Bilgisayarların en önemli aksesuarlarından biri olan bilgisayar kameraları, birçok ihtiyaca en iyi şekilde yanıt vermeyi başarıyor. Yeni nesil teknolojilere ayak uyduran bilgisayar kameraları, kullanıcıların farklı isteklerini de karşılıyor. Logitech webcam ve bilgisayar kameraları modelleri, gelişmiş kameraları sayesinde Full HD görüntüler sunuyor. Bu sayede benzersiz netlikte fotoğraflar ve videolar çekilebiliyor. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla ve tüm sevdiklerinizle net ve canlı görüntülü görüşmeler yapabilmenize de imkan sağlayan ürünler, yayınlarınızın en iyi yardımcılarından biri hâline geliyor. Tripod ile birlikte kullanıcılara sunulan Logitech webcam modelleri, benzersiz bir kullanım kolaylığı da sunuyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla markanın bilgisayar kamerası modelleri, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Logitech Bilgisayar Kameralarının Benzersiz Çekim Performansı

Gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uyduran Logitech markası, bilgisayar kameralarını da yeniliyor ve geliştiriyor. Full HD fotoğraflar yakalayan ürünler, canlı görüşmelerinizde benzersiz netlikler de ortaya koyuyor. Bu sayede görüşmeleriniz daima canlı ve gerçekçi bir hâl alıyor. Videoları 1080 p çözünürlükte kaydeden ürünler, benzersiz yayınlar yapabilmenize de olanak tanıyor. HD kalitesinde yüksek kare hızı, görüntülerde herhangi bir bulanıklık ve bozukluk oluşmasına izin vermiyor. 30 fps sayesinde görüntülerin netliğini artıran Logitech webcam ve bilgisayar kameraları, yayınlarınızda premium görüntü kalitesi ortaya koyuyor. 

Logitech kameralar, görüntülü aramalarda gösterdiği performansla göz dolduruyor. Aynı zamanda ürünler, otomatik odaklama teknolojisiyle benzersiz bir kullanım kolaylığı ortaya koyuyor. HD otomatik odaklama teknolojisine sahip olan modeller, fotoğraflarınızda ve videolarınızda bokeh efektini kolayca uyguluyor. Bu sayede profesyonel çekimler yapabilmenize imkan sağlanıyor. Canlı renkleriyle göz dolduran Logitech kameralar, ihtiyacınız olan tüm özellikleri en iyi performanslarıyla bünyesinde barındırıyor.

Gelişmiş Teknik Özellikler

Full HD görüntü teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken Logitech kamera modelleri, yenilikçi teknik özellikleriyle de göz dolduruyor. Ürünlerde yer alan çift mikrofon teknolojisi, stereo ses olanağı sunuyor. Gürültü önleme teknolojisi ise ortamda yer alan rahatsız edici sesleri ortadan kaldırıyor. Bu sayede ürün yalnızca sizin sesinize odaklanıyor. Bu sayede aramalarınızda ve videolarınızda doğal, pürüzsüz ve net sesler ortaya koyuluyor. Ürünlerde bulunan gizlilik kapağı, göstereceğiniz verileri kontrol edebilmenize imkan sağlıyor. Rahatça takılan gizlilik kapağı, merceği de en iyi şekilde korumayı başarıyor.

Logitech webcam ve bilgisayar kameralarında yer alan gelişmiş Capture yazılımı video içeriğini düzenleyebilmenize ve harikalar yaratabilmenize imkan sağlıyor. Bazı ürün modellerinde yer alan LCD ekran teknolojisi, çekimlerinizi geniş ekran üzerinden kontrol edebilmenize yardımcı oluyor. 

Logitech kameraların bazı modellerinde yer alan tripod, dilediğiniz şekilde ayarlamalar yapabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede yüzünüze göre gerekli ayarlamaları yaparak yayınlarınıza kolayca başlayabilmenize imkan veriliyor.

Bağlantılar ve Daha Fazlası

Ses denetimleriyle kontrollerde bulunabilmenize olanak tanıyan Logitech kamera modelleri, çeşitli bağlantı özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. USB bağlantısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan ürünler, bilgisayarınız üzerinden dilediğiniz şekilde kontroller yapabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede benzersiz bir kullanım kolaylığı ortaya koyuluyor.

Farklı sistem gereksinimleriyle çalışan ürünler, bilgisayarınıza en uygun çalışma performansını göstermeyi başarıyor. Farklı anlık ileti uygulamalarıyla birlikte kolayca çalışabilen ürünler, monitörlerinizle en iyi şekilde uyumluluk gösteriyor.

Gelişmiş çekim performanslarıyla yayınlarınızı bambaşka boyutlara taşıyan Logitech webcam ve bilgisayar kameraları, gerek kullanım kolaylıkları, gerek modern görünümleri gerekse üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcıların en iyi bilgisayar aksesuarları arasında ilk sıralarda yerini almayı başarıyor. Logitech bilgisayar kameraları ile bilgisayarınızla çekimler yapmak son derece kolay ve eğlenceli bir hâle geliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Logitech Webcam ve Bilgisayar Kameraları

63 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Logitech Webcamler
  2. Microsoft Webcamler
  3. Everest Webcamler
  4. Buyfun Webcamler
  5. Auvc Webcamler
  6. HXSJ Webcamler
  7. Insma Webcamler
  8. Gucee Webcamler
  9. OEM Webcamler
  10. Yukka Webcamler
  11. Aoni Webcamler
  12. Dexim Webcamler
  13. Facebook Webcamler
  14. Razer Webcamler
  15. A4Tech Webcamler
  16. Concord Webcamler
  17. Mpc Webcamler
  18. Osmart Webcamler
  19. Taky Webcamler
  20. Trust Webcamler
  21. Xiaovv Webcamler
  22. Bood Webcamler
  23. Datapower Webcamler
  24. Daytona Webcamler
  25. Fc Webcamler
  26. Hadron Webcamler
  27. Hello Webcamler
  28. Marantz Webcamler
  29. Micropack Webcamler
  30. Papalook Webcamler
  31. Polycom Webcamler
  32. Powermaster Webcamler
  33. Proment Webcamler
  34. Red Dragon Webcamler
  35. SW Future Webcamler
  36. Snt Webcamler
  37. Spy Webcamler
  38. AUKEY Webcamler
  39. Amcrest Webcamler
  40. Angetube Webcamler
  41. Aqara Webcamler
  42. Archos Webcamler
  43. Asonic Webcamler
  44. Bakeey Webcamler
  45. Bvlx Webcamler
  46. Cisco Webcamler
  47. Dahua Webcamler
  48. Dark Webcamler
  49. Destro Webcamler
  50. Devkas Webcamler
 4. Video Çözünürlüğü
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Logitech
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/1065/logitech
Başa dön