Microsoft Office, hem iş yerlerinde hem de evlerde oldukça sık kullanılan bir program ailesidir. Yazı yazmaktan sunum yapmaya, tablolar hazırlamaktan tasarım yapmaya kadar birçok ihtiyacınıza karşılık verebilecek kadar güçlü olan bu programlar, doğru kullanıldığında işlerinizin kalitesini yüksek oranda arttırabilirler. Microsoft Office ile ihtiyacınıza göre bir program bulmanız mümkündür.

Microsoft Word

Word, çok geniş alanlarda kullanılabilen bir yazı yazma programıdır. Günümüzde en çok kullanılan, en zengin kelime işlemi programı olan Word ile basitçe ödev hazırlayabilir, günlük yazı yazabilir ya da kitap yazabilirsiniz. Word, bir dokümanda yapılabilecek bütün işleri yapabilir ve uzun doküman yazımında çok zaman kazandırır. Ayrıca otomatik fonksiyonları da bünyesinde barındıran programda, Word eğitim kitapları sayesinde çoğu insanın haberi bile olmadığı fonksiyonlara erişebilirsiniz.

Microsoft Excel

Elektronik tablolar hazırlamak için tasarlanan Excel programında, finansal tablolardan basit bir liste hazırlamaya birçok tablo işinizi efor harcamadan hazırlayabilirsiniz. Organize etme, biçimlendirme, hesaplama ve raporlama gibi işlevleri zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. El ile bir tablo oluşturmak ve biçimlendirmektense, Microsoft Excel ile hazırlamanız ve formüller kullanarak sonuç almanız kesinlikle daha verimli bir yöntemdir. Excel eğitim kitapları ile veriminizi arttırabilir, iş dünyasında büyük avantaj elde edebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint

Sunum hazırlama programı olan PowerPoint, birçok kesimden kullanıcının tercih ettiği bir programdır. Görsel zenginlikte ve kaliteli bir sunum yapmanız için bu program idealdir. Ancak bilinenin aksine, Powerpoint sadece slayt yapma programı değil, aynı zamanda birçok farklı alanda büyük işler başarabileceğiniz bir araçtır. İşyeriniz için tablolar, kreatif işler, afiş tasarımları, reklam sloganları ve yüzlerce dokümanı Microsoft Powerpoint sayesinde hazırlamanız mümkündür. PowerPoint'i etkili bir şekilde kullanmak için eğitim kitaplarından yardım alabilir, sunularınızı gözlere hitap edecek şekilde hazırlayarak insanları daha fazla etkileyebilirsiniz.

Microsoft Outlook

Genellikle sadece e-posta yönetimi için kullanılan Outlook, aynı zamanda kişisel bilgi yönetiminde, takvimlerinizi düzenlemede, kontaktlarınızı listelemede ve görev yönetiminde kullanılmaktadır. Kendi hayatınızı düzenleyebilmenin dışında, birden çok kullanıcıyla ortak posta kutuları ve ajandalar kurarak bir organizasyonu yönetimenize yardımcı olabilecek bir programdır. En etkili sonuçları alabilmeniz için, Outlook eğitim kitaplarından destek alabilirsiniz.

Microsoft Access

Access, grafiksel kullanıcı arayüzü ile veritabanı yönetiminde kullanılan bir programdır. İş yerlerinde çokça kullanılan bu programla, verilerinizi saklayabilir ve diğer veritabanlarından aldığınız verileri görebilir, bu verilerle yeni bilgiler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu bilgileri tablolarla, raporlarla ve formlarla şık bir şekilde detaylandırabilirsiniz. Access ile verilerinizi en iyi şekilde bilgiye çevirebilmeniz için, Access eğitim kitaplarını satın alabilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Microsoft Publisher

Publisher, Microsoft’un masaüstü yayıncılık programıdır, sayfa düzenleme ve tasarım yapmakta kullanılır. Program işletmelerin ve tasarımcıların sıklıkla kullandığı kontakt kartları, takvim ve broşür gibi hazır şablonları içinde barındırır. Publisher Microsoft Office'in içinde bulunabilir ve tasarım programlarının daha ucuz, kullanımı kolay bir versiyonu olarak değerlendirilir. Publisher ile en iyi tasarımları hazırlamak ve işlerinize tarzınızı yansıtabilmeniz için, Publisher eğitim kitaplarından destek alabilirsiniz.

SharePoint

SharePoint, Microsoft'un belge yönetimi ve depolama sistemidir. Kullanıcıların grupların parola korumalı dokümanlarınız güvenli ve düzenli bir şekilde paylaşabilmenizi sağlar. İşletmeler arasında oldukça popüler olan bu program, Fortune dergisinin 500 işletme listesindeki organizasyonların yüzde sekseni tarafından kulanılmaktadır. Belgelerinizi güvenle saklamanızı sağlayan SharePoint uygulamasını en güvenli şekilde kullanabilmek için SharePoint eğitim kitaplarını satın alabilir ve belgelerinizin güvenliğininden emin olabilirsiniz.

Windows, Mac, web ve mobilde kullanabileceğiniz Microsoft Office programlarını doğru kullanabilmeniz için, eğitim kitapları sizin en büyük yardımcınız olacak.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Microsoft Office

48 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Markalar A-Z
  1. Nirvana Yayınları
  2. Pusula Yayıncılık
  3. Kodlab Yayınları
  4. Efe Akademi Yayınları
  5. Arkadaş Yayınları
  6. Abaküs Kitap
  7. Alfa Yayınları
  8. Seçkin Yayıncılık
  9. Türkmen Kitabevi
  10. Alfa Aktüel Yayınları
  11. Atlas Pazarlama
  12. Ekin Basım Yayın
  13. Sentez Yayınları
  14. Umuttepe Yayınları
 6. Sınıf
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/9934/211659
Başa dön