Fransız Expanscience Laboratuvarlarında çalışmalarını sürdüren MUSTELA markası, 60 yılı aşan bir süredir bebek cildi konusundaki uzmanlık alanında araştırmalarının desteklediği ürünler hazırlar. Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden marka, sürekli yeni araştırmalar yaparak bebek cildinin ihtiyaçlarını karşılar. Ham madde tedariğinde biyoçeşitliliğe uygun, geleneksel bilgiyi koruyan bir yol izleyen Mustela, tedarik sürecinden ürünlerin ambalajının belirlenmesine kadar her süreçte çevre ve insan üzerindeki etkileri en az seviyeye indirebilmeyi hedefler.

Ürünleri ile destek sağlamaya annelere hamilelik sürecinde başlayan marka, bebek ve çocuk ürünleri ile de geniş bir yeplazede cilt tipine uygun hazırlanan seçenekleri ile bakım ve koruma ürünleri sunar.

Bebek Bakımında Şampuan Şeçimi Neden Önemlidir?

Doğduğu ilk günden itibaren özel ilgi ile karşılaşan bebekler için kullanılan tüm ürünler özenle seçilir. Sağlıklı gelişimi için önem taşıyan banyo saati ise bebeklere özel ürünler ile desteklenir. Doktor onay ve bilgisi ile de belirlenen banyo süreleri ve tekrarları Mustela bebek şampuanları ile keyifli ve konforlu bir hale gelir. Bebek cildinin özelliklerine göre üretimi yapılan, zararlı bileşenler içermeyen, cildi destekleyen bebek şampuanları ile tekrarlanan banyo süreleri ile bebekler ve ebeveynler bu anları mutlu tamamlar.

Hassas Bebek Cildine Nasıl Özen Gösterilir?

Etkin ve güvenli kullanım hedefi ile ürünler sunan Mustela her ebeveyn için değer taşıyan bebek cildine dost ürünler hazırlamak için çalışmalar yapar. Gerekli kontrollerin tamamlanması sonucu tüketicilere sunulan ürünler cilt özellikleri göz önünde bulundurularak üretilir. Alerjik reaksiyon riski yüksek olan maddeler içermemesine özen gösterilen ürünler paraben, phthalate, phenoxyethanol gibi şüpheli olarak nitelendirilen maddeler içermez. Doğal kökenli içerik kullanımına özen gösterilen ürünler en doğal bebek cildi için özenle bakım ve koruma sağlar. Bebek ürünlerinde kullanılan doğal bir aktif içerik olan Avokado Perseose® en yüksek tolerans ve etkinlik sağlaması amacı ile kullanılır ve bebeklerin hassas cildine uyumu için tercih edilir.

Bebek Cilt Özellikleri Nelerdir?

Mustela markasının bebek ve çocuklar için geliştirdiği banyo bakım ve koruma ürünleri normal cilt, kuru cilt, çok kuru cilt, çok hassas cilt olarak ayrılarak hazırlanır. Bebeğinizin cilt özelliğini göz önünde bulundurarak uygun ürünü seçmenizi sağlayan geniş ürün seçenekleri ile bebeklerin hijyen ve bakımı sağlanır.

Bebek ciltleri ilk günden itibaren günlük olarak nemlenme ve bakım ihtiyacı duyar. Koruma sağlayan ürünlerin kullanımı ile sağlıklı gelişim desteklenir. Cildi nazikçe temizleyen, narin cilt ve saçlı deride kuruluk ve hassasiyet oluşumunun önüne geçen Mustela bebek şampuanlarına dermatojik ve pediatrik testler uygulanır. Hipoalerjik formül ise alerjik reaksiyonları en aza indirebilmeyi amaçlar. Yeni doğan için özel içeriklerle üretilen şampuanlarda da bebek konaklarının bakımı ve önlenmesi de hedeflenir. Bitkisel lavanta bazlı yenidoğan ürünü saçlı deride hassas dengeyi korurken konakları giderir ve yeniden oluşumunu önlemeyi destekler.

Avokado Perseose Nedir?

Mustela bebek şampuanlarında kullanılan Avokado Perseose patentli ve doğal kökenli bir içeriktir. Bebek cildini koruyarak nemlendiren içerik cilt ile uyum içinde ve doğanın sunabileceğine yakın bir etkinlik ve tolerans sağlamayı amaçlar.

Mustela markası ürünlerinin ana aktif maddelerini bitkilerden elde eder. Bebek cildini korumak için kullanılan doğal ham madeler ile banyo rutinleri keyifle tamamlanır.

Mustela Bebek Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Keyifli banyo saatlerinin destekçisi Mustela banyo şampuanlarını kullanmadan önce bebeğinizi doktorunuzun onayladığı derecede su ile ıslatıp az miktarda şampuanı köpürterek saçlı deride uygulayabilirsiniz. Saç ve vücut şampuanı olarak birlikte sunulan ürünlerde şampuanı saçlı deri ve vücudunda nazikçe temizlemek için kullanabilir, yine nazikçe yapılan durulama ile banyo süresini tamamlayabilirsiniz. Kolay durulanan ve saçların kolay taranmasına yardımcı olan Mustela şampuan bebeğinizin doğal güzel kokusunun yanında hoş bir koku bırakır.

Bebekler İçin Şampuan Nasıl Seçilir?

Bebekler için güvenli ürün kullanımı her ebeveyn için büyük değer taşır. Mustela ürünleri de pek çok teste tabii tutularak son kullanıcısına ulaştırılır. Yumuşak ve etkin temizlik sağlayan, saçlı deri ve cildi koruyan, nemlendirici ajanlar ile kireçli su kullanımı kaynaklı kuruluğu önlemeye yardımcı olan ve yumuşak formulü sayesinde göz yakmayan Mustela bebek şampuanı fiyatları hacmi ve içeriği ile belirlenir. Bebeğiniz için uygun olan bebek şampuanını seçerek siz de banyo saatlerini keyifli ve güzel anılara dönüştürebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Mustela Bebek&Çocuk Şampuanları

46 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Mustela Bebek Şampuanları
  2. Chicco Bebek Şampuanları
  3. Fisher-Price Bebek Şampuanları
  4. Hipp Bebek Şampuanları
  5. Sebamed Bebek Şampuanları
  6. Dalin Bebek Şampuanları
  7. Uni Baby Bebek Şampuanları
  8. Johnsons Baby Bebek Şampuanları
  9. Bübchen Bebek Şampuanları
  10. Nivea Bebek Şampuanları
  11. Johnsons Bebek Şampuanları
  12. Canbebe Bebek Şampuanları
  13. Organicare Bebek Şampuanları
  14. Minoris Bebek Şampuanları
  15. Babe Bebek Şampuanları
  16. Eyüp Sabri Tuncer Bebek Şampuanları
  17. Komili Bebek Şampuanları
  18. Agarta Bebek Şampuanları
  19. Baby&Me Bebek Şampuanları
  20. Babydream Bebek Şampuanları
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Mustela
DSACategoryId/2147483639/80383031/80383032/301173/mustela
Başa dön