Gerek aracının görünümünü özelleştirmek gerekse de aracını dış etkenlere karşı korumak isteyen kullanıcıların birçoğu aksesuarlardan faydalanıyor. Kullanıcıların bu taleplerini karşılamayı amaçlayan Omsa, çeşitli krom aksesuarlar üretiyor. Omsa krom aksesuar ürünleri, hem kaliteleri ile aracınızı dış etkenlerden koruyor hem de aracınızda oldukça etkili bir görüntü yaratıyor. Omsa krom aksesuar ürünleri farklı araba marka ve modellerine uyumlu olarak üretiliyor. Böylece kullanıcılar kendi arabalarına en uygun aksesuara kolayca erişebiliyor.

Omsa Krom Aksesuar Ürünleri ile Aracınızın Görünümünü Değiştirin

Krom aksesuarlar, küçük boyutlarının aksine görünüm konusunda oldukça büyük bir etkiye sahip oluyor. Kapı kollarından far çerçevelerine kadar oldukça geniş model seçeneği bulunan krom aksesuarlar, aracınızı yalnızca küçük çaplı hasarlardan korumakla kalmıyor aynı zamanda etkili bir görünüm de yaratıyor. Markaya ve modele özel olarak üretilen aksesuarlar, aracınıza tam olarak uyum sağlıyor ve size neredeyse sınırsız bir özelleştirme fırsatı sunuyor. Omsa krom aksesuar ürünleri ile aracınızı zevkleriniz doğrultusunda adeta yeniden dizayn edebiliyorsunuz. Omsa tarafından üretilen krom aksesuarların araç yüzeyine montajı kolay bir şekilde yapılabiliyor ve bu işlem yalnızca yapıştırıcıların yardımıyla gerçekleştiriliyor.

Her Araca Uygun bir Omsa Krom Aksesuar Bulunuyor

Araç sahiplerinin en çok zorlandığı konulardan biri de araçları için aynı tipte aksesuarlar satın almak oluyor. Omsa, neredeyse her araç markasına ve modeline uygun birçok aksesuar modeli üretiyor. Böylece aracınıza uygun ve aynı stilde aksesuarlara Omsa kalitesi ile sahip olabiliyorsunuz. Omsa tarafından üretilen ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen aksesuar ürünleri şunlardır:

 • Kapı Çıtaları: Krom kapı çıtaları, araç kapısında çizik istemeyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kapı çıtaları yapıları itibarıyla kapıyı açma sırasında yaşanabilecek küçük ölçekli kazaları önleyebiliyor. Koruyucu yanlarının yanı sıra ayrıca araçlar için benzersiz bir aksesuar ürünü olma özelliği de taşıyorlar. Parlak kromdan üretilen kapı çıtalarını uzun ya da kısa olarak tercih edebilir ve aracınızda istediğiniz görünümü kolayca elde edebilirsiniz.
 • Ayna Kapakları: Araçların stok parçalarının değişimi yüksek maliyetiyle araç sahiplerini zorlayabiliyor. Aracınızın stok aynasını dış etkenlere karşı korumak ya da görünümünü değiştirmek istiyorsanız mutlaka bir ayna kapağına sahip olmalısınız. Omsa tarafından üretilen krom ayna kapakları, araç aynalarınızı dış etkenlere karşı başarılı bir şekilde koruyabiliyor. Kromun etkileyici görünümü ise aracınıza benzersiz bir spor görünüm kazandırıyor.
 • Kapı Kolları: Omsa tarafından üretilen kapı kolları, birinci sınıf kaliteye sahip oluyor. Güncel yöntemlerle üretilen ve kalite kontrolünden geçirilen kapı kolları, yüksek kaliteye ve uzun bir kullanım ömrüne sahip oluyor. Paslanmaz çelikten üretilen bu ürünler araçların genel görünümünü değiştirmekte oldukça etkili olabiliyor.
 • Depo Kapakları: Aracını baştan aşağıya krom aksesuarlar ile donatmak isteyen kullanıcılar, Omsa sayesinde depo kapaklarına dahi sahip olabiliyor.
 • Tampon ve Kapı Eşikleri: Tampon eşikleri, araç modeline göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle tampon eşiğine, yani bagaj önüne monta ediliyor. Özellikle spor araçlarda yoğun bir şekilde kullanılan tampon eşikleri, bagaja eşya yükleme ve indirme sırasında ortaya çıkabilen çizilme ve sürtünme gibi sorunları başarılı bir şekilde önleyebiliyor. Omsa tarafından üretilen bazı kapı eşiklerinde led aydınlatmaya yer veriliyor.

Araç marka ve modellerine bire bir uygun olarak aksesuar üreten Omsa, araçlarını özelleştirmek ve dış etkenlere karşı korumak isteyen kullanıcıların başvurduğu ilk markalar arasında yer alıyor. Sizler de aracınızı kendi zevkiniz doğrultusunda özelleştirmek ve dış etkenlere karşı bazı önlemler almak istiyorsanız Omsa krom aksesuar ürünlerini tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Omsa Krom Aksesuarları

1.047 ürün var
 1. Araç Markası A-Z
  1. Volkswagen
  2. Ford
  3. Renault
  4. Peugeot
  5. Fiat
  6. Hyundai
  7. Mercedes
  8. Nissan
  9. Citroen
  10. Opel
  11. Dacia
  12. Toyota
  13. Kia
  14. Seat
  15. Mitsubishi
  16. Skoda
  17. Universal
  18. Audi
  19. Isuzu
  20. Chevrolet
  21. BMW
  22. Honda
  23. Jeep
  24. Lexus
  25. SsangYong
  26. Chery
  27. Daihatsu
  28. Lada
 2. Markalar A-Z
  1. Omsa Krom Aksesuarlar
  2. S-Dizayn Krom Aksesuarlar
  3. Başkent Oto Krom Aksesuarlar
  4. Omsaline Krom Aksesuarlar
  5. AccessoryPart Krom Aksesuarlar
  6. Spider Krom Aksesuarlar
  7. Arabamsekil Krom Aksesuarlar
  8. Kutup Krom Krom Aksesuarlar
  9. OTO AXS Krom Aksesuarlar
  10. Kolaylı Spider Krom Aksesuarlar
  11. Valea Krom Aksesuarlar
  12. Meliset Krom Aksesuarlar
  13. Tugay Otomotiv Krom Aksesuarlar
  14. Bod Krom Aksesuarlar
  15. Bmw Depo Krom Aksesuarlar
  16. Otozet Krom Aksesuarlar
  17. Ford Krom Aksesuarlar
  18. Renault Krom Aksesuarlar
  19. Seda Dizayn Oto Krom Aksesuarlar
  20. Yavuz Otomotiv Krom Aksesuarlar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Omsa
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/253447/omsa
Başa dön