Oxford University Press yabancı dil eğitim seti kitabı uygun müfredata göre hazırlanmış ve belirli yaş gruplarına göre ayrılmıştır. Eğitim hayatında öğrenilen bilgileri etkin kullanmak ve var olan eksikleri tamamlamak için birçok kaynak kitap tercih edilir. Tercih edilen bu kaynak kitaplarının ilk sırasında Oxford University Press yabancı dil eğitim seti gelmektedir.Bu setler ilk kez İngilizce öğrenecek olan bireylere farklı tasarımlarıyla ilgi çekici hale getirir. Eğitim setlerin içindeki kelimeleri aktif olarak cümlelerin içinde nasıl kullanması gerektiği hakkında bilgi verir. Bu kitapların içeriğinde gramer, kelime bilgisi ve tüm bu bilgilerin akıcı şekilde İngilizce kullanımında nasıl yerleştirileceği konusunda bilgiler yer alır. Seviyelere göre bir düzen içinde ayrılması yeni dil öğrenirken sizlere hem kolaylık hem de etkili öğrenme şeklini öğretmektedir. Yabancı dil eğitim seti etkili öğrenme tüyoları verirken bu süreci daha kolay öğrenip uygulamanızda etkilidir. Bu kaynakların kullanılması konuyu daha hızlı öğrenmenize ve öğrenilen bilgiyi daha etkin, verimli kullanmanızda etkili olur. Öğrenme konusunda faydalı olan bu setler İngilizcenin temel kaynaklarını, kelimenin nerelerde etkin şekilde kullanılması gerektiğini öğretir. İngilizce öğrenirken ihtiyaç duyulan eğitim seti kitapları öğrenme esnasında sizlere rehberlik gösterir. Kolaydan zora doğru değerlendirilerek ayrılan bu kaynak kitapları temel İngilizce öğrenmenizde sizlere avantaj sağlar. Oxford University Press Yabancı Dil eğitim seti içerisinde kelime bilgilerine yer verilse de Oxford İngilizce sözlük ile kullanılan kullanımlar daha verimli sonuç alınmasını sağlayabilir.

Oxford University Press Yabancı Dil Eğitim Seti Çeşitleri 

Dil öğreniminde en çok ihtiyaç duyulan kaynakların başında Oxford University Press yabancı 

dil eğitim setleri gelmektedir. Oxford University Press yayınları, İngilizce öğrenimi sırasında ihtiyaç duyulan seviyelere göre farklı basamaklar içerir. Okul sürecinde kullanılacak setler için de sınıflara göre farklı içerik ve düzeylerde kitaplar mevcuttur. Böylece Oxford University Press ile herkes için bir kaynak bulmak da mümkün olur. Setler, dil öğrenimi sürecinde eksik olan konularınızı tamamlamada faydalı olur. Öğrenci kitabında verilen bilgilerin çalıştırma kitabı ile öğrenmesine olanak sağlar. Kitap içerisinde gelen kodla içeriklerin online dökümanlarına da ulaşabilirsiniz. Böylece çalışma kitabıyla yapılacak pekiştirmeler online alıştırmalarla da desteklenmiş olur. Yabancı dil öğretiminde kullanılan eğitim setleri sizlerin öğrenme hızınızı arttırır. Bu eğitim setleri içinde kelimeler örneklendirilerek kullanılmıştır. Daha fazla kelimeye ve kullanım alanına ulaşabilmek için Oxford İngilizce sözlük çeşitlerinden faydalanması gerekebilir. Dil eğitimi setlerindeki ihtiyaca göre de Oxford İngilizce sözlük çeşitleri bilgilerinden yararlanılabilir.

Oxford University Press Yabancı Dil Eğitim Seti Fiyatları

Dil öğrenimi sırasında ek kaynaklarla destekleme yapmak önemlidir. Aynı zamanda okul hayatında ders kitabının yanında kaynak kitaplara da ihtiyaç duyulabilir. Bu ihtiyaçları karşılayabilmesi açısından Oxford University Press yayınları fazlaca tercih edilen kaynaklardır. Oxford University Press yardımcı kitaplarına sahip olmak isteyenler bu setlerin fiyatlarını merak edebilir. Yabancı dil eğitim seti kaynakları birçok farklı fiyat seçeneği ile karşınıza çıkabilir. Tercih edilen eğitim setleri kitabın içeriği, sayfa sayısı ve baskı yapısına göre fiyatta değişiklik gösterebilir. Bu setlere Hepsiburada  ile ulaşabilirsiniz. Aradığınız kitap setlerini artan ya da azalan fiyat seçenekleri ile karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Kitap setlerini uygun fiyatla Hepsiburada’dan sahip olabilirsiniz. Eğitim setlerine hem dijital platformlardan hem de basılı kaynaklardan temin edebilirsiniz. Oxford University Press yabancı dil eğitim setleri ile kullanılabilecek Oxford İngilizce sözlük fiyatları hakkında da ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Hepsiburada üzerinden ilerleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oxford University Press Yabancı Dil Eğitim Seti

186 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 186 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164/oxforduniversitypress