Geliştirdiği teknolojilerle kişisel bakım işlemlerini pratik hale getiren Philips, yeni nesil tüy alma cihazı Lumea serisini kullanıcıların beğenisine sunuyor. IPL sistemi kullanan Philips Lumea, istenmeyen tüyleri etkili şekilde ve kalıcı olarak yok ediyor. Tüy köklerine yoğun lazer atımları yapan IPL sistemli Lumea, birkaç uygulama sonunda tüy köklerinin güçlenmesini önlüyor. Ağda ve klasik epilasyon aletlerine göre, düzenli kullanıldığında tüylerde %80'e kadar azalma gerçekleştiriyor. Philips Lumea, tüylerin evde çok kısa sürelerde ve pratik yollarla temizlenmesini sağlamasıyla, güzellik salonlarını evlere taşıyor. Her zaman elinizin altında olması, kullanım anında herhangi başka bir işleme gerek duymaması sayesinde, daha hızlı sonuçlar alınmasına yardımcı oluyor. Kablolu ve kablosuz olarak iki serisi bulunan Philips Lumea, farklı başlık seçenekleriyle vücudun tüm bölgelerinde kullanıma uygundur.

Philips Lumea Kablosuz Serisi

Pürüzsüz bir cilde uzun süreler sahip olunmasını sağlayan Philips Lumea, kablosuz kullanımın sağlayan modelleriyle kadınlara konforu yaşatıyor. IPL teknolojisinin pratikliğini artıran kablosuz teknoloji, bikini bölgesi ve koltuk altı gibi hassas bölgelerde uygulamayı kolaylaştırıyor. Prestige BRI953/00Prestige BRI950/00Prestige 2007/00 modellerinde bulunan kablosuz özellik, kişisel bakımı daha güvenli ve etkili bir şekle dönüştürüyor. Uzun süren çalışmalar ve binlerce kadın tarafından test edilerek tasarlanan Lumea, bakım için harcanan masrafı azaltıyor. Kablosuz serisi, Lumea'nın en yeni ve en güçlü ürünü olan Prestige modelini de içinde barındırıyor. Prestige serisi ürünler; tüyleri azaltılma oranı, Smart Skin sensör teknolojisi ve 4 cm2 pencere alanı gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Yüze ve vücuda özel başlıkların birlikte kullanıldığı Prestige serisi, kablolu ve kablosuz kullanıma imkan sağlayan tek Lumea modeline de sahip.

Philips Lumea Kablolu Serisi

Lumea kablolu serisi, kesintisiz enerji desteği sunan modelleriyle dikkat çekiyor. Philips Lumea güzellik salonlarının kadınlara sağladığı tüm imkanları evlere taşıyor. Yüz bölgesi dahil, pek çok bölgeyle uyumlu başlıklar ve farklı ışık seviye ayarı, kablolu Lumea serisinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Advance BRI921/00, Essential BRI861/00Essential BRI862/00 modelleri, küçük boyutları sayesinde IPL cihazlar içinde kendine özel bir yer ediniyor. Seri içinde yer alan Lumea Comfort, kablolu ürün yelpazesindeki en küçük ve en hafif cihaz olmasıyla, taşıma ve kullanımda büyük avantaj sağlıyor. Aynı segmentte yer alan modellere göre %50 daha hızlı olan Lumea kablolu serisi, hızıyla orantılı olarak kısa sürelerde pratik uygulamalar gerçekleştiriyor. Kadınların kişisel bakımları için geliştirilen ilk ürün serilerinden olan kablolu serisi, avantajlı fyatlarıyla uzun süreli kullanımda kullanıcı bütçelerine destek oluyor.

Philips Lumea Kullanımı

Kişisel bakım konusunda kadınların hayatına büyük yenilik getiren Lumea, klasik epilasyon aletlerine göre birçok farklı uygulamayı içeriyor. Lumea IPL cihazlar, ağda ya da klasik epilasyon aletlerine oranla daha pratik kullanım imkanı sağlıyor. Lumea, tüyleri incelten lazer teknolojisi nedeniyle bazı cilt ve tüy tonlarında kullanıma uygun özellikler taşımıyor. Philips Lumea, düşük melamin oranlarına sahip beyaz/gri, açık sarı veya kızıl renkli tüyler ile yoğun melamin oranına sahip koyu cilt renklerinde kullanıma uygun değildir. Philips, hangi tüy ve cilt tonlarıyla uyumlu olduğunun, cihazların nasıl kullanılacağının ve uygun başlık seçimi gibi konuların anlatıldığı telefon uygulaması geliştiriyor. Android ve İOS işletim sistemiyle uyumlu uygulama, Lumea cihazlardan en iyi sonucun alınmasında ve dikkat edilmesi gereken noktalarda kullanıcılara yardımcı oluyor. Yüksek güvenlik sistemleriyle donatılan Philips IPL cihazlar, epilasyon işlemini pratik ve kişiye özel hale getirmek amacıyla tasarlanıyor. Kendinize en uygun ürünleri seçmek ve satın almak için dermatolog onaylı Lumea serilerini inceleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Philips IPL Lazer Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/60003905/philips