Otel Tipi Saç Kurutma Makineleri

Otellerde kullanılan kişisel bakım ürünlerinden biri olan saç kurutma makineleri, tasarım ve güç açısından günlük makinelerden farklıdır. Uzun ömürlü kullanım için sağlamlaştırılmış tasarıma sahip olan ürünler ergonomik kullanım özellikleri ile standart ürünlerden ayrılır. Kullanışlı tasarımları ile farklı kullanım alışkanlıklarına sahip otel müşterilerine hitap etmek için tasarlanan ürünleri, farklı modeller eşliğinde inceleyebilir, otel odanız için en doğru ürünü seçebilirsiniz.

Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Otel tipi saç kurutma makineleri duvara monte edilen asma yuvasına sahip ürünlerdir. Asma yuvası ile otel banyosunda yer kaplamayan ve böylece daha sağlıklı ve pratik bir kullanım sunan ürünler, markasına göre farklı teknik özellikler taşır. Bütünleşik fön başlıklı tasarıma sahip olan ürünler hem kadın hem erkekler için rahat bir kullanım sergiler. Düz kurutma başlığı ile gelen ürünler de makineler arasında yer alır.

Otel tipi makineler, tutma stantlarının özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Kablo girişi, açma kapama tuşu gibi fonksiyonlar taşıyan duvar aparatlarına sahip ürünleri daha fonksiyonel bulunur. Fonksiyonel aparatlar duvar askısı üzerine yerleştirildiğinde çalışmayı engelleyen güvenlik şalteri sayesinde hem kolaylıkla hem de güvenle kullanılabilir. Markasına göre şalter özelliği değişen ürünler arasında tam güvenli kullanım için kapatıldığında sistem elektriğini tamamen kesen saç kurutma makineleri bulunur. Duvar askısı üzerinde herhangi bir tuş bulunmayan ürünler ise günlük makineler gibi klasik bir kullanım sergiler.

Pratik Kullanım ve Tasarım Özellikleri

Otel tipi makineler genellikle uzun spiral kablolu ürünlerdir. Serbest kullanım için uzayan spiral kablosu ile esnek bir kullanım sunan makineler, kablo dağınıklığına da neden olmaz. Uzun süre şeklini koruyan kablo tasarımı sayesinde dayanıklı olan ürünler, aynı zamanda güçlendirilmiş kablo soketiyle tamamlanarak sağlamlaştırılmıştır. Kablo uzunluğu değişen ürünlerde en az 3 metre kablo bulunduğu görülür.

Otel tipi makineler kolay kullanımlı ürünler olarak tasarlanmıştır. Bas bırak butonu, kolay erişilebilir ve değiştirilebilir kademe butonu, kolay ayarlanan hava yönlendirme aparatı ile donatılan ürünler çalışırken gerekli gücü sunar. Saç kurutma makinelerinin tasarımsal özelliklerine bakıldığın sade ürünler olduğu görülür. Genelde beyaz veya siyah renk seçenekleri ile satılan ürünlerden banyo dekoruna uygun olanı seçebilirsiniz. Makine kullanım özelliklerini belirleyen diğer bir özellik ise makinenin duvar askısına yerleştirilme şeklidir. Dikey ve yatay yerleştirilen ürünler dışında asma yuvasına gömülü ürünleri de makineler arasından temin etmek mümkündür.

Gelişmiş Teknik Özellikler

  • Makinelerde en dikkat çeken özellik uzun ömürlü kullanım sunan DC motor kullanılmasıdır. DC motorlu makineler uzun süreli çalışmada sorunsuz bir kullanım sergiler ve uzun yıllar sıkıntısız kullanılabilir.
  • Saç kurutma makineleri genellikle iki veya üç kademeli ürünlerdir. Sıcak ve soğuk üfleme özelliği olan ürünlerde kademe değişimi kolayca yapılabilir. Üç kademeli makineler arasında iyonizer çalışma özelliğine sahip ürünleri bulabilirsiniz.
  • Duvar standı üzerinde tıraş makinesi için bağlantı prizi bulunan ürünler, banyoya yeniden priz yerleştirme sorununu ortadan kaldırır.
  • Saç kurutma makineleri 1200 W, 1350 W, 1875 W aralığında değişen çalışma güçlerine sahiptir. Otel ihtiyacına göre seçebileceğiniz ürünlerin volt ve gerilim değerlerini öğrenerek otelinizin elektrik sistemine uygun ürünleri değerlendirebilirsiniz.
  • Otel tipi saç kurutma makineleri, markasına göre değişen koruma özelliklerine sahiptir. Genellikle termostat korumalı rezistans sistemine sahip olan ürünler, arızalara dayanıklıdır. Ayrıca makine modelleri markasına göre 2 veya 3 yıl garanti sunar.
  • Saç kurutma makinelerinde aşırı ısınma emniyeti bulunur. Uzun süre çalıştırıldığında kendi kendine kapanan ürünler, emniyet sistemi sayesinde makine devrelerini ve elektrik sistemlerini korur.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Otel Tipi Saç Kurutma Makineleri

3 ürün listeleniyor
DSACategoryId/60001547/2147483633/80134000/80134003