MSI Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Anakart, ekran kartı gibi bilgisayar parçaları ile ününü duyuran MSI, oyun bilgisayarları ile de beğeni kazanıyor. 2000'lerin başında çıkardığı ilk ultra slim notebook dizüstü bilgisayar ile piyasaya göz kırpan firma, günümüzde çeşitli ihtiyaçlara yönelik ürettiği güçlü makineler ile tercih edilenler arasında yerini kolayca alıyor. MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar arasında ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler bulabilirsiniz.

Msi Laptop Fiyatları

MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, yüksek performans isteyen kullanıcıların tercih ettiği modeller arasında üst sıralarda yer alıyor. Msi laptop fiyatları rakipleri ve performans sunumu ile kıyaslandığında, sunduğu fiyat/performans dengesi ile kullanıcıyı memnun eden bir çizgide yer alıyor. En son teknolojilerin kullanıldığı dizüstü bilgisayarlarda, kullanıcıya her zaman üst düzey kullanım kolaylığı sunuluyor. NVidia GeForce ve NVidia GTX serisi ekran kartları ile gelen performans canavarları, 14 inch ile 18 inch arasında değişen erkan seçenekleri ile kullanım alanınıza yönelik ekran çözümleri sağlıyor.

İntel Core i5 ve i7 işlemci ile gelen MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, harici ekran kartı hafızası ile ekran kartı performansını ve kendi performanslarını yüksek tutuyor. Full HD, 4K, LED, Full HD LED ekran tipleri ile oyun, tasarım, render gibi ekran performansının oldukça önemli olduğu uğraşlarınızda görüntü kalitesini beklentilerin üzerine çıkarıyor.

MSI laptop fiyatları, yüksek performans ve oyun bilgisayarı tanımı ile beraber, her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. MSI laptop notebook dizüstü bilgisayar modelleri Gaming, Prestige, Classic olmak üzere 3 ana seri altında toplanıyor. Bu seriler arasında tercih yaparken oyun, performans ve eğlence gibi kullanım ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Her seri kendi alanında en iyi modelleri barındırıyor.

MSI Gaming serisi GT, GS, GE, GP olmak üzere 4 farklı seriyi bünyesinde bulunduruyor. MSI Gaming serisinde bulunan modellerden bazılarının dünya çapında ün sahibi olduğunu görebilirsiniz. PCkoloji, 01NET, Hardware.info, Notebookcheck gibi alanında sözü dinlenilir platformlardan ödül alan bilgisayar modelleri ile MSI, Gaming serisinde diğer serilerine göre biraz daha ön plana çıkıyor.

Msi Markası Hakkında Bilgi

1986 yılında Tayvan'da kurulan donanım üreticisi MSI, üretmiş olduğu anakartlar ile piyasada büyük beğeni topluyor. Firma ilk overclock yapılabilir 286'yı piyasaya sürdü. 90'lı yıllar boyunca anakart üretimine devam eden firma, yeni teknolojiler geliştirmeye ve rakiplerinin arasından ayrılmaya başladı.

2000 yılında üretim faaliyetlerini Tayvan'dan Çin'in Shenzen ve Kunshan bölgesine taşıyan MSI, 2001 yılında tüm üretim faaliyetlerini yenilemiş oldu. 2002'de bluetooth ve WLAN bağlantılı anakartı piyasaya sürdü ve hemen ardından bir tablet bilgisayar piyasaya çıktı.

MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar ailesinin ilk üyesi olan M510C 2004 yılında piyasaya sürüldü. Bilgisayar üretimi ile birlikte yıldızı yükselen firma, 2008 yılında Tayvan'ın en iyi 20 global markası arasında yerini aldı. MSI bilgisayarların yükselişi günümüzde hala devam ediyor. Tayvan'da 500 marka arasında en seçkin 100 marka listesine 2011 yılında girdi ve 15 yıl boyunca üst üste Tayvan mükemmellik ödülü aldı. MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar 2015 yılında dünyanın en iyileri arasına girmeyi başardı. MSI aynı sene Amerika Laptop Magazin tarafından en iyi 4. marka seçildi.

MSI Gaming e-spor aktiviteleri ile de performans gücünü bütün dünyaya sergiliyor. 2009 - 2015 yılları arasında dünyanın en iyi e-spor takımları arasında yer alan Fnatic takımının sponsorluğunu üstlenen firma, pek çok dijital oyun takımını da destekliyor. Ayrıca uluslararası oyun etkinliği olan MSI Masters Gaming Arena'ya ev sahipliği yapan firma, hem ürünleri hem de organizasyonları ile ilgi çekiyor.

MSI Bilgisayar Parçaları ve Fiyatları

151 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. MSI
  2. Asus
  3. Corsair
  4. Kingston
  5. Everest
  6. Thermaltake
  7. Aerocool
  8. Deep Cool
  9. Gigabyte
  10. Dark
  11. Hi-Level
  12. Cooler Master
  13. Zalman
  14. Xigmatek
  15. Frisby
  16. WD
  17. Seagate
  18. Intel
  19. Akasa
  20. Toshiba
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka MSI
DSACategoryId/2147483646/8
BAŞA DÖN