Otomobil bakımı söz konusu olunca cila ve çizik giderici ürünler, en çok tercih edilenler arasında yer alır. Ancak aracınıza en iyi ve koruyucu bakım ürünlerini seçebilmeniz için bazı teknik detaylara dikkat etmeniz önemlidir. Meguiars'ın çok seçenekli çizik gidericileri arasından profesyonel sonuçlar elde etmenizi sağlayacak ürünleri tercih ederek otomobilinizde çok daha parlak ve canlı sonuçlar elde edebilirsiniz.  

Meguiars Çizik Gidericiler ile Aracınızı Koruyun

 • Cila ve koruyucu diğer ürünler, otomobilinizin boyasını korumada en önemli malzemelerdir.
 • Çizik gidericiler ve benzeri cila ürünleri aracınızın yüzeyini yıpranmalardan korur ve dış etkenlere karşı önlem almanızı sağlar.
 • Çoğu kişi aracındaki küçük çiziklerin farkında bile olmayabilir. Ancak bu çizgilerin içi zamanla kir ve pas tutar. Meguiars çizik gidericiler, bu gibi durumlar için kurtarıcı ürünlerdir.
 • Yıpranmış yüzeye sahip bir otomobil, satılırken de büyük ölçüde değer kaybedecektir. Bu tip çiziklerden kaynaklanan paslanmaları önlemek için Meguiars çizik gidericilerle otomobilinizi düzenli aralıklarda cilalamanız önemlidir.
 • Aracınızın ihtiyacına göre yılda en az iki-üç defa Meguiars çizik giderici ürünleri ve diğer cilaları kullanmanız önerilir. 

Hızlı ve Anında Etkili Sonuçlar

‌‌Meguiars, cilalama konusunda profesyonel olmayanlara dahi profesyonel ayarında sonuçlar sunar. Pek çok kişi, uzun süreli ve yorucu bir iş olduğunu düşünerek cilalama işleminden kaçınabilir. Ancak Meguiars hızlı sprey cilalar, sprey formu sayesinde kolayca püskürtülerek kullanılabilir. Meguiars'ın son teknolojilerle geliştirdiği ince film teknolojisi, aşırı güneş altında bile kolay uygulama sağlar. Renklerin derinliğini ve parlaklığını artıran cilalar, uzun ömürlü koruyucu bir bariyer sunmak için gelişmiş sentetik polimer içeriklere sahiptir. Meguiars cilaların içeriği boya ve verniklere zarar vermez. Meguiars sprey formundaki hızlı cilalar, 15 dakika içinde beyaz bir tortu bırakmadan uygulanabilir. Ayrıca, profesyonel olmayanların bile kolayca uygulayabileceği şekilde sunulur. Meguiars ürünler parlatıcı pedlerle ya da elle de kolayca uygulanabilir. Yalnızca tek seferde maksimum koruma, dayanıklılık, renk derinliği ve canlılık elde edebileceğiniz Meguiars cilalarla kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aracınızı Dış Etkilerden Koruyun

‌‌Meguiars'ın geniş ürün gamında pek çok farklı seçenek mevcuttur. Meguiars çizik giderici ürünler, yıpranmış veya bakımı ihmâl edilen boyaların geri kazanılması için gereken zaman ve çabayı önemli ölçüde azaltır. Geliştirdiği özel mikro aşındırıcı teknolojilerle Meguiars, profesyonel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Meguiars ürünler, geleneksel bileşenlerden farklı olarak otomobilinizin yüzeyi üzerinde kalıntı ya da ince çizgi bırakmaz. Ayrıca, Meguiars çizik giderici ürünler boyanın bitişinin de oldukça parlak görünmesini sağlar. Üstelik, bu devrim niteliğindeki ürünler elle de kolayca uygulanabilir. Otomobilinizin yüzeyinde kusurları gidermek ve çizilmeden ilk günkü parlaklığını elde etmek için çizik gidericilere şans verebilirsiniz. 

Uygulama Yaparken Dikkat Edin

Meguiars çizik giderici ürünleri uygulamadan önce arabanızın boyasını nazikçe temizlemeniz ve kurulamanız önemlidir. Yıkadıktan sonra temiz ve kuru parmaklarınızla aracınızın yüzeyini incelemeniz ve pürüzsüzleştirmeniz de önemlidir. Boya yüzeyi üzerindeki çizgileri daha net görebilmek için aydınlatmanın yoğun olduğu yerlerde veya güneşli bir ortamda kontrollerinizi sağlayabilirsiniz. Ancak ürünleri yüksek sıcaklık altında uygulamamaya da dikkat etmeniz gerekir. Tüm bunları kontrol ettikten sonra Meguiars çizik giderici ürünlerinizi ince ve eşit şekilde uygulayabilirsiniz. 

Profesyonel Araç Bakım Markası: Meguiars

Başlangıçta mobilya cila ürünleri yaratan Meguiars, yıllar içerisinde otomotiv bakım ürünleri pazarındaki en etkili markalardan biri haline gelmiştir. Günümüzde 300'den fazla ürüne sahip Meguiars'ın araç bakımına olan tutkusu; araştırma, geliştirme ve yüksek kaliteli bakım ürünleri ile devam etmektedir. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Meguiars Çizik Gidericiler

36 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Meguiars Çizik Gidericiler
  2. Menzerna Çizik Gidericiler
  3. Netfer Çizik Gidericiler
  4. Koch Chemie Çizik Gidericiler
  5. Sonax Çizik Gidericiler
  6. 3D Çizik Gidericiler
  7. Baymat Çizik Gidericiler
  8. Carvonn Çizik Gidericiler
  9. Divortex Çizik Gidericiler
  10. Farecla Çizik Gidericiler
  11. Autoglym Çizik Gidericiler
  12. Modacar Çizik Gidericiler
  13. Auto Express Türkiye Çizik Gidericiler
  14. Ege Çizik Gidericiler
  15. 3M Çizik Gidericiler
  16. Polytop Çizik Gidericiler
  17. Regis Çizik Gidericiler
  18. Slopes Çizik Gidericiler
  19. Trax Çizik Gidericiler
  20. Çbs Çizik Gidericiler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Meguiars
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035735/20035740/meguiars
Başa dön