1940'lı yıllarda kurşun askerlerle oyuncak üretimi serüvenine başlayan Pilsan, bugün mini kaydıraklardan bisikletlere, master bloklardan salıncaklara kadar pek çok farklı kategoride oyuncak üretiyor. Yüzde yüz yerli sermaye kullanılarak üretilen Pilsan marka oyuncaklar arasında bulunan akülü araba modelleri çocukların en çok ilgi gösterdiği oyuncaklar arasında yer alıyor. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile çocukların beğenisine sunulan Pilsan akülü arabalar farklı boyutları ile değişik yaş gruplarına hitap ediyor. 

Pilsan Akülü Araba Çeşitleri

Pilsan güvencesi ve kalitesi ile üretilen Pilsan akülü araba çeşitleri çocuk sağlığına zarar verebilecek herhangi bir kimyasal içermiyor. Bu yüzden çocuklar doyasıya eğlenirken ebeveynler de gönül rahatlığıyla çocuklarını izliyor. Çocuk sağlığının yanı sıra Pilsan tüm akülü araba modellerini çocukların hem ince hem de kaba motor hareketlerini destekleyecek şekilde üretiyor. Böylece çocukların fiziksel gelişimlerini de desteklemiş oluyor. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan Pilsan akülü araba çeşitleri termoprotector özelliği ile çocukların güvenliğini de ön planda tutuyor. Akülü arabaların bu özelliği aşırı ısınmaya karşı devre koruması sağlayarak güvenliği maksimum seviyeye çıkarıyor. Gazdan ayak çekildiğinde devreye giren otomatik fren sistemi çocuklar için ekstra güvenlik sağlıyor. Pilsan akülü araba çeşitleri ileri ve geri vites özelliği, gaz ve fren pedalı, elektronik kornalı direksiyonları ile çocukların el-göz ve ayak koordinasyonlarının gelişimini de olumlu bir şekilde etkiliyor. 

Sökülebilir ön ve arka siperlikleri ile rahatlıkla kişiselleştirilebilen Pilsan akülü araba çeşitleri çocukların zevk ve isteklerine göre değiştirilebiliyor. Pilsan akülü arabaların ayarlanabilir koltukları çocuklar büyüdükçe de arabayı rahatlıkla kullanılabilmelerine imkan tanıyor. Ön panellerinde SD card, USB oynatıcı ve radyo çalar özelliği bulunan müzik sistemi ile de çocuklar eğlenceli şarkılar eşliğinde arabalarını sürmenin keyfini çıkarıyor. Araç depo kapağında şarj bölmesine sahip olan Pilsan akülü araba modelleri 2 x 12 voltuk şarj cihazı ile şarj edilebiliyor. Akıllı LED göstergeleri ise akü seviyesini gösteriyor. 25 kilodan 70 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip olan akülü araba modelleri ile Pilsan farklı yaş gruplarındaki çocuklara rahatlıkla ulaşıyor.

Pilsan Akülü Araba Fiyatları

Teknik özellikleri, güvenliği ve çocuk sağlığına zararlı ham madde içermeyen yapısı ile ebeveynlerin tercihi olan Pilsan akülü arabalar farklı renk ve modellerdeki tasarımlarıyla da çocukların ilgisini çekiyor. Akıllı anahtar sistemi ile çalışan Pilsan marka akülü arabaların ışıklı anahtarları çocukların oldukça dikkatini çekiyor. İsteğe bağlı kullanılabilen LED ışıklar arabaların tasarımını ön plana çıkarmayı başarıyor. Açılabilir ön kaputa sahip Pilsan akülü araba modellerinde akü sökülebiliyor ve harici olarak da şarj edilebiliyor. Bazı modellerde yan aynalar ve dikiz aynalar sabitken bazı modellerde ise bu aynalar hareket ettirilebiliyor. Pilsan akülü arabaların uzaktan kumandalı modellerini çocuklar kendi başlarına kullanabilirken ebeveynler de uzaktan kumanda ile arabayı kontrol edebiliyor. 

Sağ, sol, yukarı ve aşağı olmak üzere dört yönlü hareket edebilen amortisör sistemi farklı zeminlerde de rahat bir şekilde kullanım sağlıyor. Hareket halinde yanan ön farlar çocuklar tarafından oldukça beğeniliyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Pilsan akülü araba fiyatları da anne ve babaların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Markanın yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile belirlenen Pilsan akülü araba fiyatları çocuklarını mutlu etmek isteyen anne ve babalar için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bütün özellikleri ve benzersiz fiyatları ile Pilsan çocuklarını mutlu etmek isteyen ebeveynlerin en çok tercih ettiği markalardan biri oluyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Pilsan Akülü Araba Fiyatları

12 V
6 V
Tek Kişilik
Konumseçilmedi
Voltaj (V)
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/306860/23021003/pilsan