Microsoft Office, hem iş yerlerinde hem de evlerde oldukça sık kullanılan bir program ailesidir. Yazı yazmaktan sunum yapmaya, tablolar hazırlamaktan tasarım yapmaya kadar birçok ihtiyacınıza karşılık verebilecek kadar güçlü olan bu programlar, doğru kullanıldığında işlerinizin kalitesini yüksek oranda arttırabilirler. Microsoft Office ile ihtiyacınıza göre bir program bulmanız mümkündür.

Microsoft Word

Word, çok geniş alanlarda kullanılabilen bir yazı yazma programıdır. Günümüzde en çok kullanılan, en zengin kelime işlemi programı olan Word ile basitçe ödev hazırlayabilir, günlük yazı yazabilir ya da kitap yazabilirsiniz. Word, bir dokümanda yapılabilecek bütün işleri yapabilir ve uzun doküman yazımında çok zaman kazandırır. Ayrıca otomatik fonksiyonları da bünyesinde barındıran programda, Word eğitim kitapları sayesinde çoğu insanın haberi bile olmadığı fonksiyonlara erişebilirsiniz.

Microsoft Excel

Elektronik tablolar hazırlamak için tasarlanan Excel programında, finansal tablolardan basit bir liste hazırlamaya birçok tablo işinizi efor harcamadan hazırlayabilirsiniz. Organize etme, biçimlendirme, hesaplama ve raporlama gibi işlevleri zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. El ile bir tablo oluşturmak ve biçimlendirmektense, Microsoft Excel ile hazırlamanız ve formüller kullanarak sonuç almanız kesinlikle daha verimli bir yöntemdir. Excel eğitim kitapları ile veriminizi arttırabilir, iş dünyasında büyük avantaj elde edebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint

Sunum hazırlama programı olan PowerPoint, birçok kesimden kullanıcının tercih ettiği bir programdır. Görsel zenginlikte ve kaliteli bir sunum yapmanız için bu program idealdir. Ancak bilinenin aksine, Powerpoint sadece slayt yapma programı değil, aynı zamanda birçok farklı alanda büyük işler başarabileceğiniz bir araçtır. İşyeriniz için tablolar, kreatif işler, afiş tasarımları, reklam sloganları ve yüzlerce dokümanı Microsoft Powerpoint sayesinde hazırlamanız mümkündür. PowerPoint'i etkili bir şekilde kullanmak için eğitim kitaplarından yardım alabilir, sunularınızı gözlere hitap edecek şekilde hazırlayarak insanları daha fazla etkileyebilirsiniz.

Microsoft Outlook

Genellikle sadece e-posta yönetimi için kullanılan Outlook, aynı zamanda kişisel bilgi yönetiminde, takvimlerinizi düzenlemede, kontaktlarınızı listelemede ve görev yönetiminde kullanılmaktadır. Kendi hayatınızı düzenleyebilmenin dışında, birden çok kullanıcıyla ortak posta kutuları ve ajandalar kurarak bir organizasyonu yönetimenize yardımcı olabilecek bir programdır. En etkili sonuçları alabilmeniz için, Outlook eğitim kitaplarından destek alabilirsiniz.

Microsoft Access

Access, grafiksel kullanıcı arayüzü ile veritabanı yönetiminde kullanılan bir programdır. İş yerlerinde çokça kullanılan bu programla, verilerinizi saklayabilir ve diğer veritabanlarından aldığınız verileri görebilir, bu verilerle yeni bilgiler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu bilgileri tablolarla, raporlarla ve formlarla şık bir şekilde detaylandırabilirsiniz. Access ile verilerinizi en iyi şekilde bilgiye çevirebilmeniz için, Access eğitim kitaplarını satın alabilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Microsoft Publisher

Publisher, Microsoft’un masaüstü yayıncılık programıdır, sayfa düzenleme ve tasarım yapmakta kullanılır. Program işletmelerin ve tasarımcıların sıklıkla kullandığı kontakt kartları, takvim ve broşür gibi hazır şablonları içinde barındırır. Publisher Microsoft Office'in içinde bulunabilir ve tasarım programlarının daha ucuz, kullanımı kolay bir versiyonu olarak değerlendirilir. Publisher ile en iyi tasarımları hazırlamak ve işlerinize tarzınızı yansıtabilmeniz için, Publisher eğitim kitaplarından destek alabilirsiniz.

SharePoint

SharePoint, Microsoft'un belge yönetimi ve depolama sistemidir. Kullanıcıların grupların parola korumalı dokümanlarınız güvenli ve düzenli bir şekilde paylaşabilmenizi sağlar. İşletmeler arasında oldukça popüler olan bu program, Fortune dergisinin 500 işletme listesindeki organizasyonların yüzde sekseni tarafından kulanılmaktadır. Belgelerinizi güvenle saklamanızı sağlayan SharePoint uygulamasını en güvenli şekilde kullanabilmek için SharePoint eğitim kitaplarını satın alabilir ve belgelerinizin güvenliğininden emin olabilirsiniz.

Windows, Mac, web ve mobilde kullanabileceğiniz Microsoft Office programlarını doğru kullanabilmeniz için, eğitim kitapları sizin en büyük yardımcınız olacak.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Microsoft Office

50 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Yazar A-Z
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Markalar A-Z
  1. Nirvana Yayınları Microsoft Office Kitapları
  2. Kodlab Yayınları Microsoft Office Kitapları
  3. Pusula Yayıncılık Microsoft Office Kitapları
  4. Arkadaş Yayınları Microsoft Office Kitapları
  5. Alfa Yayınları Microsoft Office Kitapları
  6. Abaküs Kitap Microsoft Office Kitapları
  7. Türkmen Kitabevi Microsoft Office Kitapları
  8. Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar Microsoft Office Kitapları
  9. Seçkin Yayıncılık Microsoft Office Kitapları
  10. Alfa Aktüel Yayınları Microsoft Office Kitapları
  11. Atlas Pazarlama Microsoft Office Kitapları
  12. Boyut Yayın Grubu Microsoft Office Kitapları
  13. Ekin Basım Yayın Microsoft Office Kitapları
  14. KDY Microsoft Office Kitapları
  15. Sentez Yayınları Microsoft Office Kitapları
 8. Sınıf
 9. Basım Dili
 10. Boyut
 11. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/9934/211659
Başa dön