Şarj edilebilen piller ve şarj aletleri, elektronik aletlerin her yerde kullanılabilmesine olanak tanır. Şarj edildikten sonra prize bağlı kalmadan kullanılabilen piller sayesinde ekonomik açıdan tasarruf edebilirsiniz. Şarj aletleri ile pillerinizi kolay bir şekilde doldurabilirsiniz. İhtiyaç durumunuza göre değişik pil şarj cihazları arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. 

Pil ve Şarj Cihazı Modelleri Nelerdir?

Geniş marka ve model seçeneğine sahip olan pil şarj cihazları; AA kalem pil, AAA ince kalem pil, 9 volt pil ve kalem pil biçimindeki C ve D boy pil gibi çeşitleri şarj edebilir. Şarj etmek istediğiniz pilin türüne göre bir şarj cihazı almanız gerekir. Kısa sürede pil şarj etmek isteyenler için hızlı şarj cihazları ideal bir seçenek olabilir. Şarj akımını otomatik olarak kesen modeller, pil kapasitesini kısa bir süre içinde yeniler. Şarj durumu gösterge ışığı olan modeller sayesinde pilin şarj olup olmadığını kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Kullandığınız pillere uygun bir şarj aleti alarak pillerinizi güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. 

Pil Şarj Cihazı ile Hangi Tip Piller Şarj Edilebilir?

Pil şarj eden cihaz aldığınızda, genellikle AA, AAA, C, D ve 9V Ni-MH pil çeşitlerini şarj edebilmeniz mümkündür. Standart bir pil cihazı ile 6 ve 8 saat arasında pil dolumu yapabilirsiniz. Hızlı şarj eden cihazlar ile 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde pillerinizi yenileyebilirsiniz. Acele bir şekilde pile ihtiyacınız olduğunda hızlı şarj cihazları kurtarıcınız olabilir. Pillerin şarj edilebilme süresi cihazların modelleri ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Pil şarj ederken aynı türdeki pilleri şarj etmeniz son derece önemlidir. Farklı özellikteki pillerin bir arada şarj edilmemesi cihaz için önem taşır. Alacağınız pil şarj cihazı sayesinde yeniden kullanılabilme özelliği olan pillerinizi kolayca doldurabilirsiniz.

Şarj Edilebilen Pillerin Ömrü Nasıl Uzatılabilir?

Standart pillere göre daha uzun ömürlü olan şarj edilebilir pillerin ilk etapta tam olarak şarj edilmesi son derece önemlidir. Tam kapasite güç almak için pili tamamen doldurmak gereklidir. Şarj ettiğiniz pili bitene kadar kullanmanızda fayda vardır. İlk kullanımdan sonra pillerin tamamen bitmesini beklemenize gerek yoktur. Hatta pilin tamamen bitmesini beklemeden şarj aleti ile şarj ederseniz pil ömrünü uzatabilirsiniz. Pil ömrünü uzatmak için pillerinizin uzun süre şarjsız kalmamasına dikkat etmeniz gerekir. Uzun bir süre pil kullanmayacaksanız, pili tam olarak şarj ettikten sonra saklayabilirsiniz. Şarj işlemini kapalı ve güneş görmeyen bir yerde yapmanız şarj cihazlarının kullanımı açısından oldukça önem taşır. Şarj ederken aşırı sıcak ve aşırı soğuk ortamlardan kaçınabilirsiniz. Doğru bir şekilde kullandığınız taktirde aldığınız pil şarj aletini uzun süre boyunca güvenle kullanabilirsiniz. 

Pil Şarj Aleti Fiyatları Ne Kadardır?

Pil şarj aleti fiyatları kendi arasında değişiklik gösterebilir. Ürünlerin özellikleri, markası ve çeşitleri fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Standart bir pil şarj cihazı ekonomik fiyatlarda satışa sunulur. Hızlı şarj etme özelliği olan şarj modelleri ise fiyat olarak pahalı seviyelerdedir. Bütçenize uygun pil modelleri ve şarj cihazları bulabilmeniz mümkündür. Geniş bir yelpazede sunulan modeller ve ürünler arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Tekrar şarj edilebilen piller sayesinde ekonomik açıdan ciddi derecede tasarruf yapabilirsiniz. Şarj aletleriyle pek çok kez pillerinizi şarj edebilirsiniz. Doğaya dost çözümler sunan ürünler ile çevrenin korunmasına da yardımcı olabilirsiniz. Aynı anda birden fazla pili şarj edebilen cihazlar ile pillerinizi yeniden kullanıma hazırlayabilirsiniz. Şarj edilebilen piller ve şarj cihazları son derece kullanışlıdır. Değişik model ve ürün seçenekleri arasından beğendiğinizi satın alabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şarj Aletleri ve Modelleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 846 ürün
DSACategoryId/2147483643/15238/15365/60002790