LGS

LGS Kitapları & Soru Bankası 

Sekizinci sınıftan lise düzeyine geçiş aşamasında yapılmakta olan LGS için en önemli süreç sekizinci sınıfın tamamıdır. Öğrenciler için zorlu ve stres dolu bu sene sonunda yapılan LGS sonucunda aldıkları puan devam edecekleri liseyi belirlemektedir. Çok iyi bir lisede eğitim almak için süreci en iyi şekilde hazırlanarak geçirmek gerekir. Bu sınava yeni nesil soru tipleri dahil olduğundan ve soru havuzu oldukça geniş kapsamlı konuları içerdiğinden hız kesmeden ve ara vermeden sınav hazırlığına belirli bir plan ve program dahilinde devam edilmelidir. Bu plan ve program içerisinde yer alan kaynakların, konu anlatım ve soru bankası kitaplarının üst düzey kalitede olması gerekir. Burada devreye giren lgs kitapları sayesinde çeşitli yayınların sorularını temin edebilir ve sınav hazırlık sürecini en kaliteli şekilde geçirme fırsatını elde edebilirsiniz. 

LGS Test Kitapları

Farklı birçok yayınevi tarafından basılmakta olan lgs kaynak kitapları gerçek anlamda sınav hazırlığına kaynaklık eder. Renkli içerikleri, görselli konu anlatımları ve özellikle de lgs test kitapları soru pratiği yapmanız için ideal kaynaklardır. Hem okul derslerinde kullanıma uygun olan hem de okul dışı çalışmalara rehberlik eden test kitapları tamamen yeni nesil soru tiplerinden oluşmaktadır. 

LGS Konu Anlatım Kitapları

Sınava hazırlıkta en önemli konulardan biri ders konularının eksiksiz şekilde tamamlanmasıdır. Konu anlatım kitapları sayesinde Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, İnkılâpTarihi, Din Kültürü ve İngilizce branşlarına dair tüm derslerin konularını eksiksiz bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Eksik kaldığınızı hissettiğiniz ya da unuttuğunuz konuların tekrar ve pekiştirmelerini de bu harika kitaplar sayesinde eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz. 

LGS Çalışma Kitapları

Lgs çalışma kitapları sadece soru tiplerinin değil aynı zamanda farklı çalışma etkinliklerinin de yer aldığı verimli kaynaklardır. Soru pratiği yapmanın yanı sıra sınav hazırlık döneminde renkli ve somut içerikli etkinliklerden faydalanmak da süreci verimli hale getirir. Üstelik öğrencilerin konuları çok daha iyi boyutlarda anlamasına ve soruları daha hızlı şekilde çözmesine olanak sağlar. 

LGS Hazırlık Kitapları

Sınav hazırlık süreci hem fiziksel hem de psikolojik açıdan zorlayıcıdır. Bu nedenle süreci daha keyifli hale getirmek ve konuları eksiksiz şekilde tamamlamak adına set şeklinde ya da her branşa özel şekilde lgs hazırlık kitapları mevcuttur. Konu pratiği yaptıktan ve özetle konuları anladıktan sonra derhal soru çözme aşamasına geçebileceğiniz kitaplardır. 

LGS Soru Bankası Türleri

Türkçeden matematiğe, fen bilgisinden tarihe, din kültürü ve ahlak bilgisinden İngilizceye dek tüm branşları tek tek içeren soru bankaları ve tüm dersler bir arada sunulan soru bankaları mevcuttur. Tekli olarak çalışabileceğiniz gibi tekrar ve pekiştirme amacıyla deneme ve fasikül de temin edebilirsiniz. 

LGS Kitap Fiyatları

LGS sınavına dair basılan tüm soru bankaları, test kitapları, konu anlatım kitapları ve fasiküller oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sayede sınav dönemi boyunca maddi zorluk yaşamadan kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

LGS Soru Bankaları Müfredata Uygun mudur?

LGS soru bankaları tamamen müfredata uygun şekilde hazırlanır. Bu sayede içeriklerini güncel şekilde takip edebilirsiniz. 

LGS Soru Bankaları Yeni Nesil midir?

LGS soru bankaları tamamen yeni nesil soru tiplerinden oluşur. Hem konu açısından hem de soru çeşitliliği açısından güncel şekilde soruları çözebilirsiniz. 

LGS Soru Bankaları Sınav İçin Yeterli midir? 

LGS soru bankaları bir bütün halinde ve belirli bir program dahilinde kullanıldığı sürece sınava hazırlık için yeterlidir. Ekstra kaynaklar almaya ve birden fazla kitap takip etmeye gerek kalmaz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LGS Kitapları & Soru Bankası

6710 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Kitap
Kitap
Eğitim
Eğitim
Sınav Hazırlık
Sınav Hazırlık
LGS
LGS
Sayısal Bölüm
Sayısal Bölüm
Sözel Bölüm
Sözel Bölüm
Puan Yayınları LGS
Hız Yayınları LGS
Nartest Yayınevi LGS
Ankara Yayıncılık LGS
Okyanus Yayınları LGS
Tonguç Akademi LGS
Kafa Dengi Yayınları LGS
Karekök Yayıncılık LGS
Benim Hocam Yayınları LGS
Dinamo Yayınları LGS
Arı Yayıncılık LGS
Çanta Yayınları LGS
Spoiler Yayınları LGS
Bilfen Yayınları LGS
Newton Yayınları LGS
Gün&Ay Yayınları LGS
KVA Yayınları LGS
5 Yıldız Yayınları LGS
Gama Yayınları LGS
İSEM Yayıncılık LGS
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 6710 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/80371041