MSI Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Anakart, ekran kartı gibi bilgisayar parçaları ile ününü duyuran MSI, oyun bilgisayarları ile de beğeni kazanıyor. 2000'lerin başında çıkardığı ilk ultra slim notebook dizüstü bilgisayar ile piyasaya göz kırpan firma, günümüzde çeşitli ihtiyaçlara yönelik ürettiği güçlü makineler ile tercih edilenler arasında yerini kolayca alıyor. MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar arasında ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler bulabilirsiniz.

Msi Laptop Fiyatları

MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, yüksek performans isteyen kullanıcıların tercih ettiği modeller arasında üst sıralarda yer alıyor. Msi laptop fiyatları rakipleri ve performans sunumu ile kıyaslandığında, sunduğu fiyat/performans dengesi ile kullanıcıyı memnun eden bir çizgide yer alıyor. En son teknolojilerin kullanıldığı dizüstü bilgisayarlarda, kullanıcıya her zaman üst düzey kullanım kolaylığı sunuluyor. NVidia GeForce ve NVidia GTX serisi ekran kartları ile gelen performans canavarları, 14 inch ile 18 inch arasında değişen erkan seçenekleri ile kullanım alanınıza yönelik ekran çözümleri sağlıyor.

İntel Core i5 ve i7 işlemci ile gelen MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, harici ekran kartı hafızası ile ekran kartı performansını ve kendi performanslarını yüksek tutuyor. Full HD, 4K, LED, Full HD LED ekran tipleri ile oyun, tasarım, render gibi ekran performansının oldukça önemli olduğu uğraşlarınızda görüntü kalitesini beklentilerin üzerine çıkarıyor.

MSI laptop fiyatları, yüksek performans ve oyun bilgisayarı tanımı ile beraber, her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. MSI laptop notebook dizüstü bilgisayar modelleri Gaming, Prestige, Classic olmak üzere 3 ana seri altında toplanıyor. Bu seriler arasında tercih yaparken oyun, performans ve eğlence gibi kullanım ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Her seri kendi alanında en iyi modelleri barındırıyor.

MSI Gaming serisi GT, GS, GE, GP olmak üzere 4 farklı seriyi bünyesinde bulunduruyor. MSI Gaming serisinde bulunan modellerden bazılarının dünya çapında ün sahibi olduğunu görebilirsiniz. PCkoloji, 01NET, Hardware.info, Notebookcheck gibi alanında sözü dinlenilir platformlardan ödül alan bilgisayar modelleri ile MSI, Gaming serisinde diğer serilerine göre biraz daha ön plana çıkıyor.

Msi Markası Hakkında Bilgi

1986 yılında Tayvan'da kurulan donanım üreticisi MSI, üretmiş olduğu anakartlar ile piyasada büyük beğeni topluyor. Firma ilk overclock yapılabilir 286'yı piyasaya sürdü. 90'lı yıllar boyunca anakart üretimine devam eden firma, yeni teknolojiler geliştirmeye ve rakiplerinin arasından ayrılmaya başladı.

2000 yılında üretim faaliyetlerini Tayvan'dan Çin'in Shenzen ve Kunshan bölgesine taşıyan MSI, 2001 yılında tüm üretim faaliyetlerini yenilemiş oldu. 2002'de bluetooth ve WLAN bağlantılı anakartı piyasaya sürdü ve hemen ardından bir tablet bilgisayar piyasaya çıktı.

MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar ailesinin ilk üyesi olan M510C 2004 yılında piyasaya sürüldü. Bilgisayar üretimi ile birlikte yıldızı yükselen firma, 2008 yılında Tayvan'ın en iyi 20 global markası arasında yerini aldı. MSI bilgisayarların yükselişi günümüzde hala devam ediyor. Tayvan'da 500 marka arasında en seçkin 100 marka listesine 2011 yılında girdi ve 15 yıl boyunca üst üste Tayvan mükemmellik ödülü aldı. MSI laptop notebook dizüstü bilgisayarlar 2015 yılında dünyanın en iyileri arasına girmeyi başardı. MSI aynı sene Amerika Laptop Magazin tarafından en iyi 4. marka seçildi.

MSI Gaming e-spor aktiviteleri ile de performans gücünü bütün dünyaya sergiliyor. 2009 - 2015 yılları arasında dünyanın en iyi e-spor takımları arasında yer alan Fnatic takımının sponsorluğunu üstlenen firma, pek çok dijital oyun takımını da destekliyor. Ayrıca uluslararası oyun etkinliği olan MSI Masters Gaming Arena'ya ev sahipliği yapan firma, hem ürünleri hem de organizasyonları ile ilgi çekiyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

MSI Bilgisayar Parçaları ve Fiyatları

144 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. MSI Bilgisayar Parçaları
  2. Corsair Bilgisayar Parçaları
  3. Asus Bilgisayar Parçaları
  4. Kingston Bilgisayar Parçaları
  5. Aerocool Bilgisayar Parçaları
  6. Thermaltake Bilgisayar Parçaları
  7. WD Bilgisayar Parçaları
  8. Dark Bilgisayar Parçaları
  9. Seagate Bilgisayar Parçaları
  10. Xigmatek Bilgisayar Parçaları
  11. Cooler Master Bilgisayar Parçaları
  12. Intel Bilgisayar Parçaları
  13. Rampage Bilgisayar Parçaları
  14. Gigabyte Bilgisayar Parçaları
  15. Power Boost Bilgisayar Parçaları
  16. Deep Cool Bilgisayar Parçaları
  17. Zalman Bilgisayar Parçaları
  18. Crucial Bilgisayar Parçaları
  19. Frisby Bilgisayar Parçaları
  20. Hi-Level Bilgisayar Parçaları
  21. Adata Bilgisayar Parçaları
  22. Snowman Bilgisayar Parçaları
  23. Everest Bilgisayar Parçaları
  24. Arctic Bilgisayar Parçaları
  25. G.Skill Bilgisayar Parçaları
  26. Longline Bilgisayar Parçaları
  27. Samsung Bilgisayar Parçaları
  28. HP Bilgisayar Parçaları
  29. Be Quiet! Bilgisayar Parçaları
  30. Gametech Bilgisayar Parçaları
  31. Platoon Bilgisayar Parçaları
  32. AMD Bilgisayar Parçaları
  33. Toshiba Bilgisayar Parçaları
  34. Fractal Design Bilgisayar Parçaları
  35. Cougar Bilgisayar Parçaları
  36. Hadron Bilgisayar Parçaları
  37. Ramtech Bilgisayar Parçaları
  38. ID-Cooling Bilgisayar Parçaları
  39. Team Bilgisayar Parçaları
  40. Tx Bilgisayar Parçaları
  41. Akasa Bilgisayar Parçaları
  42. Kuvars Bilgisayar Parçaları
  43. Silverstone Bilgisayar Parçaları
  44. Vento Bilgisayar Parçaları
  45. Raijintek Bilgisayar Parçaları
  46. Rush Bilgisayar Parçaları
  47. Patriot Bilgisayar Parçaları
  48. Everflow Bilgisayar Parçaları
  49. Fsp Bilgisayar Parçaları
  50. Neo Forza Bilgisayar Parçaları
 5. İşlemci Soket Tipi A-Z
 6. Chipset A-Z
 7. RAM Kapasitesi
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. PCI-E x1 Slot
 11. PCI-E x16 Slot
 12. DVI Çıkışı
 13. Dahili Ekran Kartı
 14. PCI Slot
 15. HDMI Çıkışı
 16. Satıcı A-Z
 • Marka MSI
DSACategoryId/2147483646/8/msi
Başa dön