Bilgisayar donanım bileşenleri alanında, dünyanın önde gelen teknoloji markalarından biri olan MSI, NVIDIA ve AMD tabanlı ekran kartlarıyla oyun ve multimedya tutkunlarına seslenen ürünlere hayat veriyor. Kendine özgü tasarım ve soğutma çözümleriyle şekillendirdiği ekran kartları sayesinde her türlü gereksinime yanıt veren MSI, yeni nesil oyunları yüksek çözünürlükte ve akıcı şekilde oynayabilmeyi hedefleyenlerin öncelikli tercihi oluyor.

MSI Ekran Kartı Çeşitleri

Grafik yongası üreticilerinden aldığı işlemcileri, özgün PCB tasarımı, kaliteli devre bileşenleriyle donatarak, kullanıcılar için performanslı birer ürüne dönüştüren MSI, ekran kartı konusunda en çok tanınan markalar arasında yer alıyor. Geliştirdiği ekran kartlarını; Classic, Aero, Lightning, Armor, Sea Hawk ve Gaming olarak sınıflandıran marka, bu sınıflandırmayı ürünlerin performans ve soğutma mekanizmalarına göre gerçekleştiriyor. Tercih edilen ekran kartının bellek bant genişliği ve bellek (RAM) kapasitesi, grafik yongasının modeline göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca, grafik yongasının ve belleklerin çalışma frekansları, MSI tarafından geliştirilen Afterburner yazılımı başta olmak üzere birçok yazılımla arttırılabiliyor.

MSI ekran kartı modellerinde bulunan devre elemanları, ağır yük altında çalışmaya dayanıklılık gösteriyor. Bu sayede online veya bireysel oyun seansları, ekran kartından kaynaklı sorunlar nedeniyle sekteye uğramıyor. Ürünlerde yer verilen pasif ve fanlı soğutma sistemleri, gerek grafik işlemcisinin (GPU) gerekse bellek ve diğer bileşenlerin çalışma esnasında serin kalmasını mümkün kılıyor. MSI ekran kartlarının birçoğunda bulunan özel çalışma sistemi ile fanlar, grafik işlemcisi belli bir sıcaklığa ulaşmadığı takdirde devreye girmiyor. Kullandığı bilgisayarın, boşta olduğu zamanlarda mutlak anlamda sessiz olmasını arzu eden teknoloji tutkunlarını cezbeden bu özellik, ekran kartlarında son yıllarda en çok aranan yeteneklerden biri oluyor.

Ekran kartı tasarımlarında farklı kasa boyutlarını dikkate alarak üretim yapan MSI, geniş kasalara rahatlıkla sığabilecek büyüklükteki ekran kartlarının yanı sıra, Mini-ITX yapısındaki kasalar için de küçük boyutlu ekran kartları geliştiriyor. Marka bu sayede, oturma odalarında kullanabilecekleri nitelikte kasalar hazırlayan teknoloji ve oyun tutkunlarını mutlu ediyor.

Teknik açıdan birçok yenilik içeren MSI ekran kartı çeşitleri, şeffaf yan kapaklı bilgisayar kasasına sahip kullanıcıların beğeneceği aydınlatma imkânlarıyla gelebiliyor. MSI Gaming App üzerinden kontrol edilebilen LED aydınlatmalar, teknoloji ve oyun tutkunlarının diledikleri renklerde ayarlanabiliyor. Aynı zamanda, yazılım aracılığıyla LED’lere, çeşitli çalışma modları da atanabiliyor. Kimi modlar, ekran kartı üzerindeki LED’lerin, nefes alıp verme efekti oluşturmasını sağlarken bazı modlar ise gökkuşağı etkisi oluşturulabilmesini mümkün kılıyor. Günün ilerleyen saatlerinde ışıkları kapatarak oyun oynayanların, odalarında harikulade bir atmosfer oluşturmalarına yardım eden MSI ekran kartları, arzu edildiği takdirde ilgili LED aydınlatmaların tamamen kapatılabilmesine de izin veriyor.

MSI Ekran Kartı Fiyatları

NVIDIA’nın G-SYNC ve AMD’nin FreeSync görüntü teknolojileriyle uyumlu ekran kartlarına imza atarak, oyuncuların akıcı oyun deneyimlerini, mükemmel şekilde sürdürebilmelerine imkân tanıyor. VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort gibi görüntü çıkış noktaları sunan modeller; monitör, televizyon ya da projeksiyon cihazlarına yüksek çözünürlüklü görüntüler aktarabiliyor. Geniş ekranda oyun ve multimedya keyfi yaşamak isteyenleri memnun eden zengin çıkış noktaları, birden fazla monitör üzerinden görüntü almayı amaçlayanların da beklentilerini karşılıyor. Yeni nesil sanal gerçeklik (VR) destekli oyunlarla da uyumlu yapıdaki bazı modeller, MSI’ın TriDef VR mekanizması aracılığıyla dijital oyunların adeta gerçek birer deneyime dönüşmesini sağlıyor.

Sunduğu performansa ve sahip olduğu ekstra özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına konumlandırılan MSI ekran kartı modelleri, oyuncuların dikkatle seçtiği bilgisayar bileşenleri arasında bulunuyor. Modern üç boyutlu oyunlara meraklı olan herkesin rahatlıkla edinebileceği ürünler, MSI ekran kartı fiyatları üzerinden yeni sahipleri ile buluşuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

MSI Ekran Kartı Fiyatları

73 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. MSI
  2. Asus
  3. Gigabyte
  4. Sapphire
  5. Inno3d
  6. Powercolor
  7. Arktek
  8. Evga
  9. Palit
  10. Quadro
  11. Zotac
  12. XFX
  13. Manli
  14. PNY
  15. Seclife
  16. Asrock
  17. Asboard
  18. Galax
  19. Afox
  20. Assmann
  21. Biostar
  22. Alfais
  23. HIS
  24. PNY Quadro
  25. Platoon
  26. Robotekno
  27. Turbox
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Bit Değeri
 6. Grafik Bellek
  1. 1 GB
  2. 11 GB
  3. 2 GB
  4. 4 GB
  5. 6 GB
  6. 8 GB
 7. Bellek Tipi
  1. DDR3
  2. DDR5
  3. GDDR5
  4. GDDR5X
  5. GDDR6
 8. Mini Display Çıkışı
 9. Slot Tipi
 10. DVI Çıkışı
 11. 3D Desteği
 12. Grafik İşlemcisi A-Z
 13. Geliştirilmiş Teknolojiler
 14. Display Çıkışı
 15. Çekirdek Hızı A-Z
 16. Chip Seti
  1. AMD
  2. NVIDIA
  3. NVIDIA GeForce GTX
 17. HDMI Çıkışı
 18. Bellek Hızı A-Z
 19. Minimum Güç Kaynağı (PSU) A-Z
 20. Overclock (Hız Aşırtma)
 21. Soğutma
 22. DVI-D
 23. Bağlantı
 24. Çekirdek Hızı Boost A-Z
 25. Güç Tüketimi A-Z
 26. DVI-I
 27. Satıcı A-Z
 • Marka MSI

Ekran Kartları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/8/204/msi
Başa dön