1891 yılından bu yana faaliyet gösteren Hollanda merkezli teknoloji devi Philips, elektrikli ev aletlerinden kişisel bakım cihazlarına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tamamı yeni nesil teknolojiler ile desteklenen monitör ve televizyon modelleri ile beğeni toplayan başarılı marka, özellikle yeni nesil görüntüleme teknolojileri sayesinde kullanıcılara eşsiz bir seyir deneyimi sunar. Oyuncu monitörlerinden ofis monitörlerine, ev kullanımı için tasarlanan monitörlerden çevre dostu cihazlara kadar oldukça fazla seçenek sunan başarılı marka, ultranet görüntüler oluşturması ile övgü toplar. Bilgisayar, oyun konsolu veya farklı taşınabilir cihazlara ekran olarak bağlanabilen monitör modelleri ile fark yaratan Philips, kavisli modelleri ile dikkat çeker. 178 derecelik izleme açısına sahip olan bu kavisli monitör modelleri sahip oldukları zengin renk yelpazesi, yüksek renk doğruluğu ve hızlı görüntü oluşturma teknolojisi sayesinde sinematik bir seyir vadeder. Dokunmatik ekranlar da üreten Philips, farklı beklenti ve ihtiyaçlar sahip olan kullanıcılara farklı seçenekler sunarak herkese hitap eder. Farklı boyut seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan Philips monitör modelleri, başarılı markanın kendi geliştirdiği teknolojileri ile desteklenerek tamamen farklı bir deneyim sağlar. Model açısından olduğu gibi fiyat açısından da herkese hitap eden farklı seçenekleri ile öne çıkan Philips markalı monitör modelleri tıpkı markanın mouse, kulaklık ve klavye fiyatları gibi ulaşılabilir alternatifler sunar.

Philips Monitör Özellikleri

İleri seviye görüntüleme teknolojileri ile donattığı monitör modelleri ile bir monitörden beklenenden çok daha fazlasını sunan başarılı marka Philips, günlük kullanıcıdan oyunculara, ofis çalışanlarından öğrencilere kadar herkese hitap eden özelliklere sahip monitör modelleri ile alternatifler sunar. Philips monitör 15, 17, 18.5, 34, 42, 43 inch gibi farklı ölçülere sahip ekran modelleri ile dikkat çekerken benzerlerine kıyasla çok daha fazla boyut seçeneği sunarak fark yaratır. Başka bir ifadeyle Philips markalı monitörlerin farklı boyutlardaki alternatiflerine ulaşmak oldukça kolaydır. Birçok farklı marka sadece 24 inç, 32 inç gibi belirli ölçülerde monitörler üretirken Philips ise kullanıcılara, monitörü kullanım amaçlarına uygun ölçüde alabilme olanağı sunar. LED monitörlerden LCD monitörlere kadar farklı ekran teknolojilerine sahip modelleri ile öne çıkan Philips monitör, HD, ultra HD ve 2K gibi yüksek çözünürlük desteği sunan modelleri ile ileri gerçekçi görüntüler sunar. Bu sayede söz konusu monitörler ile oyun oynama ve film izleme etkinlikleri, sinematik bir seyir deneyimine dönüşür.

Masaüstü bilgisayar modelleri, taşınabilir bilgisayarlar ve oyun konsolları için ideal görüntüleme araçları olarak öne çıkan Philips monitörler, flat ve curved seçenekleri ile kullanıcılara farklı görüntüleme deneyimleri vadeder. Curved olarak adlandırılan ve genellikle 1500 R ve 1800 R kavise sahip olan monitör modelleri gözün doğal şekline uygun bir açı ile görüntü sağlayarak daha gerçekçi bir seyir sunar. Ayrıca flat ekranlara kıyasla daha fazla görüş açısı sağladığı için özellikle oyun oynama sırasında kullanıcını oyuna daha fazla hakim olmasını sağlar. Flat monitörler ise daha uzun süre kullanıma uygun modeller olarak bilinir. Yansıma yapmayan özel ekran tasarımları sayesinde özellikle karanlık sahnelerde parlama sorununu otomatik olarak ortadan kaldırır ve sadece görüntüye odaklanma olanağı tanır.

