Pilsan Akülü Araba Fiyatları

Pilsan akülü araba çocukların hayallerini süsleyen gerçek araba sürme deneyimini yaşatır. Hem erkek hem de kız çocuklara hitap eden bu arabalarda bulunan ileri ve geri vites özelliği, güçlü far sistemi, çocuklara konforlu bir sürüş deneyimi yaşatan koltukları ve anahtar sistemi ile çocukların sürüş deneyimini ayrıcalıklı kılar. 3 yaş ve üzeri için uygun olan araçları kullanan çocuklar hem keyifli anlar yaşar hem de çok sayıda yeteneği kazanır. Çocukların kazanacağı bu yetenekler bağımsız karar verme, yön duygusu, stratejik hareket etme ve motor becerilerini geliştirme şeklinde sıralanabilir. Araçlarda bulunan emniyet kemeri de çocukların bu deneyimi en güvenli şekilde yaşamasını sağlar. Üstelik bu emniyet kemeri sistemi sayesinde daha küçük çocuklar da araca binebilir ve araç ebeveyni tarafından uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Bu özellikleri bakımından hem çocuğun hem de ebeveynin güvenli bir deneyim yaşamasını sağlayan araçlar, geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilir. Araçların şarj edilme özelliği de ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatır. Akülü aracı şarj ederken arabanın modeline göre aküyü yerinden sökmeye ve aracın arkasında yer alan şarj soketini kullanmaya özen göstermeniz son derece önemlidir. Şarj etme ile ilgili en doğru bilgiyi ve püf noktalarını aracın kullanım kılavuzunda da edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra aracı en doğru şekilde şarj edebilmek için şarj işlemini bölmemeniz de önemlidir. Ayrıca şarj soketi araca takılıyken de araç kullanılmamalıdır. Aracın kullanım ömrünü ve şarj kullanım süresini artırmak adına da yalnızca markaya uyumlu şarj cihazı ile şarj etmeye dikkat etmeniz gerekir.

Aracın uzun dönem kullanımını sağlamak adına da aracı kullanmadığınız durumlarda saklama koşullarına uygun hareket etmelisiniz. Aracın aküsü sökülen bir modelde ise aküyü sökerek ışık, nem ve ısıdan uzak tutmalı ve ayda 1 kez olacak şekilde düzenli olarak şarj etmeye dikkat etmelisiniz. Aracın aküsü sökülmüyorsa aracı uzun süre kullanmayacağınız durumlarda aracın kontağını kapalı konuma getirip yine ışık, nem ve ısıdan uzak bir yerde muhafaza edebilir ve ayda 1 kez şarj edebilirsiniz. Böylelikle araç kullanılmadığı zamanlarda güvenle muhafaza edilebilir. Araçların aküleri 8-12 saat aralığında şarj edilir ve ardından tüm gün boyunca eğlence dolu anlar yaşatır. Üstelik yedek akü alternatifi de sunan araçlar sayesinde uzun süreli açık hava aktiviteleri kesintisiz devam edebilir. Böylelikle çocuklar araçları uzun süre kullanabilir ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilir. Çocuğunuz için tam donanımlı akülü araba satın almayı düşünüyor ve yanında da küçük bir hediye almak istiyorsanız oyuncak araba çeşitlerine ve oyuncakların fiyat aralıklarına da göz gezdirerek kapsamlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Pilsan Akülü Araba Modellerinin Özellikleri

