Bebek beslenmesinde en önemli dönemler geçiş dönemleri olarak bilinir. Doğduğu andan itibaren ilk 24 ay boyunca anne sütüyle beslenmesi tavsiye edilen bebekler için bu sürecin sonunda beslenme yöntemleri ve tercihleri de değiştirilir. Anne sütü yeterli olduğu sürece ek gıda ve takviye ihtiyacına gerek duyulmazken anne sütü eksikliğinde devam sütü ve takviye edici gıdalara ihtiyaç duyulabilir. Bebek beslenmesindeki geçiş dönemlerinde ya da devam sütü, sıvı takviye gıdaların bebeğe sunumunda biberon, bebek sulukları veya alıştırma bardağı gibi bebek bakım ürünlerinin doğru seçilmesi gerekir.

Anne bebek ürünlerinde uzman markalardan biri olan Philips Avent, geliştirdiği bebek beslenmesine yardımcı ürünler ebeveynlerin en büyük destekçisidir. Alıştırma bardağı ve bebek sulukları, bebeklerin ihtiyaçları, gelişim dönemlerine göre kavrama yetenekleri, ağız damak yapısı gibi detaylar önemsenerek bebeğinizin sağlığına en uygun materyalin seçilerek tasarlanır ve üretilir. Philips Avent alıştırma bardağı & bebek suluk fiyatları ve ürün çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Anne ve bebek bakımında her ihtiyaca pratik çözümler sunan Philips Avent ürünleri için Hepsiburada'nın zengin ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz.

Alıştırma Bardağı Ne İşe Yarar?

Philips Avent tecrübesi ve kalitesiyle üretilen alıştırma bardakları, biberondan bardağa geçiş döneminde bebeklerin sağlığı ve gelişimi için önemli bir rol oynar. Bebeklerin kavrama kapasitesinin henüz tam gelişmediği 0-3 yaş dönemlerinde kullanılır. Alıştırma bardaklarındaki emzikli uçlar sıvının kontrollü tüketilmesini sağlarken ve kenarlarındaki saplar ise sayesinde bebeklerin bardağı kolayca kavramasına yardımcı olur. Böylece biberondan bardağa geçiş aşamasında bebeklerin gelişimine katkı sağlanır. 

Bebekleriniz için Neden Philips Avent Alıştırma Bardağı ve Bebek Suluk Tercih Etmelisiniz?

 • Alıştırma bardakları, özel tasarımı sayesinde damlatmaz özelliktedir. Böylece bebeğinizin yatarak veya oturarak sıvı tükettiği her pozisyonda kıyafetlerini ve bulunduğu ortamı ıslatmasının önüne geçmiş olursunuz. 
 • Philips Avent alıştırma bardakları ve suluklar, rengarenk ve eğlenceli modelleriyle bebeklerinize sıvı tüketimini ve beslenmeyi sevdirir ve eğlenceli hale getirir.
 • Alıştırma bardaklarının ve bebek suluklarının üzerindeki hacim ölçer çizgi ve işaretlemeler sayesinde bebeklerinizin mama ve su tüketim miktarını kontrolünüz altında tutabilirsiniz. 
 • İhtiyacınıza göre 200 ml, 260 ml, 340 ml gibi farklı hacimlerdeki alıştırma bardakları anne babalara farklı boyutlarda ürün seçeneği sunar.
 • Alıştırma bardakları ve bebek suluklarının silikon uç, pipet ve kulp gibi aparatları standart olarak üretildiği için ihtiyaç duyduğunuzda harici olarak bu aparatları kolayca bulabilirsiniz. 
 • Philips Avent markalı alıştırma bardakları, bebek suluk ürünleri ve biberonların tüm aparatları birbiriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede ürünler arasında kolayca geçiş ve aparat değişimi yapabilirsiniz, ürünleriyle birbirleriyle eşleştirebilirsiniz.

Bebeğinizin Beslenmesine ve Sıvı Tüketimine Yardımcı Sağlıklı Ürünler

 • Philips Avent uzmanlığında tasarlanan ve üretilen alıştırma bardağı, bebek sulukları gibi ürünlerin tamamında BPA içermeyen, bebeğinizin sağlığı için bir tehlike arz etmeyen malzemeler kullanılmıştır. Üretim aşamaları dünya standartlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.
 • Biberon, bebek sulukları ve alıştırma bardaklarında, bebeğinizin ağzıyla temas eden uç kısımlarda emme refleksini destekleyen yumuşak ve kaliteli silikon materyal kullanılmıştır. 
 • Suluklarda sızdırmaz valf sistemi ve tek elle kolayca açılabilen kapak özellikleri bulunur. Sulukların parçaları takılıp sökülür özellikleri sayesinde ve elde veya bulaşık makinesinde yıkamalar için uygundur. 
 • Silikon bardak ve suluk uçları bebeğinizin ağız damak yapısına uygun bir şekilde tasarlandığı için bebekleriniz başını arkaya doğru eğmeden sıvı ve mama tüketimini yapabilir. 
 • Alıştırma bardaklarındaki eğitici kulplar bebeklerinizin el ergonomisine uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bebekleriniz kolayca kavrayabilir ve kaymaz özelliklere sahiptir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Avent Alıştırma Bardağı & Bebek Suluk Fiyatları

141 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 141 ürün
DSACategoryId/2147483639/60002072/301161/301171/philipsavent