Çocuklarının ilkokuldaki derslere daha iyi uyum sağlamasını arzu eden ve derslerdeki başarısını şansa bırakmak istemeyen ebeveynlerin yakından tanıdığı Öğretmen Evde Yayınları, hazırladığı yardımcı kitaplar ve kaynak kitaplarla öğrencilerin yanında olmayı sürdürüyor. Küçüklerin, yaz tatillerini ve okuldan artakalan boş vakitlerini verimli geçirebilmelerine olanak veren Öğretmen Evde, çocuk öyküleri de içeren yayınları sayesinde çocukların hayal güçlerini zenginleştirirken ufuklarını genişletmeyi de başarıyor. Her sınıfın, dönemleri için ayrı ayrı etkinlikler içeren setlere imza atan Öğretmen Evde Yayınları, sunduğu çözümleri; 1 ila 4. sınıf kitapları, yarıyıl tatil seti, yaz tatil kitabı setleri, kaynak kitap seti, Öğretmen Evde tatil setleri, soru bankaları, İngilizce ve okuma anlama şeklinde kategorilere ayırıyor. Kitaplarının içeriklerini her yıl düzenli olarak güncelleyen ve yenileyen yayınevi, bu sayede öğrencilerin en güncel okul müfredatına uygun şekilde bilgilerini pekiştirebilmelerini mümkün kılıyor. Bu noktada ebeveynlerin, Öğretmen Evde İlkokul Yayınları ve diğer kitap setleri hakkında fikir edinmeleri öneriliyor. Böylece ebeveynler, okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocuklarına en uygun Öğretmen Evde kitaplarını alabiliyor.

Öğretmen Evde Yayınları Zengin İçerikli Kitaplara Sahip

İlkokula henüz başlayan küçüklerin hem okula hem de arkadaşlarına uyum sağlama aşamasındayken derslerine de daha çok özen gösterebilmesine yardım eden Öğretmen Evde kitapları; eğlenceli, öğretici ve pekiştirici niteliğiyle öne çıkıyor. Birinci sınıf, ikinci dönemden itibaren çocukların başvurabilecekleri öncelikli kaynak hâline gelen kitaplar, eğitim ve öğretim hayatına adım atan küçüklerin de beğenisini kazanıyor.

Sayfa sayıları değişmekle birlikte içerik bakımından son derece doyurucu olan Öğretmen Evde Yayınları birinci sınıf, ikinci dönem setlerinde; Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi derslerine ait kitapların yanı sıra soru bankaları ve özel etkinlik kitapları da yer alıyor. Okumaya ve yazmaya yeni olan çocukların okuma hızlarını artırmalarına yönelik tasarlanan ve düzenli takip edildiği takdirde küçüklerin pratik kazanabilmelerini sağlayan “Hızlı Okuma”, etkinlik kitaplarından biri oluyor. Matematik ile arasında hiçbir mesafe olmasını istemeyen çocukların ellerinden düşürmedikleri “1 Benden 3 Senden”; kavramlar, sayılar, renkler ve şekiller arasındaki bağlantıları kavrayıp yorumlamayı pekiştiren “Oku Düşün Yaz” ve metinlerin ana fikrinin çocuklar tarafından daha kolay anlaşılabilmesine zemin hazırlayan “İlk Okuma Anlama” ilkokul çağındaki küçükler için yardımcı kaynak arayışındaki ebeveynlerin de takdirini kazanıyor.

Görüntü temelli dijital içeriklerden ziyade yazılı metinleri okuma yoluyla çocuklarının hayal güçlerini güçlendirmeyi hedefleyen, bunun yanında onların okuma alışkanlığı kazanabilmelerini de isteyen ebeveynler, alışveriş listelerine Öğretmen Evde İlkokul Yayınları tarafından sunulan “Bensu 10’lu Hikâye Kitabı” gibi ürünleri de ekliyor. Kurgu bir karakter olan Bensu’nun çocuklar tarafından sevilecek maceralarının temel alındığı eserler bütünü, boş vakitlerinde kitap okumak isteyen küçüklerin öncelikli kaynağı olmayı başarıyor. Bunlara ek olarak yine ilkokula yeni başlamış çocukları hedefleyen; “Doğadaki Sevimli Sesler”, “Okuma Yazma Seti”, “Yaz Tatil Kitabı Seti” gibi çözümler, küçüklerin tatillerinde de bilgilerini unutmadan artırmalarına olanak tanıyor. Öğretmen Evde ilköğretim online eğitim sistemi ile desteklenmeye uygun şekilde hazırlanan kitaplar, küçüklerin yeni sınıflarına maksimum başarı ile geçebilmelerini sağlıyor.

İngilizce Desteğinde Öğretmen Evde Yayınları Öğrencilerin Yanında

2012 yılında alınan kararla İngilizce eğitiminin ilkokul ikinci sınıfta başlaması, öğrencilerin, yabancı dille daha erken tanışmasına vesile oluyor. Ancak yardımcı kaynaklarla ve pratik yapmayı sağlayan içeriklerle desteklenmediği takdirde İngilizce, küçükler tarafından tam olarak öğrenilemiyor ya da belli başlı noktalarda unutulabiliyor. Küçüklerin, ilkokul birinci sınıftan itibaren yanında olmaya başlayan Öğretmen Evde, çocukları İngilizce derslerinde de yalnız bırakmıyor ve gerek dönem içi gerekse dönem dışı zamanlarda onların İngilizce bilgilerini koruyup geliştirebilmelerine katkıda bulunuyor.