Philips Monitör Modelleri

Başarılı markanın en yoğun ilgi gören modelleri arasında yer alan ve 21,5 inç ekran boyutu ile öne çıkan Philips monitör 223V, full HD görüntü sağlamasının yanı sıra 5 ms tepki süresi, 200 cd parlaklık oranı, 16:9 görüntü oranı ile öne çıkar. 2,61 kg ağırlığında olduğu için taşıma kolaylığı da sunan bu başarılı monitör, Philips markasının en çok tercih edilen modelleri arasında yer alır. Bu modelin yanı sıra farklı kullanım alanlarına yönelik tasarlanan ve farklı özelliklere sahip olan Philips monitör modelleri de vardır. Söz konusu Philips monitörler ve genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Evde kullanım: Philips markasının evde kullanım koleksiyonu olarak kullanıcıların beğenisine sunduğu monitörler 4K ultra HD LCD monitör seçeneklerini ultra geniş renk yelpazesi ile birlikte susarak eşsiz bir seyir deneyimi vadeder. Bu monitörler arasında düz ve kavisli modeller yer alır.
  • Profesyonel kullanım: İş kullanımı için özel olarak tasarlanan Philips profesyonel kullanım serisi monitörler, kullanıcıların üretkenliğinizi artıracak özellikleri ile dikkat çeker. Gerçekçi görüntüler sunan, 32:9 Super Wide monitör modelleri arasında dokunmatik ekranlar da bulunur. Ödüllü tasarımları ile dikkat çeken bu monitörler, daha hızlı ve daha etkili bir çalışma alanı sunar.
  • Dokunmatik: Birçok kullanım alanına uygun olarak geliştirilen Philips dokunmatik monitör modelleri, Smooth Touch özellikli interaktif ekran teknolojisi ile öne çıkar
  • Kavisli: Ödüllü tasarımları ve 49 inçe varan boyutları ile benzerlerinden ayrılan Philips kavisli monitörler, AMD FreeSync teknolojisi ile fark yaratır. Borsa takibinden oyun oynamaya kadar pek çok farklı amaç için ideal bir ekran sunan kavisli modeller, gözün doğal görüş açısına uygun bir görüntü alanı sağlayarak daha kontrollü bir kullanım sunar.
  • Konsol oyunları: Yeni nesil konsol oyunları için ileri seviye ekran modelleri ile fark yaratan Philips, optimum performans sağlayan teknolojileri ve görüntüleme seçenekleri ile heyecanlı, rekabetçi ve gerçekçi bir oyun deneyimi vadeder. Oyun deneyimini ileri bir seviyeye taşıyan özellikleri ile dikkat çeken oyun monitörleri arasında UltraClear 4K Nano IPS ekranlar yer alırken hiç olmadığı kadar canlı görüntüler sağlar.
  • Oyun bilgisayarları: 1 ms tepki süresi ve 170 Hz'e varan yenileme oranı ile eşsiz bir oyun oynama süreci vadeden Philips monitörler, masaüstü bilgisayarlar ile hem oyun oynama hem de film izleme aktivitelerinde gerçekçi görüntüler vadeder. Kristal netliğinde görselle oluşturarak akıcı bir oyun deneyimi vadeden başarılı marka, ekran yırtılması ve çözünürlük kaybı meydana gelmesini önleyerek oyunculara avantaj sağlar.
  • Çevre dostu: Yüksek enerji verimliliğine sahip olan yeşil monitörleri ile dikkat çeken philips hem kullanıcılara bütçe dostu bir monitör kullanım süreci sağlar hem de daha az enerji tüketerek çevreyi korumaya yardımcı olur. Üstelik tüm bunları yaparken görüntü netliğinden  ve yüksek performanstan taviz vermez.

Philips Oyun Monitörleri

Başarılı markanın yoğun ilgi, gören monitör modelleri arasında yer alan Philips LED ekran, oluşturduğu gerçekçi görüntüler sayesinde oyundan film izlemeye, günlük kullanımdan ofis kullanımına kadar pek çok farklı kullanım amacına uygun alternatifler sunar. Üretim serisine göre farklı görüntüleme özelliklerine sahip olan Philips monitor LED modeller, zengin renk yelpazesi, 144 Hz’e varan ekran yenileme hızı ve kısa tepki süreleri ile öne çıkar. Kullanıcıların tamamen farklı olan beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt verecek birçok model alternatifi sunan Philips LED ekran fiyatları da oldukça geniş bir aralığı temsil eder. Başka bir ifadeyle, başarılı markanın LED ekranları, sahip olduğu farklı teknolojilere, ekran boyutlarına, görüntüleme özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Başarılı markanın IPS ekran olarak kullanıcıların beğenisine sunduğu HDMI ve Display bağlantı seçenekleri ile hızlı ve yüksek çözünürlüklü görüntü sağlayan modelleri yanı sıra eski kasa bilgisayarlar ile de kullanım olanağı sunan, full HD görüntü kalitesine sahip Philips 193V, 203V LED monitör modelleri de vardır.

