Monster oyun bilgisayarları, bilgisayar oyunları oynamayı seven herkesin dikkatini ve sevgisini üzerine çekecek avantajlara sahiptir. Özellikle günümüzde gittikçe yaygınlaşmaya başlayan e-spor oyuncularının da Monster oyun bilgisayarlarını tercih etmeleri de Monster oyun bilgisayarlarının yüksek performanslarının ve kalitelerinin bir göstergesi olarak dikkate alınabilir.

Monster Oyun Bilgisayarları

Monster bilgisayar markası; 2000 yılında kurulmuş olup, güçlü performanslara sahip iş ve oyun bilgisayarları geliştiren ve üreten, Türkiye merkezli bir dizüstü bilgisayar üreticisidir. İngilizce kökenli Monster kelimesi 'canavar, muazzam' gibi anlamlara gelmektedir, böylece Monster oyun bilgisayarlarının üretim amacı yüksek performanslı, hızlı bilgisayarları üretmektir. Bu yüzden kendinize ya da sevdiklerinize yüksek performanslı, kaliteli iş ya da oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız, Monster oyun bilgisayarlarını incelemeniz faydalı olacaktır.

Monster Oyun Bilgisayarlarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Monster oyun bilgisayarlarının 2 ile 4 kg arasında değişen ağırlıkları, dizüstü bilgisayarınızı kısa ya da uzun süreli seyahatlerinizde de yanınızda taşımanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca zarif görünümlere ve şık tasarımlara da sahip olan bu dizüstü bilgisayarlar birçok kişinin dikkatini çekecektir. Geniş ekran ölçüleri ve yüksek ekran çözünürlükleri çalışmalarınızı tamamlarken, oyunlarınızı oynarken ya da dizi ve filmlerinizi izlerken sizlere büyük kolaylık sağlayacak ve size keyif verecektir. Kullanılan ekran kartları ise hem oyunlarınızda hem de çalışmalarınızda, grafiksel detayları artırararak, daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak sağlayacaktır. Oyun sahnelerinin bilgisayar ekranınızda canlı bir şekilde yansıtılmış olması oyun oynarken alacağınız keyfi artıracaktır.

Monster oyun bilgisayarları, ihtiyacınız olan performansta bir bilgisayarı alabilmeniz için siz kullanıcılarına farklı işlemciler ve işletim sistemleri seçenekleriyle farklı dizüstü bilgisayar modelleri üretmiştir. İhtiyacınız doğrultusunda, Intel Core İ5 ya da Intel Core İ7 işlemcilerinden birini ve sizin için en uygun işletim sistemini seçebilirsiniz. Sunduğu işlemcilerle Monster oyun bilgisayarları sizlere en iyi performansı sunar. Yüksek Ram kapasitesi de sistemin genel işleyişinin herhangi bir aksaklık olmadan devam ettirilmesine olanak sağlar. İşlemlerinizin hızlı tamamlanması hem işlerinizi hazırlarken hem de oyunlarınızı oynarken, bekleme sürelerinizi azaltacak ve çalışmalarınızı daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.  

Ayrıca Monster dizüstü bilgisayarları oyunseverler için bir kolaylık daha sağlar. Sahip olduğu yüksek depolama alanı, kullanıcılara gerek dosyalar olsun gerek oyunlar olsun, birçok veriyi kolaylıkla bir arada tutabilme olanağını sağlar. Depolama sıkıntısı yaşamadan dilediğiniz oyunları bilgisayarınıza yükleyebilir ve istediğiniz zaman keyifle oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Ek olarak, bu bilgisayarlar, USB, güç, Type-C gibi birçok giriş noktasına sahiptir. Böylelikle istediğiniz giriş noktasını kullanarak veri ve dosya aktarımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen internet bağlantısı için de Monster oyun bilgisayarları WiFi arayüzünü destekler. Böylece dilediğiniz WiFi ağına kolaylıkla katılabilirsiniz. Ayrıca kablosuz internetin olmadığı ya da internetinize kabloyla bağlanmak istediğiniz zamanda da kullanabileceğiniz Ethernet potlarını Monster oyun bilgisayarlarında kullanmanız mümkündür. Böylece online oyunlarınızı oynamak için dilediğiniz internet bağlantısını seçerek kolaylıkla ve keyifle oyunlarınızı oynayabilirsiniz. 

Özelliklerinde de görüldüğü gibi Monster oyun bilgisayarları birçok farklı ve yüksek donanıma, estetiksel ve modern dış görünüşe sahiptir. Bu özellikleriyle bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Tüm özellikleriyle, sunduklarıyla, sahip olduklarıyla kullanıcılarına yüksek performanslı kullanım olanakları sunar. Monster oyun bilgisayarlarını oyun oynamak için tercih edenler bilgisayarın yüksek depolama alanı, geniş ekran ölçüleri, grafiksel detayları ve veri aktarımının kolaylığıyla oyun oynamanın keyfine doyasıya varacaklardır. İsteklerinizi ve alacağınız bilgisayardan beklentilerinizi belirledikten sonra Monster oyun bilgisayarı modellerinden bir tanesi mutlaka size uygun olacaktır.  

 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Monster Oyun Bilgisayarı Fiyatları

18 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Monster Oyun Bilgisayarları
  2. MSI Oyun Bilgisayarları
  3. Asus Oyun Bilgisayarları
  4. Casper Oyun Bilgisayarları
  5. Teknobiyotik Oyun Bilgisayarları
  6. Turbox Oyun Bilgisayarları
  7. Lenovo Oyun Bilgisayarları
  8. İzoly Oyun Bilgisayarları
  9. Dragos Oyun Bilgisayarları
  10. HP Oyun Bilgisayarları
  11. Dell Oyun Bilgisayarları
  12. Technopc Oyun Bilgisayarları
  13. Acer Oyun Bilgisayarları
  14. Go Gamer Oyun Bilgisayarları
  15. Dark Oyun Bilgisayarları
  16. Ates99 Oyun Bilgisayarları
  17. Quadro Oyun Bilgisayarları
  18. Exper Oyun Bilgisayarları
  19. Efs Bilişim Oyun Bilgisayarları
  20. Game Garaj Oyun Bilgisayarları
  21. Molecule Oyun Bilgisayarları
  22. Asper Oyun Bilgisayarları
  23. Avantron Oyun Bilgisayarları
  24. GamingTech Oyun Bilgisayarları
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Kullanım Amacı
 7. İşlemci Tipi
 8. Ekran Boyutu
 9. İşletim Sistemi
 10. Renk
 11. Ekran Kartı Hafızası
 12. Optik Sürücü
 13. SSD Kapasitesi
 14. Şarjlı Kullanım Süresi
 15. Max Ekran Çözünürlüğü
 16. Cihaz Ağırlığı
 17. Ekran Kartı
 18. Satıcı
 • Marka Monster

Oyun Bilgisayarı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/86008/409/monster
Başa dön