Monitörler, bilgisayarların en önemli parçaları arasında yer alıyor. Kaliteli görüntüler sunan Philips LED monitör modelleri ile ideal bir bilgisayar deneyimi yaşamak mümkün oluyor. Özellikle 3 boyutlu grafik işleri yapanlar ve bilgisayarda oyun oynamayı sevenler, monitör seçerken ekstra özen gösteriyor. Geniş ekran ölçüleriyle beğeni toplayan ürünler ile oyunların ya da videoların detaylarını hissedebilmek kolaylaşıyor. 21,5 inç’ten 28 inç’e kadar uzanan genişlik seçenekleri arasından gereksinime göre tercih yapabilmek olanaklı hale geliyor. Fotoğraf ya da video düzenleme işleri ile uğraşanlar da büyük boyutlardaki ekranları seçerek, çalışmalarını daha ayrıntılı ve nitelikli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. 34 inç büyüklüğü ile fark yaratan modeller, hem profesyonellerin hem de oyunlardan keyif almak isteyen kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Philips LED Monitör Fiyatları

Monitörlerde ekran genişliği kadar görüntünün kalitesi de önemli bir etki yaratıyor. Philips kalitesiyle üretilmiş monitör modelleri, yüksek çözünürlük değerleriyle yenilikçi bir görüntü deneyimi yaşatıyor. Renkleri tüm canlılığı ile hissetmeye olanak  tanıyan Philips LED monitör modelleri, keskin görsellikleriyle öne çıkıyor. Gerçekçi bir atmosfer yaratan ürünler, film izlerken ya da oyun oynarken hissedilen keyfi artırıyor. Günümüzde giderek yaygınlaşan Full HD (1920 x 1080) çözünürlük oranına sahip modellerin yanı sıra, UHD (3840 x 2160) özellikli ürünler de yüksek netlikleri ile beğeni topluyor. Derinlemesine bir görüntü sunan teknolojik ayrıntılar, monitörlerin kullanılabilirliğini arttırıyor. İşlemci ve anakart gibi donanımsal unsurlarla uyum içinde çalışan Philips LED monitör çeşitleri,  bilgisayardan ideal şekilde verim alabilmeyi kolaylaştırıyor.

Philips LED monitör fiyatları ve özellikleri ile ideal bir ekran performansına sahip olabilmek kolaylaşıyor. Ekran yenileme hızı gibi detaylar genişlik ve çözünürlük ile tamamlanan görüntü kalitesini destekliyor. 60 HZ ya da 144 HZ gibi değerlere sahip yenileme hızları, oyun oynarken veya aksiyon sahnelerini izlerken hareketli görüntülerin keyfini çıkarabilmeyi sağlıyor. Ekran tepki süresi de oyuncu monitörlerinde dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alıyor. Tepki süresi değeri düştükçe görsel açıdan daha iyi sonuç alınıyor. 1 MS tepki süresi ile göz dolduran monitör modelleri, oyun zevkinin artmasına olanak tanıyor. Kullanım alışkanlıklarına göre seçeceğiniz birçok monitör modeli, ihtiyaçlara en iyi biçimde cevap veriyor.  

Philips LED Monitör Çeşitleri

Yüksek renk sayısı ile fark yaratan Philips LED monitör çeşitleri, parlaklık miktarlarıyla da göz dolduruyor. 16:9 oranlarına sahip geniş ekranları tercih etmek, birçok video ve oyun için en iyi görselliği yakalayabilmeye yardım ediyor. İdeal güç tüketim miktarları ile de dikkat çeken modeller, bilgisayar kullanımı açısından oldukça işlevsel özellikler sunuyor. Yatayda ve dikeyde geniş görüş açıları sunan ürünler, şık tasarımlarıyla da girdikleri ortamın dekorasyonuna katkı sağlıyor. Bilgisayar kasasının ya da odanın genel dizaynına ahenk katacak monitörler, beyaz ya da siyah gibi renkleriyle beğeni topluyor. Dahili hoparlörü bulunan monitör modellerini seçmek de, görüntü kalitesini destekleyecek güçlü bir ses çıkışına sahip olabilmeye ortam hazırlıyor.

Philips LED monitör çeşitleri, zengin bağlantı imkanlarıyla da çağın gelişmiş teknolojisine ayak uyduruyor. Birçok modelde, analog ya da DVI bağlantılarına ek olarak HDMI bağlantısı da bulunuyor. HDMI olarak adlandırılan yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü sayesinde, monitöre kaliteli görüntü ve ses aktarımı yapabilmek mümkün oluyor. Yenilikçi MHL bağlantı özelliğine sahip monitörlerde, mobil cihaz ya da akıllı telefonlar ile yüksek kalitede görüntü paylaşımı yapılabiliyor. Oyun monitörü olarak en iyi performansı almaya yardımcı olan modeller, film ya da dizi izlerken de işlevselliğini konuşturuyor. Philips markasının deneyimi ve kalitesi ile üretilmiş monitörler, sağlam yapılarıyla uzun süre kullanılabiliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Led Monitör Fiyatları

.
Marka
144 Hz
75 Hz
100 Hz
65 Hz
60 Hz
160 Hz
85 Hz
.
Konumseçilmedi
Tepki Süresi
Toplam 24 / 33 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/3002879/philips