1993 yılında Çin’de kurulan Lenovo; bilgisayar, telefon, tablet gibi akıllı cihazlar üretir. “Akıllı Dönüşüm” prensibi ile üretim yapan marka, deneyimle teknolojiyi birleştirerek küresel pazarda güç sahibi firmalardan biri olur. Markanın bilgisayarları için ürettiği aksesuarları arasında mouse modelleri yer alır. Mouse çeşitleri, kullanım amacına göre farklı tasarımlara sahip olup fiyat açısından modeline göre değişiklik gösterir.

Lenovo Mouse Fiyatları ve Çeşitleri

Lenovo mouse çeşitleri, kablolu ve kablosuz ürünler olarak değişir. Kablolu mouse çeşitleri, hem oyuncu farelerini hem de günlük kullanıma hitap eden kompakt fareleri kapsar. Günlük kullanıma hitap eden standart kablolu fare çeşitleri güvenli bir kullanım sunar ve cazip fiyatları ile geniş bir kesime hitap eder. Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan standart kablolu fareler, kullanışlılık açısından da zengin özellikler taşır. Kablolu fareler arasında bulunan oyuncu fareleri, verimli kullanımı ile öne çıkar ve rakipsiz bir çeviklik sunar. Kablosuz fare çeşitleri, pille çalışan ürünler ve Wireless fareler olarak değişir. Kablosuz fareler, tasarruflu kullanımı ile benzerlerinden ayrılır. Ev ve iş yerinde kullanıma hitap eden kablosuz fareler, modeline uygun fiyatlar ile alıcıya sunulur.

Yüksek Verimlilik için Lenovo Oyuncu Fareleri

Lenovo oyuncu fareleri, tasarımı ve özellikleri ile oyun tutkunlarını cezbeder. Işıklandırması, fonksiyonel tuşları ve yüksek hassasiyeti ile oyun keyfine keyif katan fareler, optik alıcılıdır. 8200 DPI kadar çıkan hassasiyetleri ile profesyonel bir kullanım sunan ürünler, profesyonel oyuncuların ilk tercihi olur. Lenovo oyuncu farelerinin genel teknik özellikleri şöyledir:

 • Oyuncu fareleri, kablolu tasarıma sahiptir ve sağ el ile kullanıma uygundur.
 • Markanın Legion serisi oyuncu fareleri fonksiyonel tuşlar ile kolay ve hızlı bir şekilde kullanılır.
 • Fare modellerinde genellikle çok renkli ışıklandırma veya tek renkli ışıklandırma bulunur.
 • Markanın ergonomik Legion serisi fareleri, oyun deneyimini üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Programlanabilen tuşları ile parmak alışkanlıklarına ve oyun türüne göre ayarlama yapmayı mümkün kılar.
 • Markanın oyun fareleri, 20 milyonu aşkın tıklama ömrüne sahiptir. Avuç içine uygun eğimli tasarımı sayesinde oyun süresi uzadıkça elde yorgunluk hissi oluşturmaz.

En İyi Kompakt Kablosuz Fareler

 • En iyi tıklama deneyimi için tasarlanan kablosuz fareler, kompakt tasarımlara sahiptir. Modeline göre değişen tuş sayısına sahip olan ürünler, ana tuşların yanı sıra yan tuşlara da sahiptir.
 • Avuç içine tam oturan tasarımları ile yüksek hâkimiyet sunan ürünler, küçük ebatları ile seyahat için idealdir. Mükemmel taşınabilirlik ve ergonomi garantisi sunan ürünler, sağ ve sol ile uyumlu tasarımı ile markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olur.
 • Markanın kablosuz fareleri, modeline göre 12 aya varan uzun pil ömrü ile sıkıntısız bir kullanım sunar. Fare modelleri 1 adet AA pil ile çalışır.
 • Kablosuz fareler, hafif tasarımları ile kolay hareket ettirilir. Farklı yüzeylerde çalışan lazer sensörü ile çalışma hızını düşürmez.
 • Fare modelleri arasında düşük tıklama sesi ile rahatsızlık oluşturmayan ürünler bulunur. Hem evde hem de işte kullanım için ideal olan Lenovo mouse fiyatları ile dikkat çeker.

Yeni Nesil Sunum Fareleri

Farklı iş kollarında kullanım için tasarlanan sunum fareleri, 3’ü bir arada fonksiyonel ürünler olarak karşınıza çıkar. Katlanabilir modelleri ile sıradan mouse çeşitlerinden ayrılan ürünler, kablosuz fare olarak kullanımın yanında lazer işaretleyici ve sunum kumandası olarak da kullanılabilir. Çok modlu çalışma özellikleri ile fonksiyonlar arasında zahmetsiz geçiş sunan ürünler, dosyalara veya sunu materyallerine hızlı erişim için kısa yol tuşlarına sahiptir. Sunun dosyası olarak özel tasarlanan ürünler, Windows ile uyumlu çalışır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Lenovo Mouse Fiyatları

29 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lenovo Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Inca Mouse
  9. Buyfun Mouse
  10. Hadron Mouse
  11. Razer Mouse
  12. A4Tech Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Platoon Mouse
  15. Asus Mouse
  16. Philips Mouse
  17. HXSJ Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. Corsair Mouse
  20. Xiaomi Mouse
  21. Concord Mouse
  22. PolyGold Mouse
  23. Flaxes Mouse
  24. Redragon Mouse
  25. Cooler Master Mouse
  26. Promate Mouse
  27. Avec Mouse
  28. Hiper Mouse
  29. MF Product Mouse
  30. AOC Mouse
  31. Roccat Mouse
  32. Thunder Wolf Mouse
  33. İMICE Mouse
  34. Ajazz Mouse
  35. Gamepower Mouse
  36. SteelSeries Mouse
  37. Zowie Mouse
  38. Ywyt Mouse
  39. Classone Mouse
  40. Dexim Mouse
  41. Polosmart Mouse
  42. Sonia Mouse
  43. Turbox Mouse
  44. Glorious Mouse
  45. Motospeed Mouse
  46. Preo Mouse
  47. Rush Mouse
  48. SW Future Mouse
  49. CBTX Mouse
  50. Cougar Mouse
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Bağlantı
 8. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
 9. Mouse Scroll-Tilt
 10. Renk
 11. Buton Sayısı
 12. DPI
 13. Aydınlatma
 14. RGB
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Lenovo
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/lenovo
Başa dön