Otel Tipi Kişisel Bakım Ürünleri

Otel tipi kişisel bakım ürünleri, ergonomik tasarımları ve pratik kullanım özellikleri ile her yaş grubundan birey tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Otel tipi kişisel bakım ve kozmetik ürünleri arasında; boş şampuan şişeleri, mini şampuanlar, duş jelleri, sabunlar, tek kullanımlık terlikler, dikiş setleri, klozet bantları, kulak pamukları, makyaj aynaları, makyaj pamukları, banyo lifleri, taraklar, bardak altlıkları, içecek açacakları, ayakkabı temizleme süngerleri ve ayakkabı çekeceği modelleri yer alıyor.

Yanınızda Her Yere Taşıyabileceğiniz Kişisel Bakım Ürünleri

  • Ciltle temasa uygun olan kişisel bakım kozmetik ürünleri taşıması zor büyük ambalajlarda olmadığından etrafa dökmeden rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürünler, çantada yer kaplamıyor.
  • Tek kullanımlık boş şampuan şişeleri, duş jeli, saç kremi, vücut losyonları, banyo köpüğü ve banyo tuzu doldurmak için kullanılabiliyor.
  • Ön yüzeyi sisal ipliği ile örülen banyo liflerinin arka yüzünde pamuklu havlu kumaşı kullanılıyor ve otel tipi liflerde kimyasal maddeler kullanılmıyor.
  • Islak ya da kuru saçlarda rahatlıkla kullanılabilen otel tipi tarakların dişleri kırılma yapmıyor. Ürünler, kaliteli malzemelerden imal ediliyor.

Farklı Cilt ve Saç Tiplerine Uyum Sağlayan Bakım Ürünleri

Boş şampuan şişeleri otellerde biten şampuanların hızlıca yenilenmesini kolaylaştırıyor. Şampuan şişelerini bireysel olarak da edinebilen bireyler kendi şampuanlarını doldurarak yanlarında taşıma olanağı elde ediyor. Mini şampuan seçenekleri, otellerde konaklamak durumunda olan kişilerin günlük olarak duş almalarını kolaylaştırıyor. Farklı saç tiplerine uyum sağlayan şampuanların yanı sıra özel olarak imal edilen duş jeli çeşitleri kokularıyla temizlik ve ferahlık hissini artırıyor. Kişiye özel olarak üretilen ambalajlı mini sabunlar ise hijyen sağlamanın en etkili yollarından biri olduğundan her işletmede rahatlıkla kullanılabiliyor.

Hayatı Kolaylaştıran Fonksiyonel Ürünler

Otel odalarında bulunan tek kullanımlık terlik modelleri, ayakkabılarla oda içerisinde dolaşmayı önlüyor. Özel dokusu ile ayakları rahatsız etmeyen terlikler konforlu bir kullanım olanağı sunuyor. Gün boyu ayakkabı içerisinde kalan ayaklara rahatsızlık vermeyen terlikler eva taban yapılarıyla zemin üzerinde kayma yapmıyor. Dikiş seti çeşitleri, farklı renkte iplerden ve sağlam bir iğneden oluşuyor. Kopan düğmeleri ve sökülen kıyafetleri hızlı bir şekilde dikmeyi sağlayan set, konaklayan kişilerin hayatını kolaylaştırıyor. Toplu olarak satışa sunulan klozet bantları hijyen sağlamada çok etkili olan araçlar arasında bulunuyor. Konaklama merkezlerinde bulunan kulak pamukları, duş sonrası kulaklardaki su birikintisini ve kirleri temizlemeyi sağlıyor.

Kişiye Özel Olarak İmal Edilen Otel Tipi Malzemeler

Banyolara yerleştirilen makyaj aynası çeşitleri, bakımlı görünmeyi tercih eden kadınların makyaj yapmalarını ve makyajlarını temizlemelerini kolaylaştırıyor. Yükseklik ayarı yapılabilen aynalar erkeklerin tıraş olurken kullanabilecekleri fonksiyonel seçenekler arasında yer alıyor. Tek kullanımlık makyaj pamukları, yüzdeki makyajı tamamen temizlemeyi kolaylaştırarak cildin kirlerden arınmasını sağlıyor. Çeşitli işletmelerde bulunan banyo lifleri vücuttaki kirleri hızlıca temizleyerek duş keyfinin artmasına yardımcı oluyor. Bedensel temizliği kolaylaştıran ürünler, tutma aparatları sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. Kişiye özel olarak üretilen tarak modelleri minimalist tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Saçlardaki karışıklığı açmayı kolaylaştıran modeller, saçlarını taramaya özen gösteren kişilerin beklentilerini karşılıyor.

Konaklamayı Keyifli Hâle Getiren Pratik Araçlar

Konaklama merkezleri için üretilen bardak altlıkları, oda içerisinde ya da kahvaltı salonlarında işlevsel bir şekilde kullanılabiliyor. Ürünler, bardak altlarındaki ıslaklığın masalara geçmesini önlemeye yardımcı olduğundan mobilyalarda su lekesi oluşumunun da önüne geçiyor. İşletmelerde bulunan içecek açacakları, asitli içecekleri dolaplarda muhafaza ettikten sonra hızlıca tüketmeyi mümkün kılıyor. Ayakkabı temizleme süngeri çeşitleri tozlanan ve kirlenen ayakkabıların daha parlak görünmesini sağlıyor. Ayakkabı yüzeyine zarar vermeyen ürünler, ayakkabıların yeni gibi görünmesini kolaylaştırıyor. Ayakkabı çekecekleri ise ayakkabıların rahatlıkla giyilmesini sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Otel Tipi Kişisel Bakım Ürünleri

42 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 42 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80134000/80134006