Oldukça etkileyici kokuları, vazgeçilmez aromalara sahip tatları ve vücuda canlılık katan özellikleri ile siyah çaylar günün her saatinde en çok tüketilen içeceklerin arasında geliyor. Çay demleme sürelerini klasik dökme çaylara göre büyük oranda kısaltan ve çok pratik bir hale getiren demlik poşet çayların, farklı aromalarda ve tatlarda birçok seçenekleri bulunuyor. Çay üretimi konusunda dünyanın en uzman markaları arasında yer alan Lipton'un, son derece yumuşak içimleri ve tutkunluk yaratan enfes aromaları olan birçok demlik poşet çay çeşidi bulunuyor.

Lipton Demlik Poşet Çay Çeşitleri

Lipton demlik poşet çayların içerisinde 30, 48, 100, 300, 500 ve 750 gibi değişen adetlerde demlik poşetleri yer alıyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Lipton, çay tutkunlarına tüm ortamlarda en güzel çay keyiflerini yaşatıyor. Markanın demlik poşet çay çeşitleri; Yellow Label, Earl Grey, Extra Dem, Filiz, Golden Ceylon, Altın Harman ve Doğu Karadeniz isimleriyle adlandırılan ve her biri kendine özgü enfes bir aromaya sahip olan çay serilerinden oluşuyor. Lipton Yellow Label'ın ateş kırmızısı rengi, oldukça etkileyici kokusu ve son derece yumuşak bir içimi bulunuyor. Limon ferahlığını özel Bergamot aromasıyla birleştiren Earl Grey, tüketicilere son derece ferahlatıcı bir çay keyfi yaşatıyor.

Taze çay yapraklarının daha yoğun ve kırmızı bir dem için iri taneler halinde kurutulması sayesinde üretilen Extra Dem, çayını daha demli içmeyi seven çay tutkunlarına hitap ediyor. Kehribar rengi bir deme ve insanı tazelikle kuşatan etkileyici bir kokuya sahip olan Lipton Filiz serisi çaylar, Doğu Karadenizin en kaliteli çaylarının özenle harmanlanması ile üretiliyor. Özel Vietnam çaylarının Ceylon dağlarından toplanan üstün kaliteli siyah çaylarla birleştirilmesi sonucu elde edilen Golden Ceylon çaylar ise uzun süren yumuşak içimleri ile dikkat çekiyor. Doğu Karadeniz ve Altın Harman serilerinde yer alan çaylar, özel Doğu Karadeniz çaylarının özenle kurutularak harmanlanması sonucu üretiliyor ve günün her saatinde damaklarda enfes bir çay tadı bırakıyor.

Lipton Demlik Poşet Çay Fiyatları

Lipton demlik poşet çay fiyatları pakette yer alan poşet sayısına, ürünlerin tek paket ya da paket seti olarak satılmasına ve yer aldıkları Lipton çay serisinin türüne göre değişiklik gösterebiliyor. Bazı ürün paketlerinde poşet çayların yanı sıra oldukça zarif bardaklar, kullanışlı termoslar ve çay şekeri hediyeleri de yer alabiliyor. İhtiyaç ve tüketim durumunuza göre içerisinde 30 ve 48 adet gibi daha az poşetin yer aldığı çaylardan, 500 ve 750 adet gibi çok daha fazla poşeti bulunan çaylara kadar size en uygun ürün paketlerini satın alabilirsiniz. Lipton, evlerdeki ve çeşitli ölçeklere sahip iş yerlerindeki tüketimler için çay tutkunlarına tercih edebilecekleri birçok avantajlı ürün paketi sunuyor. Bazı ürün paketlerinde, farklı Lipton demlik poşet çay serilerinde yer alan ürünler birlikte de satılabiliyor. Damak zevkinize ve tüketim tercihlerinize bağlı olarak bu tür ürün paketlerini de tercih edebilir ve farklı serilerdeki enfes çayların tadına bakabilirsiniz.

Lipton Demlik Poşet Çayların Avantajları

 • Lipton demlik poşet çaylar, çay demleme işlemlerini son derece hızlı ve pratik bir hale getiriyor.
 • 1 adet poşetten 3 bardak çay elde edilebilmesi, bardak başına düşen maliyetlerin daha düşük olmasını sağlıyor.
 • Oldukça hijyenik bir kullanıma sahip olan Lipton demlik poşet çaylar ile sudan ve enerjiden tasarruf ediliyor.
 • Demlik içerisinde herhangi bir çay kalıntısı bırakmayan ürünler, son derece kolay bir demlik temizliğine olanak tanıyor.
 • Lipton demlik poşetleri, demliğe ne kadar çay atılacağı ve aynı tada ulaşılıp ulaşılamayacağı gibi sorunlardan sizi kurtarıyor.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Lipton Demlik Poşet Çay

79 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Lipton Demlik Poşet Çaylar
  2. Çaykur Demlik Poşet Çaylar
  3. Doğadan Demlik Poşet Çaylar
  4. Doğuş Çay Demlik Poşet Çaylar
  5. Ahmad Tea Demlik Poşet Çaylar
  6. Doğuş Demlik Poşet Çaylar
  7. Karali Çay Demlik Poşet Çaylar
  8. Ofçay Demlik Poşet Çaylar
  9. Beta Tea Demlik Poşet Çaylar
  10. Güzelçay Demlik Poşet Çaylar
  11. Günvit Naturalist Demlik Poşet Çaylar
  12. Sırdem Demlik Poşet Çaylar
  13. Orçay Demlik Poşet Çaylar
  14. Süzer Demlik Poşet Çaylar
  15. Champion Demlik Poşet Çaylar
  16. Hel-Dem Demlik Poşet Çaylar
  17. Neşe Çay Demlik Poşet Çaylar
  18. OTTO TEA Demlik Poşet Çaylar
  19. Ronnefeldt Demlik Poşet Çaylar
  20. Viola Demlik Poşet Çaylar
 4. Adet A-Z
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Markalar Lipton
DSACategoryId/2147483619/28001517/60001346/80032000/lipton
Başa dön