NK marka bavullar tatile çıkarken ya da iş seyahatlerinizi gerçekleştirirken ihtiyaç duyduğunuz geniş iç hacmini size sağlayarak yolculuklarınızda yanınızda bulunması gereken eşyaları toplu halde taşıyabilmenizi sağlar. Fiziksel özelliklerinin yanı sıra estetik özellikleriyle de dikkat çeken NK bavul modelleri modern dizaynlarıyla şık bir dış görünüşe sahiptir. Renkleri de çeşitlilik gösteren bavullar arasından zevklerinize uyan ürünleri sipariş ederek zarif bir taşıyıcıya sahip olabilirsiniz. NK bavullar fiyatları ile de farklı bütçeler için uygun opsiyonlar yaratmayı başarır.

Uzun Çekçeklerle Bavulunuzu Rahatça Hareket Ettirin

Teleskopik çekçek mekanizmasını kullanan NK markasının ürettiği bavulları tek kolunuzdan yararlanarak kolayca hareket ettirebilirsiniz. Ağırlığı azaltan ve kavrama kolaylığı sunan tutamak bölümüyle ergonomik bir destek yaratan çekçekler uzayabilen gövdeye sahiptir. Bu sayede boyunuz için ideal bir yükseklik elde ederek çekçekte verimli biçimde faydalanabilirsiniz. Çekçeklerin verimini artıran tekerlekler sayesinde bavulunuzun içine yerleştirdiğiniz eşyaların yarattığı yükün ağırlığı azalır ve kolunuz daha az yorulur. Yükün ağırlığını dengeli bir şekilde tekerlere yayan akıllı tasarım sayesinde güvenli bir biçimde bavulunuzu yönlendirebilirsiniz. Tekerlerin tam tur dönebilme kabiliyeti aracılığıyla bavulun kontrolünü sağlamak kolaylaşır. Şehir içerisinde karşınıza çıkan kaldırım, tümsek gibi engelleri aşarken tekerlerin yarattığı yükseklikten yararlanarak bavulunuzun tabanının sürtünmesini önleyerek yolunuza devam edebilirsiniz. Tekerlerin ömrünü uzatmak için çakıllı ve taşlı yollarda bavulunuzu elde taşımaya özen gösterebilirsiniz.

Dayanıklılık Yaratan Dış Yüzey

NK bavul modelleri içerisinde yer alan sert kapaklı modellerde gövde malzemesi olarak darbelere karşı dayanıklı ABS kaplama kullanılmıştır. Bavulunuzun biçimini koruyan ve basınç sonucunda içe göçmesini önleyen bu malzeme çizilmelere karşı da korunaklı bir yapıya sahiptir. Geniş iç alanını kaliteli astarlarla destekleyen modeller eşyaların korunması için iç duvar oluşturur. Astarın üzerinde kalan ufak kirleri süpürge ile çekerek bavulunuzun içini kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Su geçirmeyen bavul modellerini sipariş ederek yağışlı günlerde de bavulunuzu güven içerisinde taşıyabilirsiniz. Kaplamaları ve gövde tasarımı sayesinde fak yaratan NK bavullar tozların giysilere ulaşmasını önleyen yapılarıyla kullanıcılarının takdirini kazanmayı başarır. 

Şifre Sistemini Kullanarak Bavulunuzu Size Özel Hale Getirin

NK bavullar arasındaki şifreli modeller gövdelerinde yer alan şifre mekanizması aracılığıyla fermuar kopçalarını kilitleyebilmenizi sağlar. Bu sayede şifreyi bilmeyen kişiler bavulunuzun gövdesini açamaz ve eşyalarınız güvenle korunur. Alüminyum sürgüye sahip çekçeklerden yararlanarak bavulunuzu güvenli bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Eşyalarınızın korunması için ideal olan lastik bantlardan faydalanarak giysilerinizi bavul içerisinde sabit halde tutabilirsiniz. Gerginleştirilebilen esnek bantlar çapraz şekilde gövdeye sarıp bavulunuzun sarsılması durumunda giysilerinizin hareket etmesini önleyebilirsiniz. NK silikon malzemeden ürettiği tekerleriyle yürüyüşünüz esnasında bavulunuzun yaşadığı sarsıntıların azalmasına yardımcı olur. Hem yanlarda hem de üstte yer alan tutacaklar aracılığıyla NK marka bavulunuzu dikey ya da yatay olarak kolunuzla kaldırıp taşıyabilirsiniz. Ürünü bagaja yerleştirirken ya da tekerleklerin dönüşüne izin vermeyen zeminlerde ergonomik tutma kollarından yararlanabilirsiniz.

 • Kıvrımları ve kabartmaları ile kapak dizaynları göz dolduran bavul modelleri görsel olarak beğeni toplamalarının yanı sıra tırtıklı yüzeyleri sayesinde bagajlarda yaşanan sarsıntılara karşı dayanıklılık kazanıp zemine daha sıkı tutunur.
 • Hava koşullarına ve yılların yıpratıcı etkisine karşı dayanıklı bavul modelleri kumaşları sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklar ve tozların içeriye ulaşmasını önleyerek giysilerinizi korur.
 • Kilit sistemi ile güvenliği artıran NK marka bavul çeşitleri kişisel kullanım için ideal bir taşıyıcıya sahip olmanızı sağlayarak değiştirilebilir şifre özelliğinden yararlanabilmenize imkân tanır.
 • Bavulların silinebilir kumaşlarını belirli periyotlarla silerek tozlardan ve kirlerden arındırabilirsiniz.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

NK Bavul Fiyatları ve Modelleri

152 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. NK Bavullar Valizler
  2. The North Face Bavullar Valizler
  3. Jack Wolfskin Bavullar Valizler
  4. Helly Hansen Bavullar Valizler
  5. Quiksilver Bavullar Valizler
  6. Joystar Bavullar Valizler
  7. Victorinox Bavullar Valizler
  8. Ççs Bavullar Valizler
  9. My Valice Bavullar Valizler
  10. MÇS Bavullar Valizler
  11. Escape Bavullar Valizler
  12. Ox Bavullar Valizler
  13. Fossil Bavullar Valizler
  14. Ehs Bavullar Valizler
  15. Bagacar Bavullar Valizler
  16. Clove Bavullar Valizler
  17. Troya Bavullar Valizler
  18. Samsonite Bavullar Valizler
  19. IT LUGGAGE Bavullar Valizler
  20. Nuovo Bavullar Valizler
  21. U.S. Polo Assn. Bavullar Valizler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Boy
  1. Büyük Boy
  2. El Valizi
  3. Kabin Boy
  4. Makyaj Çantası
  5. Orta Boy
 5. Tipi
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı A-Z
 • Marka NK
DSACategoryId/60001546/2147483604/1300939/nk
Başa dön