1949 yılından beri hizmet veren İtalyan markası Peg Perego, bebeklerin konforunu ve sağlığını düşünen ürünleri ile ebeveynlerin beğenisini kazanır. Peg Perego, bebek bakımında anne ve babaların en büyük yardımcısı olan tasarımlar ile modern ve şık ürünler sunar. Bu ürünler arasında olan Peg Perego oto koltuğu modelleri, bebeğinizin güven ve huzur içinde seyahat etmesine yardımcı olur. Peg Perego Oto Koltuğu Fiyatları ise ayrıcalıklı seçenekler ile her bütçeye uygun alternatifler sunar.

Güven Veren Kaliteli Ürünler

Ebeveynler için  hayattaki en önemli nokta bebeklerinin güvenliği ve sağlığıdır. Peg Perego oto koltuğu modelleri, bebeğinizin şehir içi ve şehir dışı tüm yolculuklarda rahat etmesini ve güvende kalmasını sağlar. Farklı yaş grupları ve kilo sınırlamaları ile alternatifler sunan oto koltuğu modellerini tercih ederek aracınızı bebeğinizin güvenliğine uygun hale getirebilirsiniz. Peg Perego oto koltuğu modelleri;

  • Hem kemer hem de isofix sistemi ile kolaylıkla aracınıza bağlanır ve bebeğinizin yolculuk esnasında güvende olmasına destek olur.
  • Özel dolgulu ekstra süngerleri ile istenmeyen kaza durumlarında bebeğinizin alacağı darbeleri en aza indirir. 
  • Çocukların hassas tenine uygun, terletmeyen ve nefes alan kumaşı sayesinde uzun yolculukların rahat geçmesine fırsat verir.
  • Yan kısımlarında bulunan bardaklık gibi detaylar ile çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.
  • Çıkarılıp 30 derecede yıkanabilen kılıfı sayesinde titiz annelerin içini ferahlatır.
  • Farklı renk seçenekleri ile hem erkek hem de kız çocuklarına uygun alternatifler sunar. Modern ve şık tasarımı ile her model araca anında uyum sağlar.
  • Bel ve sırt desteği 6 farklı pozisyonda ayarlanabilir ve çocuğunuzun konforuna destek olur.
  • Geniş iç hacmi sayesinde çocukların daralmadan konforlu bir şekilde yolculuk etmesine izin verir.
  • 3 noktalı kemer sistemi ile bebeğinizin her zaman güvende olmasını sağlar. 

Peg Perego oto koltuğu modelleri ile yaz kış demeden içiniz rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. İlk aylarda daha çok tercih edilen ana kucağı ve oto koltuğu görevi gören tasarımları, çok amaçlı kullanım sunar. Hem işlevsel hem de fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekerler. Peg Perego oto koltuğu modelleri; sallanma, elde taşınma ve oto koltuğu şeklinde farklı amaçlar için tercih edilebilir. 

Bebek Bakımını Kolaylaştıran Dayanıklı Tasarımlar

Bebek bakımı hem zorlu hem de unutulmaz anlarla dolu mucizevi bir süreçtir. Bu zorlu serüvende size destek olan ürünlerle kendinizi ve bebeğinizi mutlu edebilirsiniz. Peg Perego kullanıcılarının isteklerini, ihtiyaçlarını en iyi şekilde tahmin eder ve pratik çözümler sunar. Peg Perego oto koltuğu modelleri, baş ve boyun bölgesini destekleyen geniş pedleri, sırt ve bel desteği sunan yastık dolguları ile bebeğinizin bedensel gelişimine destek olur. Yolculuk anında başınıza geleceğini düşünmediğiniz kaza ve ani fren gibi olumsuzluklarda bebeğinizin yaralanmasını önlemeye çalışır. Garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve tüm ürün parçaları ile eksiksiz olarak elinize ulaşır. 

Siz de bebeğinizin seyahatlerde huzurlu ve güvende olması, konforlu şartlarda yolculuk edebilmesi için Peg Perego oto koltuğu modellerini tercih edebilirsiniz. Sizin ihtiyacınıza, bebeğinizin sağlığına ve aracınızın özelliklerine en uygun olan seçeneği bulabilmek için Peg Perego oto koltuğu modellerini inceleyebilirsiniz. Bu oto koltuğu modelleri ile bebeğinizin keyifle yolculuk etmesini, huzurla uykuya dalmasını ve güven içinde seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Peg Perego oto koltuğu modelleri erişilebilir fiyat seçeneği ile size bebek bakımında yardımcı olmaya çalışır. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz oto koltuğunu hemen şimdi satın almak ve aracınıza yerleştirerek bebeğinizle birlikte yolculukların keyfini çıkarmaktır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Peg Perego Oto Koltuğu Fiyatları

1 ürün listeleniyor
Taşıma Kapasitesi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?