Güzelliğin ilk sırrı, pürüzsüz bir tenden geçer. Herkes bilir ki, pürüzsüz tene ulaşmanın ilk adımı tendeki istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. Bu işlemi kolaylaştırmak adına, epilasyon aletleri hem zamandan tasarruf sağlar, hem de yüksek verimli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz bir Philips epilasyon aleti ile pürüzsüz teninizi dilediğiniz gibi sergileyebilir, uzun süre keyfini yaşayabilirsiniz.

Philips Epilasyon Aleti

Epilasyon aletleri elektrik ile çalışan cımbızlı makinelerdir. Bünyesinde bulunan sıralı cımbızlar cildinizde belirginleşen tüylere bir bir müdahale ederek sizlere temiz bir ten vaat eder. Bu ürünler sayesinde istenmeyen tüylerden için sizlere yalnızca basit gezdirme hareketleri yapmak kalır. Dilerseniz kablolu, dilerseniz şarjlı bir epilasyon aleti kullanarak kolayca epilasyon seanslarını gerçekleştirebilirsiniz. Epilasyon aletleri, çeşitlerine göre vücudun farklı bölgelerine uyum sağlayabilir ve rahatlıkla birçok bölgede kullanılabilir.

Epilasyon aleti ile işlem yapmadan önce birkaç adıma uyulması tavsiye edilir. Öncelikle, hijyen konusunda tedbirli olunmalıdır. Epilasyon cihazı tüylerinizi derinizden çekeceği ve gözenekleri açacağı için, işlem öncesi teninizi dezenfekte etmeniz önerilir. Böylece, açılan gözenekler dışarıdan gelecek herhangi bir olumsuzluğa karşın korunmuş olur. Benzer şekilde, epilasyon sonrası herhangi bir yan etki oluşmaması için cilt tercih edilen bir nemlendirici ile nemlendirilmelidir. Bu sayede cilt korunurken, hassaslaşan bölgelere yardımcı olunur. Gerek işlem öncesi ve sırasında, gerekse işlem sonrasında oldukça basit yöntemler izleyerek, kendi evinizin rahatlığında kendi epilasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Philips Epilatör

Epilatörler farklı bölgelere hitap eden ve farklı özellikler sunan pek çok modele sahiptir. Sizler için ideal ürüne karar vermek için bireysel tercihlerinizi belirlemenizde fayda vardır. En basit hali ile, bir epilasyon aleti vücudunuzun çeşitli bölgelerini istenmeyen tüylerden arındırmak adına yeterli olur. Bunun yanında, bölgesel işlemler için üretilmiş farklı ürünler de bulunur. Hassas bölgelere özel, ya da yalnızca tek bir bölge kullanımına yatkın bir ürün de ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edilebilir. Dilerseniz, çeşitli başlıklara sahip bir ürün tercih ederek tek bir makine ile birden çok bölgeye işlem uygulayabilirsiniz. Farklı cihazlardan doğru olanı seçmek, tamamen sizlerin tercihine bağlıdır.

Bölgesel fonksiyonların yanında, işlem biçimi de modelden modele farklılık gösterir. Cımbız sistemli epilasyon aletlerinin yanında, IPL sistemli tüy alma cihazlarını da tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin farkı, cihazın köklere hassas ışık vererek uzamalarına engel olmasıdır. Düzenli kullanım sonrasında, tüylerinizin çıkma zamanı ve tüy miktarınızda gözle görülür azalmalar olur. Bu ürünleri de diğer epilasyon aletleri gibi çeşitli aparatlarını kullanarak farklı bölgelere uygulayabilirsiniz. Klasik epilatör ya da IPL sistemli bir cihaz seçebilir, tercih ettiğiniz yöntem ile istenmeyen tüylerinizden rahatça kurtulabilirsiniz.

Philips Epilasyon Aleti Fiyatları

Epilasyon aletlerinin fiyatları cihazın modeli ve teknik özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu konuda önemli olan, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürüne karar vermeniz ve uzun yıllar kullandığınız üründen tam verim alabilmenizdir. İstenmeyen tüylerinizden kurtulma yöntemlerinize göre, sizler için ideal olan ürünü seçebilirsiniz. Vücudunuzun hangi bölgelerine epilasyon yapacağınız da seçeceğiniz ürünün özelliklerini belirlemekte etkili olur. Kuru ortamda çalışabilen cihazlar gibi, duş esnasında kullanabileceğiniz ıslak ortama uyumlu modelleri de tercih edebilirsiniz.

Cihazı uzun süre ve yüksek verimde kullanmak için, cihazla beraber gelen temizleme aparatlarını kullanabilirsiniz. Cihaza özel fırçaları kullanarak makinede biriken tüyleri temizleyebilir, sonraki işlemler için cihazı temiz tutabilirsiniz. Ürünü kendi çantasında muhafaza edebilir, seyahatleriniz sırasında rahatlıkla valizine yerleştirebilirsiniz. Güzellik merkezine gitmeye gerek kalmadan, evinizin rahatlığı ve hijyeninde kendi epilasyonunuzu Philips epilatörler ile yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Epilatör Ürünler

45 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Kablosuz Kullanım
Toplam 24 / 45 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/26012145/philips