Park Sensörü - Ön/Arka

Ön Arka Park Sensörleri

Ön Arka Park Sensörleri, birçok şekil ve boyut almakta ve çok sayıda model, sürücüleri, araçlarını ve çevrelerini güvende tutmaya yardımcı olmak için ek işlevsellik ve gelişmiş özellikler içermektedir. Hem kamera hem de radar algılamayı birleştiren bu sistem, çoğu araç için en iyisidir, çünkü aracın çevresi için daha ayrıntılı bir şekilde görüntüleme sağlar. Diğer tarafta, basit sistemlerin kurulumu daha kolaydır ve genellikle kurulum için minimum kablolama veya güçlük gerektirmektedir. Bazı sabit sistemler, garajınıza veya park alanınıza monte etmek için bile kullanılabilir böylece aracınızı bir ev veya yazlık garaja park etmeye çalışırken çarpışma olasılığından kaçınabilirsiniz.

Görmediklerinizi Yansıtabilme Başarısı Gösteren Teknolojik Sensörler

Ön Arka Park Sensörleri, günümüz sürücüleri için mevcut olan çok çeşitli park yardım sistemlerinin bir parçası haline gelmektedir. Genellikle sensörler veya park yardım sistemleri, park ederken göremedikleri bir nesneyi kapattıklarında sürücülerin uyarılması için kamera veya radar tabanlı bilgiler kullanmaktadır. Işıklar, sesler, kamera ile çalışan bir görüntü veya bunların bir kombinasyonunu kullanan park sensörleri, sürücülerin tam durumsal farkındalığını korumaya yardımcı olmak için aracın çevresini sürekli izleyen ekstra bir elektronik göz seti sunmaktadır. Bazı park sensörü sistemleri yalnızca radar vericileri kullanırken, diğerleri ise kamera kullanmaktadır. Bu iki grubun dışında kalanlar ise ikisinin bir kombinasyonunu kullanmayı tercih etmektedir.

Yayılan Radar Dalgalarının Yol Göstermesiyle Aracınızı Daha Kolay Park Edebilirsiniz

Ön Arka Park Sensörleri sistemi, yakındaki nesnelerden yansıyan ve sensörlere geri dönen görünmez radar dalgaları yayar. Bu radar sinyallerinin yansıması, aracın çevresinin üç boyutlu bir görünümünü oluşturmaya yardımcı olan sistemin bilgisayar beyninde analiz edilmektedir. Sinyallerin analizi, sistemin yakındaki nesnelerin mesafesini hızlı bir şekilde belirlemesini sağlar ve araç algılanan bir engele yaklaştıkça bir uyarı verir. Çoğu sistemde, bir dizi sesli veya görsel sinyal, sürücülerin nesnenin nerede olduğunu ve ne kadar yakın olduğunu hızlı bir şekilde görselleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Tipik olarak, bir park sensörü sisteminin iki parçası bulunur, bunlar sensörler ve sürücü arayüzüdür. Ön Arka Park Sensörleri genellikle aracın dışına veya dışarıya net bir şekilde bakabildikleri bir yere monte edilmektedir. Tipik olarak ön cama, ön panele bağlı veya arka görüşün hemen altına sabitlenmektedir.

Sensörlerin Beraberinde Getirdiği Çeşitli Avantajlar Söz Konusudur

UltraSonik Sensör; Aracın arka tamponuna takılmış sensör sistemi, CPU ve gelişmiş kapsama alanı ve algılama için gelişmiş yonga seti ile donatılmıştır.

LED Ekran; Çeşitli renklerden oluşan renkli LED dijital ekran ile sunulmaktadır; yeşil, sarı ve kırmızı, araba ve engel arasındaki mesafeyi gösterir.

Güvenliği Artırır; Hareketli aracın çevresinde bulunan yolcular, yayalar ve aile üyeleri için daha fazla güvenlik sağlamaya yardımcı olmaktadır. Radar sistemi, küçük çocukları ve alçak duvarları da algılayabilme yeteneğine sahiptir.

Premium Kalite; Dayanıklılık ve uzun ömür sağlamak için üstün kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Radar sistemi, ürünün aşırı ısınmasını veya aşırı yüklenmesini önlemek için koruyucu devreler ve yüksek kaliteli bileşenlerle tasarlanmıştır.

Hava Koşullarına Dayanıklı; Uyarlanabilir bir çevre teknolojisine sahiptir. Bu, radar sisteminin donmaya karşı korunmasına yardımcı olur ve zorlu hava şartlarına dayanıklılık sağlar.

Hayatı Kolaylaştıran Park Sensörlerinin Ön Plana Çıkan Özellikleri

  • Kompakt ve kurulumu kolaydır.
  • Zengin özelliklere sahiptir.
  • Araçta radikal ölçekte değişiklik gerektirmez.
  • Renk uyumlu olması tercih anlamında esneklik katar.
  • Tam fonksiyonlu park yardımı ile kamera ve mesafe göstergesine erişebilirsiniz.
  • Yüksek kaliteli ayna ve ekranın farkını kolayca hissedebilirsiniz.
  • Yüksek görünürlüklü LED ekran, aldığınız performans seviyesini yükseltir.
  • Modele göre farklılık gösterir şekilde yüksek feet değerlerine çıkarak algılamayı kolaylaştırır.
  • Suya ve dona dayanıklı sensörler ile zorlu koşullar ortadan kaldırılmıştır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ön Arka Park Sensörleri

334 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 334 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024950/20024956/20024959