Okul çağındaki çocuklar ve yetişkinler için ürettiği kırtasiye malzemeleriyle dikkat çeken Mikro markası, dayanıklı modelleri aracılığıyla tüketicilerin hayatına artı katmayı başarıyor. Farklı uç seçeneklerini bir arada sunan Mikro, derslerde deftere yazı yazmayı kolaylaştırırken yapıştırıcı seçenekleriyle de ev ortamında ve ödev hazırlarken kullanıcılarının ihtiyaçlarına pratik çözümler sunmayı başarıyor. Silikon tabancası ve kalemlik gibi ürün modelleriyle geniş bir kullanım alanına hitap eden marka, günlük hayatta pratik çözümler oluşturarak kullanıcılarına vakit kazandırıyor. Uçlu kalem ve imza kalemi gibi ürünleri ile yazı yazma ihtiyaçlarını karşılıyor. Okullarda ve gezintilerde pratik bir şekilde yararlanılabilen Mikro mataralar sayesinde su ihtiyacını her an giderebilmek mümkün hâle geliyor. 

0,5 mm ve 0,7 mm gibi uç seçeneklerine, kalın uçlu kalemlerle yazmayı sevenler için 0,9 mm modelini de ekleyen Mikro markası, kırılmaya karşı dayanıklı olan uçlarıyla göz dolduruyor. Defterlerde oluşan yırtıkları ve kopmaları önlemeye yardımcı olan bant ürünlerini de tüketicilerin beğenisine sunan marka, uzun süreli yapışkanlık sağlayan bantlarıyla etkili çözümler yaratıyor. Resim derslerinde ve bireysel olarak resim yaparken kullanıcılarına yardım eden guaj boya modelleri aracılığıyla canlı ve renkli resimler yaratabilmek, olanak kazanıyor. Uygun kıvamları ve kâğıt ile tuvale işlemeyi başaran yapıları sayesinde kaliteli resimler ortaya koyabilmeye yardımcı olan Mikro guaj boyalar, hoş kokulu oluşlarıyla da sempati topluyor.

Mikro tükenmez kalemler, oldukça pratik bir kullanım sağlayan yapıları ve çıkmayan boyalarıyla yazı yazma, imza atma, not alma gibi ihtiyaçlara cevap veriyor. Yaylı makas modelleri ile resim ve el işi konusunda tüketicilere yardımcı olmayı başaran Mikro, kâğıt kesme konusundaki başarısıyla da dikkat çeken makaslarıyla tüketicilerin saygısını kazanıyor. Önemli defterlerde yapılan yazım hatalarının silinememesi durumunda devreye giren Mikro şerit silici ürünleri, beyaz renkli bir şerit çekerek hata yapılan alanın kapatılmasını ve üzerine hatasız bir yazım yapılabilmesini mümkün kılıyor. Mikro versatil kalemler, hem uçlu hem de basmalı kalem kullanarak pratik bir deneyim yaşamak isteyen kişilere yardımcı oluyor. 

Mikro not defterleri, derslerde öğrencilerin önemli bilgileri ve hatırlatmaları kolayca kayıt altına alıp saklayabilmeleri için ideal bir nitelik taşıyor. Çizgili ve kareli olarak satışa sunulan not defterleri, aynı zamanda koparılabilir olan yapraklarıyla daha pratik bir kullanım imkanı yaratıyor. İhtiyaç hâlinde sınıf arkadaşlarına yaprak verebilmeyi daha kolay hâle getirirken önemli notların koparılarak panoya asılabilmesine de imkan sağlıyor. Silgili tahta kalemi ürünleri, hem yazmak hem de silmek konusundaki etkileyici performanslarıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Hızlı bir şekilde yazı yazabilmeye yardımcı olan kaygan uçları aracılığıyla tahtaya çıkıp yazabilmek, basit bir hâl alıyor. Yeni konulara geçildiğinde tahtanın temizlenebilmesi için ürünün silgisinden yararlanılabiliyor. Mikro masa tenisi raketleri ile teneffüslerde daha verimli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçiriliyor.

Neon renklere sahip kalem modelleriyle defterlerini süslemek ve önemli noktaların altını dikkat çeken bir şekilde çizebilmek isteyen öğrenciler için son derece kullanışlı ürünler sunuluyor. Kırmızı, yeşil, sarı, pembe gibi farklı renk seçenekleriyle sunulan Neon kalemler sayesinde daha sempatik bir görünüme sahip olan defterler ve kitaplar elde edilebilirken ders çalışırken de avantaj sağlanıyor. Mikro simler aracılığıyla defterleri ve resimleri süslemek eğlenceli bir hâl alırken göze daha hoş görünen bir görünüm yakalamak da olanak kazanıyor. Mikro'nun soft silgi ürünleri, defterlere ve kitaplara zarar vermeksizin temizleme yapabilmeye yardım ediyor. Yumuşak yapıları ve etkili temizleme özellikleriyle saygı toplayan Mikro silgiler, farklı renk ve boyutlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mikro

2002 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar