Bilgisayarların en önemli aksesuarlarından biri olan bilgisayar kameraları, birçok ihtiyaca en iyi şekilde yanıt vermeyi başarıyor. Yeni nesil teknolojilere ayak uyduran bilgisayar kameraları, kullanıcıların farklı isteklerini de karşılıyor. Logitech webcam ve bilgisayar kameraları modelleri, gelişmiş kameraları sayesinde Full HD görüntüler sunuyor. Bu sayede benzersiz netlikte fotoğraflar ve videolar çekilebiliyor. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla ve tüm sevdiklerinizle net ve canlı görüntülü görüşmeler yapabilmenize de imkan sağlayan ürünler, yayınlarınızın en iyi yardımcılarından biri hâline geliyor. Tripod ile birlikte kullanıcılara sunulan Logitech webcam modelleri, benzersiz bir kullanım kolaylığı da sunuyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla markanın bilgisayar kamerası modelleri, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Logitech Bilgisayar Kameralarının Benzersiz Çekim Performansı

Gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uyduran Logitech markası, bilgisayar kameralarını da yeniliyor ve geliştiriyor. Full HD fotoğraflar yakalayan ürünler, canlı görüşmelerinizde benzersiz netlikler de ortaya koyuyor. Bu sayede görüşmeleriniz daima canlı ve gerçekçi bir hâl alıyor. Videoları 1080 p çözünürlükte kaydeden ürünler, benzersiz yayınlar yapabilmenize de olanak tanıyor. HD kalitesinde yüksek kare hızı, görüntülerde herhangi bir bulanıklık ve bozukluk oluşmasına izin vermiyor. 30 fps sayesinde görüntülerin netliğini artıran Logitech webcam ve bilgisayar kameraları, yayınlarınızda premium görüntü kalitesi ortaya koyuyor. 

Logitech kameralar, görüntülü aramalarda gösterdiği performansla göz dolduruyor. Aynı zamanda ürünler, otomatik odaklama teknolojisiyle benzersiz bir kullanım kolaylığı ortaya koyuyor. HD otomatik odaklama teknolojisine sahip olan modeller, fotoğraflarınızda ve videolarınızda bokeh efektini kolayca uyguluyor. Bu sayede profesyonel çekimler yapabilmenize imkan sağlanıyor. Canlı renkleriyle göz dolduran Logitech kameralar, ihtiyacınız olan tüm özellikleri en iyi performanslarıyla bünyesinde barındırıyor.

Gelişmiş Teknik Özellikler

Full HD görüntü teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken Logitech kamera modelleri, yenilikçi teknik özellikleriyle de göz dolduruyor. Ürünlerde yer alan çift mikrofon teknolojisi, stereo ses olanağı sunuyor. Gürültü önleme teknolojisi ise ortamda yer alan rahatsız edici sesleri ortadan kaldırıyor. Bu sayede ürün yalnızca sizin sesinize odaklanıyor. Bu sayede aramalarınızda ve videolarınızda doğal, pürüzsüz ve net sesler ortaya koyuluyor. Ürünlerde bulunan gizlilik kapağı, göstereceğiniz verileri kontrol edebilmenize imkan sağlıyor. Rahatça takılan gizlilik kapağı, merceği de en iyi şekilde korumayı başarıyor.

Logitech webcam ve bilgisayar kameralarında yer alan gelişmiş Capture yazılımı video içeriğini düzenleyebilmenize ve harikalar yaratabilmenize imkan sağlıyor. Bazı ürün modellerinde yer alan LCD ekran teknolojisi, çekimlerinizi geniş ekran üzerinden kontrol edebilmenize yardımcı oluyor. 

Logitech kameraların bazı modellerinde yer alan tripod, dilediğiniz şekilde ayarlamalar yapabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede yüzünüze göre gerekli ayarlamaları yaparak yayınlarınıza kolayca başlayabilmenize imkan veriliyor.

Bağlantılar ve Daha Fazlası

Ses denetimleriyle kontrollerde bulunabilmenize olanak tanıyan Logitech kamera modelleri, çeşitli bağlantı özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. USB bağlantısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan ürünler, bilgisayarınız üzerinden dilediğiniz şekilde kontroller yapabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede benzersiz bir kullanım kolaylığı ortaya koyuluyor.

Farklı sistem gereksinimleriyle çalışan ürünler, bilgisayarınıza en uygun çalışma performansını göstermeyi başarıyor. Farklı anlık ileti uygulamalarıyla birlikte kolayca çalışabilen ürünler, monitörlerinizle en iyi şekilde uyumluluk gösteriyor.

Gelişmiş çekim performanslarıyla yayınlarınızı bambaşka boyutlara taşıyan Logitech webcam ve bilgisayar kameraları, gerek kullanım kolaylıkları, gerek modern görünümleri gerekse üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcıların en iyi bilgisayar aksesuarları arasında ilk sıralarda yerini almayı başarıyor. Logitech bilgisayar kameraları ile bilgisayarınızla çekimler yapmak son derece kolay ve eğlenceli bir hâle geliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Logitech Webcam

94 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 42 / 94 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?