Oyun monitörü olarak LED ekranların yanı sıra IPS ekranlara da yer veren Philips monitör 70, 75, 144Hz, 165 Hz ve 175 Hz gibi ekran yenileme hızları ile en hareketli FPS oyunlarda bile kesintisiz net görüntü oluşturmaya devam eder. FreeSync teknolojisi sayesinde ekran yırtılması sorununu da ortadan kaldıran başarılı marka, ekstra net, canlı, yüksek kontrastlı görüntüler oluşturarak kullanıcıların oyuna odaklanmasını kolaylaştırır. Göz yorulmasını önleyen filtreli ekranları ile uzun oyun seanslarında dahi kullanıcıların yorulmasını engelleyen Philips monitörler, saatlerce kesintisiz oyun oynansa bile yüksek performans göstermeye devam eder. Özel havalandırma kanallarından meydana gelen özel ısınma önleyici tasarımı ile benzerlerinden ayrılan başarılı marka, bir oyun monitöründen beklenenden çok daha fazlasını sunar. 34 inçe varan büyüklükteki kavisli oyuncu monitörlerinden 27 inçlik ideal boyutlardaki flat monitörlere kadar kullanıcılara farklı seçenekler sunan başarılı marka, Türkiye ve dünyada oyun bilgisayarları ve oyun konsolları ile birlikte kullanım için en sık tercih edilen monitör markaları arasında yer alır.

Philips Curved Monitör Modelleri

Kavisli olarak da adlandırılan Philips curved monitor modelleri, klasik düz ekranlara kıyasla daha fazla görüş açısı sunarak izlenen filme veya oynanan oyuna daha fazla odaklanma olanağı tanır. İnsan gözünün doğal şekli baz alınarak 178 derece açı sağlayacak şekilde tasarlanan kavisli monitör modelleri ile fark yaratan başarılı marka, oyundan günlük kullanıma, ofis kullanımından profesyonel kullanıma kadar pek çok aktivite ve kullanım amacına uygun kavisli monitör modelleri ile dikkat çeker. 34 inçe varan büyüklükteki kavisli monitör tasarımları ile beklenenden çok daha fazlasını vadeden Philips, benzerlerine kıyasla göz yormayan kavisli ekran teknolojisi ile dikkat çeker.

1500 R kavi açısı ile uzun süreli kullanımlara uygun olan Philips kavisli monitör modelleri, özellikle heyecanlı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlere hitap eder. Kristal netliğinde görüntüler oluşturarak daha fazla görüş açısı ile oyun tutkunlarının beğenisine sunan başarılı marka, kullanıcıya oyunun içinde gibi hissettiren ekran teknolojileri ile dikkat çeker. Film izlemek için de mükemmel bir alternatifi sunan kavisli ekranlar, ev konforunda sinematik seyir deneyimi yaşamak isteyenlere hitap eder. Surround ses teknolojisine sahip olan Philips marka kulaklık veya hoparlör modelleri ile birlikte kullanıldığında, özellikle oyun içinde ekstra avantaj sağlayan kavisli monitör modelleri 3D modelleme çalışan kullanıcılar için de ideal bir görüntü alanı vadeder.

Avantajları ile Philips LED Ekranlar

Farklı ekran boyutları ile dikkat çeken Philips monitör 32, 27, 24, 19 inch ölçüleri ile farklı kullanım amaçlarına yönelik ekran avantajı sunar. Philips LED monitör, IPS monitör ve LCD monitör gibi farklı ekran teknolojilerini bir arada sunan başarılı marka, her kullanıcının farklı olan beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çok sayıda alternatif sunarak fark yaratır. Kullanıcı yorumları ve değerlendirmeler baz alındığında monitör modelleri ve görüntü kalitesi ile övgü toplayan Philips markası, uzun ömürlü kullanım olanağı sunması ile öne çıkar. Fabrika çıkışı olarak ölü piksel testinden geçirilen monitörleri ile sorunsuz ve masrafsız bir kullanım olanağı sunan Philips, ayrıca ısınmaya karşı dirençli yapısı, özel havalandırma kanalları ile aşırı ısınma sonucunda meydana gelen renk farklılıkları gibi sorunların meydana gelme ihtimalini de ortadan kaldırır.