Teknolojik ve yenilikçi üretim anlayışı ile hareket eden Pilsan akülü araba çeşitleri ile dikkat çeker. Araçların ortak özelliği, çocukların gelişimine uygun olması ve güvenli bir deneyim yaşatmasıdır. Bu ortak özelliklere sahip olan araçlar traktör, motor, jip ve ATV model olarak farklı seçenekler sunar. 3 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygun olan araçlar zengin renk seçenekleriyle dikkat çeker. Bu renkler kırmızı, mavi, beyaz, pembe, siyah, bej ve sarı şeklinde sıralanabilir. Araçların özellikleri renk ve boyut ile sınırlı değildir. Marka akülü araçlarında tek ve iki kişilik kullanılabilir araç seçeneklerine de imza atar. Böylelikle ebeveynler araçları çocuk sayısına göre tercih edebilir. Araçlar ayrıca volt seçenekleri doğrultusunda da 6, 12 ve 24 volt alternatifleri sunar. 24 volt olan Pilsan akülü uzaktan kumandalı araba modeli yüksek hız gücüne sahiptir. Bu özellikle sayesinde çocuk gerçek araç sürme deneyimini kesintisiz bir şekilde yaşayabilir. Bu özelliği ile 680 W güç üreten 24 volt modeller, yüksek eğim tırmanma kapasitesi ile de çocuklara eşsiz bir arazi sürüşü deneyimi yaşatmaya adaydır. Çocuğunuz arazide araç sürmeyi seviyorsa bu modelleri tercih edebilir ve çocuğunuza açık havada aktif olacağı eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz. Markanın araç modelleri özelinde değişen güç üretimi ve eğim tırmanma kapasitesi ebeveynlere çocuklarının yaşı özelinde seçim yapma ayrıcalığı tanır. Marka bazı araçlarında aşırı ısınma durumunda devreye giren koruma sistemi de kullanır. Böylelikle uzun soluklu sürüşlerde araç en sağlıklı deneyimi yaşatır. Bazı modellerde ışıklı akıllı anahtar sistemi de bulunur. Akıllı anahtar sistemi sayesinde hem çocuk aracı çalıştırırken keyif yaşar hem de anahtarın kaybolduğu durumlarda bulunması kolaylaşır. Bunun yanı sıra araçlar vites seçenekleriyle de dikkat çeker. Araçlar iler ve geri vitesin yanı sıra turbo ve normal vites alternatifleri de yaratır. Bu alternatifleri araç modellerine göz atarken dikkat edebilir ve seçiminizi vites özelliği doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Araçların bazı modelleri açılabilir ön kaput ile tasarlanmıştır. Bu özellik ile çocuklar araçlarını gerçek bir sürücü gibi kaputu açıp kontrol sağlayarak sürme deneyimi yaşayabilir. Ayrıca bu özellik ile kaputta bulunan akünün durumu kolaylıkla kontrol edilebilir. Marka bazı araç modellerinde USB ya da SD kart ile müzik sistemi de kullanmıştır. Bu özellik ile çocuklar sevdiği müziği dinlerken araç sürebilir. Araçlardaki tak-çıkar akü donanımı, fren pedalı, fonksiyonel aynalar, gerçeğinden farksız sistemde LED sistem farlar, uyku modu ve konforlu emniyet kemeri de her model özelinde farklılık gösterir.

Çocuklar için Keyifli ve Heyecan Dolu Bir Deneyim

Pilsan 12V akülü araba ve bunun yanında 6, 24V araba modellerinin her biri çocuklar için keyifli ve heyecan dolu bir araç sürme deneyimi sunar. Üstelik bu araçların kaliteli olması sayesinde çocukların uzun yıllar boyunca yaşayabileceği bir deneyimdir. Bu deneyimi yaşayan çocuklar direksiyon hakimiyetini kurarken ya da aracın gazına basarken el, kol, ayak ve bacak kaslarını oldukça aktif bir şekilde kullanır. Böylelikle de çocuk keyifli bir an geçirirken fiziksel olarak aktif olduğu bir an yaşayabilir. Araç süren çocuklar gideceği yöne kendi kendine karar verir ve farklı oyun stratejileri geliştirebilir. Bu özellikler ile çocuklar hem fiziksel hem de zihinsel açıdan aktif kalacağı bir oyun deneyimi yaşayabilirler. Araç kullanan ebeveynleri ile aynı ayrıcalığı yaşamak isteyen çocuklar için tasarlanmış olan araçlar, çocuklar tarafından kontrol edilir ve yönlendirilir. Çocuklar bunu yaparken etrafında bulunan nesne ve insanlara çarpmadan araç sürmeyi sağlamak adına farkında olmadan hesaplamalar yapar ve aracı bu hesaplamalar doğrultusunda yönlendirir. Bu bakımdan akülü araçlar için çocuklara stratejik hareket etme yetkinliği kazandırır denilebilir. Genel olarak 2 kişilik koltuklu modeller sunan araçlar çocukların akranları ile birlikte yolculuk yapmasını sağlar. Bu deneyim sayesinde çocuk akranı ile keyifli anlar yaşayabilir ve gerçek hayatta trafikte gözlemlediği şeyleri uygular. Ebeveyni araç sürerken gözlemlediği ışıkta bekleme, park etme, aracı sağa ya da sola döndürme gibi anları taklit eder. Araçlar çocukların heyecan dolu anlar yaşamasını sağlarken güvenliği de sağlar. Ayağın gaz pedalından çekildiği anda devreye giren otomatik fren sistemi güvenliği sağlayan bu özelliklerden biridir. Bu özellik sayesinde çocuk anın heyecanı ve keyfine kapıldığında araç otomatik olarak kontrolü sağlar. Araçlar ayrıca yavaş yavaş hareket ederek kalma özelliği ile donatılmıştır. Bu özellik sayesinde ilk akülü araç sürme deneyimini yaşayan çocuk bile aracın kalkışını kontrollü bir şekilde yapabilir ve aracı kendine güvenerek sürebilir. Bu özellik ayrıca güvenli bir sürüş deneyimini de beraberinde getirir. Aniden kalkmak yerine kontrollü ve yavaş bir modda kalkan araç çevredeki nesne ya da insanlara çarpmaz.

