1993 yılında Çin’de kurulan Lenovo; bilgisayar, telefon, tablet gibi akıllı cihazlar üretir. “Akıllı Dönüşüm” prensibi ile üretim yapan marka, deneyimle teknolojiyi birleştirerek küresel pazarda güç sahibi firmalardan biri olur. Markanın bilgisayarları için ürettiği aksesuarları arasında mouse modelleri yer alır. Mouse çeşitleri, kullanım amacına göre farklı tasarımlara sahip olup fiyat açısından modeline göre değişiklik gösterir.

Lenovo Mouse Fiyatları ve Çeşitleri

Lenovo mouse çeşitleri, kablolu ve kablosuz ürünler olarak değişir. Kablolu mouse çeşitleri, hem oyuncu farelerini hem de günlük kullanıma hitap eden kompakt fareleri kapsar. Günlük kullanıma hitap eden standart kablolu fare çeşitleri güvenli bir kullanım sunar ve cazip fiyatları ile geniş bir kesime hitap eder. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan standart kablolu fareler, kullanışlılık açısından da zengin özellikler taşır. Kablolu fareler arasında bulunan oyuncu fareleri, verimli kullanımı ile öne çıkar ve rakipsiz bir çeviklik sunar. Kablosuz fare çeşitleri, pille çalışan ürünler ve Wireless fareler olarak değişir. Kablosuz fareler, tasarruflu kullanımı ile benzerlerinden ayrılır. Ev ve iş yerinde kullanıma hitap eden kablosuz fareler, modeline uygun fiyatlar ile alıcıya sunulur.

Yüksek Verimlilik için Lenovo Oyuncu Fareleri

Lenovo oyuncu fareleri, tasarımı ve özellikleri ile oyun tutkunlarını cezbeder. Işıklandırması, fonksiyonel tuşları ve yüksek hassasiyeti ile oyun keyfine keyif katan fareler, optik alıcılıdır. 8200 DPI kadar çıkan hassasiyetleri ile profesyonel bir kullanım sunan ürünler, profesyonel oyuncuların ilk tercihi olur. Lenovo oyuncu farelerinin genel teknik özellikleri şöyledir:

  • Oyuncu fareleri, kablolu tasarıma sahiptir ve sağ el ile kullanıma uygundur.
  • Markanın Legion serisi oyuncu fareleri fonksiyonel tuşlar ile kolay ve hızlı bir şekilde kullanılır.
  • Fare modellerinde genellikle çok renkli ışıklandırma veya tek renkli ışıklandırma bulunur.
  • Markanın ergonomik Legion serisi fareleri, oyun deneyimini üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Programlanabilen tuşları ile parmak alışkanlıklarına ve oyun türüne göre ayarlama yapmayı mümkün kılar.
  • Markanın oyun fareleri, 20 milyonu aşkın tıklama ömrüne sahiptir. Avuç içine uygun eğimli tasarımı sayesinde oyun süresi uzadıkça elde yorgunluk hissi oluşturmaz.

En İyi Kompakt Kablosuz Fareler

  • En iyi tıklama deneyimi için tasarlanan kablosuz fareler, kompakt tasarımlara sahiptir. Modeline göre değişen tuş sayısına sahip olan ürünler, ana tuşların yanı sıra yan tuşlara da sahiptir.
  • Avuç içine tam oturan tasarımları ile yüksek hâkimiyet sunan ürünler, küçük ebatları ile seyahat için idealdir. Mükemmel taşınabilirlik ve ergonomi garantisi sunan ürünler, sağ ve sol ile uyumlu tasarımı ile markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olur.
  • Markanın kablosuz fareleri, modeline göre 12 aya varan uzun pil ömrü ile sıkıntısız bir kullanım sunar. Fare modelleri 1 adet AA pil ile çalışır.
  • Kablosuz fareler, hafif tasarımları ile kolay hareket ettirilir. Farklı yüzeylerde çalışan lazer sensörü ile çalışma hızını düşürmez.
  • Fare modelleri arasında düşük tıklama sesi ile rahatsızlık oluşturmayan ürünler bulunur. Hem evde hem de işte kullanım için ideal olan Lenovo mouse fiyatları ile dikkat çeker.

Yeni Nesil Sunum Fareleri

Farklı iş kollarında kullanım için tasarlanan sunum fareleri, 3’ü bir arada fonksiyonel ürünler olarak karşınıza çıkar. Katlanabilir modelleri ile sıradan mouse çeşitlerinden ayrılan ürünler, kablosuz fare olarak kullanımın yanında lazer işaretleyici ve sunum kumandası olarak da kullanılabilir. Çok modlu çalışma özellikleri ile fonksiyonlar arasında zahmetsiz geçiş sunan ürünler, dosyalara veya sunu materyallerine hızlı erişim için kısa yol tuşlarına sahiptir. Sunun dosyası olarak özel tasarlanan ürünler, Windows ile uyumlu çalışır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lenovo Mouse

81 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 81 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/lenovo