Standart ayakkabılara göre geniş ve esnek biçimde tasarlanan spor ayakkabılar, sportif ve günlük kullanım için tercih ediliyor. Lotto spor ayakkabılar ve malzemeleri, kullanıcılara konforlu bir şekilde spor yapma olanağı sunuyor. Markanın modelleri içerisinde futbol, yürüyüş, koşu ve tenis gibi çeşitli sporları yapmaya yönelik modellerin yanı sıra günlük kullanım için de ürün seçenekleri yer alıyor. Kullanıcılar, model seçimi sırasında ihtiyaç duymaları halinde mevsimsel faktörlere göre üretilmiş ürünler arasından da tercih gerçekleştirebiliyor.

Birçok Spor Dalına Yönelik Lotto Spor Ayakkabı Modelleri

  • Yürüyüş & koşu ayakkabısı modelleri, taban ve topuk tasarımlarıyla ayakların hareket halindeyken incinmesinin önüne geçiyor ve hava alan yapıları nedeniyle ayakların terlemesini engelleyerek kuru tutuyor.
  • Markanın halı saha ayakkabısı modelleri, halı sahada futbol oynayan kişilerin saha hakimiyeti sağlamasını mümkün kılıyor.
  • Başta futbol ve hokey olmak üzere çim ve sentetik sahalarda yapılan sporlar için üretilen krampon çeşitleri, çivili tabanları sayesinde kullanıcıların zemine tutunmasına yardımcı oluyor.
  • Ayak tabanına destek sağlayarak yastıklama yapan ve sağlam bir tutuşa sahip olan Lotto tenis ayakkabıları, rahat şekilde tenis oynamak için dizayn ediliyor.
  • Spor terlik modelleri, spor yaptıktan sonra ayakları dinlendirmek, yüzme öncesinde ve sonrasında giymek veya sıcak havalarda günlük kullanım amacıyla tercih ediliyor.
  • Lotto günlük spor ayakkabı modelleri, günlük kıyafetlerin altında şehir ayakkabısı olarak kullanılabildikleri için okuldan iş yerine kadar birçok farklı ortamda kullanılabiliyor.

Zorlu Zeminlerde Kullanım İçin Outdoor - Trekking Ayakkabıları

Doğa sporlarıyla uğraşan ve kamp yapan kişiler, engebeli ve ıslak zeminlerden geçmek zorunda kalabiliyor. Sakatlık ve yaralanma riski olan zorlu zeminlerde, ayakların dış faktörlerden korunması, kuru ve sıcak tutulması son derece önem taşıyor. Lotto spor ayakkabı modelleri içerisinde bulunan outdoor - trekking ayakkabıları, güvenli ve rahat bir kullanım sağlayan yapıları nedeniyle doğada vakit geçirecek kişilerin seçimi oluyor.

Bebeklerden Yetişkinlere Kadar Zengin Ürün Seçenekleri

  • Lotto spor ayakkabı modelleri, 21 ile 49,5 arasında değişen ayakkabı numarası seçenekleriyle son derece geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarıyor.
  • Markanın zengin ürün yelpazesinde kadın, erkek, kız çocuk, erkek çocuk ve bebeklere özel tasarlanmış spor ayakkabı modelleri yer alıyor.
  • Dayanıklı iç ve dış tasarımlarıyla dikkat çeken Lotto spor ayakkabılar, kullanıcılara sorunsuz ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlıyor.
  • Görsellik bakımından da kullanıcılara çeşitlilik sunmayı başaran Lotto’nun farklı kullanım amaçlarına yönelik tek renkli ve çok renkli spor ayakkabı model tasarımları bulunuyor.

Soru 1: Lotto Spor Ayakkabılarda Hangi Teknolojiler Kullanılıyor?

Cevap 1: Lotto spor ayakkabı modellerinde kullanıcıların ayak konforunu yüksek tutmaya yönelik çeşitli teknolojilerden yararlanılıyor. Modelden modele farklılık gösteren taban, saya, astar ve iç taban teknolojileri sayesinde su geçirmezlik, antibakteriyel iç yüzey, sürtünmeye ve darbeye karşı koruma gibi özelliklerden faydalanılıyor.

Soru 2: Spor Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Cevap 2: Spor ayakkabı seçimi yaparken çeşitli ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Kullanıcıların başarılı biçimde ürün seçimi yapabilmeleri için öncelikli olarak kullanım amaçlarına yönelik modelleri belirlemeleri tavsiye ediliyor. Sonraki adımda ürün tasarımı, üretim malzemesi ve teknolojisi, ayakkabı numarası gibi ayrıntılara da karar verilip model tercihinde bulunulabiliyor.

Soru 3: Lotto Spor Ayakkabı Fiyatları Ne Kadardır?

Cevap 3: Markanın spor ayakkabı modelleri içerisinde farklı kullanım şekillerine yönelik birçok ürün yer alıyor. Her ürün için farklı özellikler ve fiyatlandırmalar söz konusu oluyor. Dolayısıyla Lotto spor ayakkabısı fiyatları, model özelinde değişkenlik gösteriyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Lotto Spor Ayakkabı Fiyatları

Günlük Spor Ayakkabı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Halı Saha Ayakkabısı
Krampon
Basketbol Ayakkabısı
Tenis Ayakkabısı
Spor Terlik
Outdoor-Trekking
Voleybol Ayakkabısı
Konumseçilmedi
Beden
Toplam 24 / 909 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/lotto