Monsuno oyun seti, çocukların gelişim süreci boyunca hem eğlenmesini hem de arkadaşları ile paylaşımda bulunarak öğrenmesini sağlamak hedefi ile üretilmiş bir oyun seti olarak tanınıyor. Oyunun içeriğinde çocukların eğlenceye aktif olarak katılmasını sağlayan materyaller yer alıyor. Monsuno oyun seti modelleri ile çocuklar keyifli bir oyun süreci yaşamanın yanı sıra, rekabetin tadını çıkarmanın da tadına varıyor.

Monsuno Oyun Seti Modelleri

Monsuno oyun seti modelleri arenada yarışmanın keyfini yaşamak isteyen tüm çocuklar için ideal bir zaman geçirme aracı olma başarısını sürdürüyor. Oyun, içeriğinde yer alan dinamikler ve heyecanlı oynama şekli ile pek çok yaştan çocuğun büyük ilgisini topluyor. Monsuno oyun seti arenada çarpışma teması içeren keyifli yapısı sayesinde 4 yaş ve üzeri tüm çocukların en eğlenceli zaman geçirme aracı olmaya devam ediyor.

Monsuno oyun seti, Monsunoların arenada yarıştırılması şeklinde ilerleyen bir oyun pratiğine dayanıyor. Bu mantığa göre yarışmacılar kapsüllerini arenada kıyasıya bir mücadele ile çarpıştırıyor ve bu yarışın galibi olmak için çaba gösteriyor. Düz bir alana yerleştirilen arenaya dışardan atılan kapsüller sayesinde saldıran ve savunan oyuncular arasındaki keyifli mücadeleyi gerçekleştiriyor. Monsuno oyun setinin renkli dünyasına adım atan çocuklar, zamanın ne kadar hızlı geçtiğinin farkına bile varmıyor.

Monsuno oyun setinde kapsüllerin rahatça dönüşüne elverişli geniş bir arena zemini bulunuyor. Saldıran pozisyonundaki oyuncu kapsülünü dışardan içeriye olacak şekilde arenaya fırlatıyor. Bu sayede saldıran ve saldıran arasında etkili bir çarpışma anı yaşanıyor. Oyunun keyifle sürdürülmesi için ise savunmacı ve saldıran oyuncular arasında 60 cm mesafe bulunması gerekiyor. Bu sayede Monsuno oyun seti, çocukların birbirleri ile etkileşime geçerek hem keyifli vakit geçirmesine hem de tatlı bir rekabet süreci yaşamalarına olanak sağlıyor.

Monsuno Oyun Seti Fiyatları

65 milyon yıl önce meteorların gezegene düşüşünden ilham alarak tasarlanan Monsuno oyun seti, neşeli ve heyecanlı zaman geçirme imkanını kullanıcılarına sunuyor. Gezegene düşen meteorlarda bulunan güçlü, kaotik ve kontrol edilemez olan yaşamsal belirti Monsuno'nun varlığını simgeliyor. Dinozorlar gezegenden silinirken davetsiz Monsuno'nun içgüdüsel olarak uykuya dalışı ve binlerce yıl boyunca gezegenin derinlerine gömülüşü bugüne kadar efsanesini koruyor. Gezegenin yeraltında yepyeni bir enerji kaynağı ve dolayısıyla büyüyen bir enerji krizi bulunuyor. Bu yeşil enerji uzman oyuncular tarafından kontrol altına alınmayı bekliyor.

Monsuno oyun seti fiyatları oyunun keyifli temasının yanı sıra bütçe dostu olma özelliği ile de ön plana çıkıyor. Herkesin kolayca erişim sağlayabileceği oyun, özellikle 4-8 yaş arası çocukların gelişim sürecinde renkli bir destek olarak görev alıyor. Ürünün içerisinde yer alan tüm materyallar, insan ve çevreye uyumlu yapısı ile ön plana çıkıyor ve büyük ilgi kazanıyor. Monsuno oyun seti modern dünyanın eğlence anlayışını tarih öncesi efsanelerin rekabetçi ruhu ile harmanlayarak kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Monsuno oyun setinin içeriğinde düz bir zemine yerleştirilmesi gereken başarılı bir arena tasarımı ve bu arenada mücadele edilmesine olanak tanıyan kapsüller yer alıyor. Savunan ve saldıran olarak iki adet oyuncu profiline ihtiyaç duyulan oyunda, mücadele hissi hiçbir zaman hız kesmeden devam ediyor. Çocukların arkadaşları ile güzel bir şekilde vakit geçirmesine ve unutulmaz çocukluk hatıraları yaratmasına olanak sağlayan Monsuno oyun seti, kolay kurulabilir yapısı sayesinde her ortamda oynanabilirlik sağlıyor. Monsuno oyun seti sağlığa uyumlu materyalleri, rekabeti destekleyen teması, ilgi uyandıran detayları, renkli tasarımı ve bütçe dostu olan fiyatı sayesinde daha uzun zaman çocukların en eğlenceli oyun aracı olmayı sürdürecek gibi görünüyor.

Monsuno Oyun Seti Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Monsuno
  2. Vardem
  3. Mattel
  4. Giochi Preziosi
  5. Sunman
  6. My Little Pony
  7. Dolu
  8. Hasbro
  9. Imaginarium
  10. Can-Em Oyuncak
  11. Littlest Pet Shop
  12. Fonnava
  13. Neco Toys
  14. Disney
  15. Hobi Eğitim Dünyası
  16. Hotwheels
  17. Krooom
  18. Mega Bloks
  19. CC Oyuncak
  20. Nani Toys
  21. Thomas & Friends
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Yaş Aralığı
 4. Karakter / Tema
 5. Satıcı
 • Marka Monsuno
DSACategoryId/2147483639/23031884/313764/23022181
BAŞA DÖN