Canlı renkler ile gerçeğe yakın görüntüleri tercih eden kullanıcılara hitap eden ve farklı görüntüleme modları ile kullanıcılara kendi görüntüleme profillerini oluşturma olanağı sunan Philips markası, minimum düzeyde elektrik enerjisi harcamasına rağmen maksimum düzeyde görüntüleme performansı gösteren çevre ve bütçe dostu monitör modelleri ile dikkat çeker. Yeni nesil pek çok monitör, gelişen görüntüleme teknolojileri ile daha canlı ve daha gerçekçi görüntüler oluştururken bunu daha fazla elektrik enerjisi tüketerek gerçekleştirir. Bu noktada enerji tasarruflu monitör modelleri ile kullanıcılara bütçe dostu alternatifler sunan Philips markası, hem canlı, parlak, yüksek kontrastlı ve gerçekçi görüntüler sağlar hem de daha az enerji tüketerek kullanıcıların bütçesine yük olmaz. Daha az enerji tükettiği için çevre dostu bir kullanım da sunan söz konusu monitör modelleri tüm bunları görüntü performansını düşürmeden gerçekleştirir.

Bütçe Dostu Philips Monitör Fiyatları

Türkiye ve dünyada geliştirdiği elektrikli ev aletlerinden monitörlere kadar farklı teknolojik cihazlar ile tanınan Philips markası, yüksek kalite, uzun kullanım ömrü ve uygun fiyat politikası sebebiyle en sık tercih edilen markalar arasında yer alır. Geliştirdiği televizyon, oyun monitörü, iş monitörü ve dokunmatik ekran modelleri ile monitör ihtiyacı olan kullanıcılara zengin ürün seçenekleri ile onlarca farklı alternatif sunan başarılı marka, Philips LED monitor 19, 22, 23, 27 inch modellerinin yanı sıra yeni nesil görüntüleme teknolojilerinin tamamını kullanıcılara tek bir ekran ile sunan IPS monitörler ile ileri seviye bir ekran deneyimi vadeder. Üst düzey bir oyun ve film izleme olanağı sunan monitör modellerinin yanı sıra ofis kullanımı için uygun kavisli, fazla yüksek olmayan ancak geniş monitör modelleri ile de beğeni toplayan Philips, hemen her ihtiyaca uygun ürünleri ile dikkat çeker. Farklı özelliklere sahip olduğu için farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıların beğenisine sunulan Philips monitör fiyatları, tıpkı markanın ürün yelpazesi gibi oldukça fazla seçenek sunar. Hemen her bütçeye uygun monitör modelleri bulunan Philips ayrıca özel olarak tasarladığı ve kullanıcılara konforlu bir bilgisayar kullanım olanağı sunan klavye ve mouse fiyatları ile de bütçe dostu seçenekler sunar.

Philips monitör seçerken nelere dikkat edilmeli?

Farklı kullanım alanlarına yönelik özel olarak tasarladığı onlarca monitör modelini kullanıcıların beğenisine sunan Philips markası, başlangıç seviyesi kullanıcılardan ileri seviye kullanıcılara kadar herkese uygun monitör seçenekleri sunar. Bu sebeple Philips markalı monitör modelleri arasından kullanım amacına uygun olanların belirlenmesi ve daha sonra ekran boyutuna karar verilmesi önerilir.

Philips oyuncu monitörü özellikleri nelerdir?

144Hz, 165Hz ve 175Hz gibi ekran yenileme hızları ile dikkat çeken Philips markalı oyuncu monitörleri, 1 ms ve 5 ms gibi düşük tepki süreleri ile rekabetçi ve ayrıcalıklı bir oyun deneyimi vadeder. Zengin renk yelpazesi, yüksek kontrast, ideal parlaklık ve renk doğruluğu ile gerçekçi görüntüler sağlayan oyuncu monitörler,, hem oyun konsolları hem de oyun bilgisayarları ile kullanım avantajı sunar. FreeSync teknolojisi sayesinde ekran kartı ile monitörün ekran yenileme sürelerini eşitleyen başarılı cihazlar, ekran yırtılması, kare atlama ve bulanıklaşma sorunları olmadan yüksek kaliteli görüntüler ile gerçekçi bir oyun deneyimi sağlar. Curved monitör seçeneklerinde bulunan Philips oyun monitörleri, kullanıcının sadece oyuna odaklanmasını sağlayacak geniş görüş açısı ile fark yaratır.

Philips monitör fiyatları nasıldır?

Başarılı markanın farklı kullanım amaçları için özel olarak tasarladığı monitör modelleri, tamamen farklı fonksiyonlara ve görüntüleme teknolojilerine sahip olduğu için farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Öte yandan monitörlerin kavisli veya düz olması, inç değerleri ve LED, IPS gibi panel türleri de fiyat farklılıklarına neden olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Monitör

74 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Çözünürlük (max)
Toplam 24 / 74 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/3002879/philips