Nivea Serum Ürünleri

Gündelik hayatın yoruculuğu ve karmaşası içinden çıkan insanlar için kendileriyle ilgilemek ve bakım yapmak terapi etkisi yaratıyor. Bakım denince ise akıllara ilk gelen ürünlerden biri serum oluyor. Serumlar, cildin kolayca emebildiği ve kısa sürede etkisini gösterdiği formüllerden oluşan cilt bakım ürünleridir. Sıklıkla kullanılan serumların üreticisi Nivea diğer cilt bakım ürünlerinde de lider isimlerden biridir. Cilt bakımında mucizeler oluşturan Nivea'nın serumları birçok kullanıcıya hitap ediyor. Nivea 1882 yılında Almanya'da kurulmuş tecrübeli bir marka olarak günümüze kadar bakım denince akla gelen ilk isimlerden biri olmaya devam ediyor.

Cildinizi Nivea Serumlarına Emanet Edin

Cilt bakım serumları sorun odaklı ürünler olarak son dönemde oldukça popülerdir. Serumların esas amacı ciltteki sorunları deri altından hücrelere destek vermek suretiyle gerçekleştirmesi olarak tanımlanıyor. Genelde temizlenmiş, makyajdan arındırılmış cilde sabah ve akşam olmak üzere iki kez uygulanan Nivea serumları akışkan formda olduğu için deri altına kolayca inebiliyor ve sorunlara çözüm sunuyor. Ayrıca etken maddeler moleküler olarak da oldukça küçük yapıda olduğu için derinin altına kolayca iniyor. Serumlar ciltteki sorunlara çözüm sunan ürünler olduğu için her yaşta kullanılabiliyor. Nem eksikliği, kırışıklık, leke problemi, cansız cilt görünümü ve daha birçok sorunla mücadele ederek kullanıcısını istediği cilt görünümüne kavuşturmak için yardımcı oluyor.

Nivea Serumların Mucizevi Etkisi

Cilt yapısındaki yüksek besin konsantresi ve etken maddeler sayesinde serumu kolayca emiyor. Böylece doğal bir iyileşme ve yenilenme sürecine giriyor. Nivea serumları gösterdiği bu mucizevi etkiyle ortalama olarak 25 günlük düzenli kullanım sonucunda ve tabii ki devamında ciltte harika görünüm oluşmasını sağlıyor. Serumlar içerisinde giderilmek istenen cilt sorununa yönelik olarak hyalüronik asit, mineraller, peptitler, Q10, kolajen gibi hücre yenileyici içerikler bulunduruyor. Nivea serumları alırken cildinizdeki soruna odaklı olmanız büyük fayda sağlıyor. Örneğin; cildinde kuruluk olan kullanıcı formülünde hyalüronik asit, somon gibi cilde nem kazandıracak maddeleri içeren ürünleri kullanmalıdır. 

Sizleri ve Doğayı Önemseyen Nivea

Nivea ürettiği serum ve diğer bakım ürünlerinde hem sizi hem de doğayı önemseyerek hareket ediyor. Ürünlerde kullanılan bazı ham maddeler kısıtlı olduğu için sürdürülebilir kaynakları destekliyor ve yüksek kalite standartlarına uyan alternatifleri geliştiriyor. Ayrıca Nivea, ürünlerini test etmek için hayvanları da kullanmıyor. 2004 yılında Avrupa Birliği'nin kısıtlamaya gittiği kozmetik ürünlerinde hayvan testi yapılması hususundaki direktiflerden çok önce bunu politika olarak uygulayan bir markadır. Kullanılan ambalajların ve kutuların plastik, metal, cam veya kağıt olduğuna bakılmaksızın, kullanılan tüm malzemenin miktarını azaltma ve yeniden kullanmaya yönelik çalışmalar da devam ediyor. Tekrar kullanılabilir paketlerle bu çalışma destekleniyor.

Nivea serumlarından hangisi benim için daha uygun?

Bu soru aslında tamamen sizin cildinizin durumu ile alakalı. Vücudunuzdaki sarkmalardan şikayetçiyseniz sarkma karşıtı serumlar kullanabileceğiniz gibi cildinizin daha genç görünmesini sağlamak için gençleştirici ve ayrıca yaşlanmayı engelleyici serumları kullanmanız sizin için uygun.

Nivea serumları etkisini ne zaman gösteriyor ve etkisi ne kadar sürüyor?

Nivea serumları yoğun bakım odaklı formüllerden oluştuğu için etkisini kısa sürede görebilirsiniz. Serumlar genel olarak sorun giderici ürünler olduğu için rahatsız olduğunuz cilt sorununun gitgide daha fazla kaybolduğunu fark edebilirsiniz. Serumlarınızı doğru zamanlarda ve aksatmadan kullandığınız sürece etkisi sürekli olarak iyileşerek devam ediyor.

Nivea serumunu bırakınca ne oluyor?

Nivea serumunun uzun vadeli etkisi için mümkün olduğu sürece kullanmanız tavsiye ediliyor. Ancak bırakmak ya da aksatmak durumunda kaldığınızda cildiniz eskisinden daha kötü olmuyor. Sadece serum kullanmadığınız zamanlardaki yapısına dönüyor. Yaşlanma karşıtı serum kullanıyorsanız, cildiniz serum kullanmadığınız dönemdeki gibi yaşlanma hızına dönüyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nivea Serum Ürünleri

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010896/32010903/nivea