Hafta içi okula ve kursa devam eden çocukların tatil vakti olarak değerlendirebildikleri hafta sonlarında da zihinlerindeki İngilizce bilgilerini canlı tutabilmeleri adına eğlenceli test kitapları, etkinlik kitapları ve çalışma sayfaları sunuyor. Millî Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan müfredata uygun şekilde yapılandırılan, renkli etkinliklere ve oldukça zengin içeriklere sahip olan kitaplar, çocuklarının İngilizce çalışmalarını planlı biçimde sürdürmesini isteyen ebeveynlerin de ilgisini çekiyor. Kaliteli kâğıda basılan ve çocukların dikkatini dağıtmayacak mizanpajla düzenlenen kitaplar, canlı renkler içerdiği için özellikle ikinci ve üçüncü sınıftaki küçüklerin İngilizce pekiştirme süreçlerinden daha fazla keyif almalarına imkân tanıyor. Öğretmen Evde eğitim için içeriği zenginleştirilen İngilizce yardımcı kitaplar, akıllı tahtalarla uyumlu olmasıyla da öne çıkıyor. Bu sayede çocuklar, okuldaki ya da devam ettikleri kurslardaki akıllı tahtalar aracılığıyla etkinlik kitaplarındaki içerikleri, farklı yollarla deneyimleyerek İngilizce bilgilerini artırıp bu alandaki başarılarını katlayabiliyor.

İlkokul üçüncü ve dördüncü sınıfta müfredatı takip ederek İngilizce içeriğini biraz daha yoğunlaştıran Öğretmen Evde Yayınları imzalı İngilizce destek setleri, çocukların yabancı dilde okuma ve yazma kabiliyetlerini bir üst noktaya taşımaları noktasında önemli görev üstleniyor. İlkokuldaki İngilizce sınavlarında küçüklerin daha fazla başarı yakalayabilmelerine ortam hazırlayan İngilizce dersi odaklı Öğretmen Evde kitapları, yabancı dilin, küçüklerin hayatının bir parçası olmasına da imkân veriyor. Zira çocuklar, okul müfredatının yanı sıra Öğretmen Evde tarafından hazırlanan yardımcı kitapların katkısıyla İngilizce bilgilerini taze tutup daima üstüne yeni bilgileri sorunsuz şekilde ekleyebiliyor.

Öğretmen Evde Yayınları ile Tatiller Artık Daha Eğlenceli

Çocuklarının gerek ara tatillerde gerekse yaz tatilinde zamanlarını hem eğlenerek hem de ilkokulda öğrendikleri bilgileri pekiştirerek, hatta o bilgilerin üzerine yenilerini de ekleyerek geçirmelerini isteyen ebeveynler, yayınevinin hazırladığı tatil setlerini de alışveriş sepetlerine gönül rahatlığıyla ekliyor. Öğretmen Evde Yayınları yorum ve değerlendirmelerinde bulunan ebeveynler, ilkokul birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar hazırlanan ara ve yaz tatil kitap setlerinden memnun kaldıklarını ifade ederken ilgili kitapların, çocukları için yararlı olduğunu vurguluyor.

İçerikleri, Öğretmen Evde kadrosundaki uzman eğitmenler tarafından büyük bir titizlikle üretilen, aynı uzmanlıktaki editör kadrosunun değerlendirmesi neticesinde baskıya hazır hâle getirilen tatile özel Öğretmen Evde kitap seti çeşitleri, küçüklerin tatil dönemlerini renklendiriyor. Tatilde ödev yapmaktan hoşlanmayan çocukların dahi sayfaları arasında büyük bir keyifle gezindiği kitap setleri, eğlendirirken öğretmeyi en iyi şekilde biliyor.

Birinci sınıf nisan ayı ara tatili için özel hazırlanan ve bu kısa dönemde çocukların, ikinci dönemin bütün derslerine ait etkinlikleri deneyimleyebilmelerine imkân tanıyan tatil seti, düşük maliyetleri sayesinde ebeveynlerin bütçelerine dost olurken öğrenciler için de harikulade bir etkinlik arkadaşına dönüşüyor. Akılda kalıcı öyküler ve çizimlerle güçlendirilen ikinci sınıf ara tatil setleri de Öğretmen Evde imzasıyla basılan, çocuklar tarafından çok sevilen setler arasına adını yazdırıyor. İçerik bakımından doyurucu olan, bununla birlikte üçüncü ve dördüncü sınıf müfredatlarına uygunlaştırılan ara tatil temalı Öğretmen Evde seti çeşitleri, çocukların vazgeçilmezi hâline geliyor. Yaz tatilleri için de küçükleri memnun edecek pek çok kitap seti hazırlayan Öğretmen Evde satış sonrasında da çocukların yanında olarak akıllarına takılan soruları kendilerine iletmeleri amacıyla iletişim kanallarını daima açık tutuyor.

Öğretmen Evde Yayınları, çocuğumun İngilizce bilgisini pekiştirmesi için kitap hazırlıyor mu?

İlkokul ikinci sınıftan itibaren çocuğunuzun değerlendirebileceği İngilizce yardımcı kaynaklar hazırlayan Öğretmen Evde Yayınları’nın set hâlinde kitapları ve çalışma sayfaları bulunuyor.

Öğretmen Evde Yayınları’nın kitapları, Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun mu?

Her yeni yıl kitaplarının içeriğini güncelleyen Öğretmen Evde Yayınları’nın sunduğu kitaplar, Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygundur.

Çocuğumun okuma alışkanlığını güçlendirecek hikâye kitapları var mı?

6 ila 8 yaş arasındaki çocuklar ve ilkokul birinci sınıfa devam eden küçükler için hikâye kitap setleri hazırlayan Öğretmen Evde Yayınları’nın sunduğu eserler, çocuğunuzun okuma alışkanlığı kazanmasına yardım edebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Öğretmen Evde Yayınları

138 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar