Sürücü olarak binek otomobil, 4X4, panelvan veya minibüs kullanıyor olabilirsiniz. Hatta bir tekne sahibi de olabilirsiniz. Araç türünüz ne olursa olsun size gerekli olacak tüm ışıklandırma seçenekleri hepsiburada.com sitesi avantajlarıyla sizin için sunuluyor. Normal ampüllere oranla çok düşük enerji harcayan ve görünürlüğü kat kat fazla olan ledli lambalar, çağımızın gerektirdiği standartlara uygun olarak üretildi.
Gece ve gündüz ledi ile donatılmış lambalar, ikaz ışığı, yüksek görünürlük özellikleri ve sudan, dış faktörlerden etkilenmeyen yapısıyla bütün araç tipleri için ideal ürünler olarak dikkat çekiyor. Farklı iklim koşullarına dayanıklı olan ledli lambalarınızı, deniz araçlarında bile güvenle kullanabilirsiniz. Özel otomobilinizin veya minibüsünüzün altına da yerleştirebileceğiniz modellerin bulunduğu ledli lambalar kategorisindeki ürünlerle aracınız daha sportif ve gösterişli bir havaya giriyor.
Esnek kıvrımlı ve yumuşak ledli hortum biçimli seçenekleriyle zenginleştirilmiş olan kategorideki ürünleri, araç haricinde, evde, ofiste, dükkan veya çalışma masasında  rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pilleri üzerinde olan ürünlerin elektrik bağlantısı gerektirmemesi de daha pratik ve işlevsel olarak aydınlatma ihtiyacınızı karşılıyor. Space, Knight Rider, Modacar, Dreamcar, Saxo, Carspeed, Transformacion, Z Tech, Autokit gibi bilinen markaların ürettiği diğer ampüllere göre dokuz kat fazla ışık veren ürünler sizi bekliyor. Seçtiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ledli Lamba Fiyatları

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/20024657/20024666