Penis pompası; penis boyunuzun uzamasına, penisinizin kalınlaşmasına ve penisinizdeki eğrilikleri düzenlemeye yarayan bir araçtır. Penisinizde bulunan damarlara daha fazla kan pompalamanıza yarayan vakumlama yöntemi ile kısa bir süre içerisinde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Penis pompası ile penisinize düzenli bir süre boyunca uygulayacağınız egzersiz yöntemi ile istediğiniz kalıcı sonuçları elde etmeniz hedeflenmektedir.

Penis Pompası

Kullanacağınız penis pompasının amacı, pompalama yöntemi ile penisinizi ereksiyon haline getirerek iyi bir performans yaşamanızı sağlamaktır. Ereksiyon haline gelen penisin içerisindeki süngerimsi dokunun iç kısmı kanla dolarak genişlemektedir. Kan akışının hızlanmasıyla büyüme hormonları tetiklenerek, penisinizde büyüme gerçekleşmektedir. Vakum içerisindeki hava sayesinde, penisinize uygulayacağınız basınç yoluyla, penisinizin yukarıya doğru çekilmesi sağlanmaktadır. Böylece penis pompası hücrelerinizi genişleterek, damarlara giden kan akışınızı hızlandırıp penis boyunuzun uzamasına ve penisinizin kalınlaşmasına yardımcı olacaktır.

Penis pompası, ereksiyonun daha uzun süre sürmesini sağlayarak, penisinizin daha sert bir yapıya sahip olmasına imkan tanıyacaktır. Bu da orgazmı daha güçlü yaşamanıza yardımcı olarak cinsel yaşamınızı daha keyifli bir hale getirecektir. Böylelikle hem kendinize olan güveniniz artacak hem de cinsel hayatınızın daha hareketli ve daha sağlıklı bir hale gelmesi sizi daha mutlu edecektir.

Penis pompası ereksiyonunuzun daha uzun süreli ve daha sert olmasını sağlamaktadır. Düzenli bir süre içerisinde kullanacağınız penis pompası, penisteki eğrilikleri düzeltme etkisine sahiptir. Bu özellik hem fonksiyonel olarak hem de estetik olarak kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olacaktır. Penis pompası kullanarak var olan iktidarsızlık sorununuzu da ortadan kaldırmanız mümkündür. Aynı zamanda penis pompasının düzenli kullanılması sonucunda, prostat tedavisine de iyi geldiği düşünülmektedir.

Penis Pompası Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz özelliklere yardımcı olmak için tasarlanan penis pompası fiyatları ile de bütçenizi desteklemektedir. Penis pompasını düzenli kullanmanız halinde, sperm sayınız artacak, böylelikle yaşayacağınız cinsel ilişkilerinizde daha fazla zevk almanız mümkün hale gelecektir.

Hayat standartınızı daha kaliteli bir hale getirmek için tasarlanan penis pompasını dilediğiniz ürünü seçerek uygun fiyatlar ile temin etmeniz mümkündür. Birkaç ay boyunca haftada 2-3 kez düzenli olarak penis pompasını kullanan kişilerin, penis boyunun uzaması ve penis kalınlığının artması hedeflenmektedir. Performansına kıyasla düşük tutulan penis pompası fiyatları sayesinde, bütçenizi sarsmadan hem sağlığınızı hem de kendinizi güçlendirmeniz oldukça mümkündür.

Penis Pompası Çeşitleri

Kan akışının hızlandırılması amaçlanarak penisinizin büyümesini ve kalınlaşmasını sağlayan penis pompası, penisinize uygun bir plastik tüp, birkaç adet de lastik büzme bandından oluşmaktadır. Şeffaf ve değişik renk seçenekleri olan plastik tüp türlerini penis pompası çeşitleri içerisinde kendi zevkinize göre seçebilmeniz mümkündür. Alternatif başlıklar kullanarak, elle çalışan ya da pille çalışan penis pompa çeşitleri ile yaşanılan erken boşalma ve erken sertleşme sorununuzu ortadan kaldırmanız mümkündür. Dokularınızın kapasitesini arttırmak için tasarlanan penis pompası ile ereksiyon şiddetiniz daha uzun süre olacak ve bu süre içerisinde penis pompası kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayacaktır. Kullanacağınız penis pompasının basıncının çok yüksek olmamasına sağlığınız için dikkat etmeniz gerekmektedir. Penis pompasını kullanmaya alıştıktan kısa bir süre sonra sertleşme elde etme süreniz iki ya da üç dakika sürecektir ve ereksiyonunuzun ilişkiye girmenize yetecek bir süre kadar devam etmesi sağlanmaktadır.

Vakumlu ve farklı renk seçenekleriyle seçeceğiniz penis pompa çeşitleri ile penisinizin enine ve boyuna genişlediğini kısa bir süre içerisinde fark etmeniz mümkündür. Penis pompanızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra yıkayarak temizlemeniz kendi hijyeniniz ve sağlığınız için tavsiye edilmektedir.

Penis Pompası Fiyatları

72 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lovetoy
  2. Pretty
  3. Canwin
  4. Lovetoys
  5. Penis XXL
  6. Baile
  7. BATHMATE
  8. Censan
  9. Erofoni
  10. Hot New Trend
  11. Kiska
  12. Loveshop
  13. Mans Pump
  14. Max Man
  15. Mutlupartner
  16. Penextender
  17. Revo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
DSACategoryId/60001547/2147483633/80381011/80381012
BAŞA DÖN