Pilsan Akülü Arabaların Koruma Sistemiyle Çocuklarınız Güvende

Pilsan 12 volt akülü araba ve bunun yanında 6, 24V araba modelleri çocukların güvenliğini maksimum seviyede sağlayan özellik ve donanımlara sahiptir. Aracın uzaktan kumanda sistemi ile ebeveyn tarafından kontrol edilmesi dışındaki kullanımlarda çocuğun en güvenli şekilde sürüş deneyimi yaşaması için öncelikle emniyet kemeri donanımı kullanılır. Her araçta olan bu emniyet kemeri, çocuğu omuzlardan ve belden sabitleyerek güvenliğini sağlar. Bu özelliğinin yanı sıra araç geri vites konumundayken ayak gazdan çekildiği anda devreye gren fren sistemi de çocuğun ve aracın herhangi bir yere çarpmasını ve sarsıntı yaşamasını engeller. Bazı modellerde bulunan aşırı ısınma koruma sistemi de özellikle zorlu arazilerde ve yokuşlarda sürülen ve zorlanan araç aküsünü kontrol altında tutarak olası kısa devrelerin yaşanmasına engel olur. Üretici marka tüm bu güvenlik donanımlarını uzaktan kontrol sistemi olan uzaktan kumanda ile tamamlar. Bu kumanda sistemi sayesinde ebeveynler, çocuklarının araç sürüşlerini belirli bir mesafeden kontrol edebilir ve gerekli durumda aracı durdurarak ya da yönünü değiştirerek duruma müdahale edebilir. Böylelikle çocuğun aracı sürerken dikkatinin dağılması ya da ani karar veremeyeceği bir durumun yaşanması halinde en güvenli aksiyon alınabilir ve istenmeyen kazaların önüne geçilebilir. Markanın akülü araç yorumları incelendiğinde de ebeveynlerin en önem verdiği şeyin araçların sağladığı güvenlik olduğu görülür. Yorumlarda çocuğu için akülü araç satın alan ebeveynler araçları güvenlik donanımı başta olmak üzere aracın gücü, akü değeri ve kalitesi bakımından değerlendirir. Bu yorumlara göz gezdirerek araçların özellikleri hakkında bilgi edinilebilir ve doğru bir satın alma kararı verilebilir.

Pilsan Akülü Araba Seçerken Bunlara Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuğunuz için Pilsan akülü araba modelleri arasından seçim yaparken dikkate almanız gereken bazı noktalar bulunur. Dikkat etmeniz gereken ilk nokta aracın büyüklüğüdür. 0 - 24 ay, 2 - 4 yaş, 5 - 7 yaş, 8 - 12 yaş ve 12+ yaş gibi alternatiflere sahip olan araçları büyüklüğü bakımından detaylı olarak değerlendirmeniz çocuğunuz için en rahat ve kullanışlı akülü araç seçimini yapmanızı sağlar. Bu bakımdan en doğru seçimi yapabilmek için araçların kilo taşıma kapasitesine bakabilirsiniz. Bu kapasite her modelde farklılık gösterse de Pilsan akülü araba 50 kg ile 60 kg arasında taşıma kapasitesine sahiptir. Akülü aracı yürümeyi henüz öğrenmiş çocuğunuz için satın almayı planlıyorsanız aracın çok büyük olmamasına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Ayrıca araçta mutlaka uzaktan kumanda desteğinin bulunması da önemlidir. Böylelikle aracı uzaktan kontrol ederek direksiyona henüz hakim olamayan çocuğunuzun güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Araçta emniyet kemer sisteminin olması da dikkate alınması gereken önemli bir detaydır. Markanın her araç modelinde emniyet kemeri bulunur ancak satın alma aşamasında bu özelliği kontrol etmeniz doğru kararı vermenizi sağlar. Alacağınız aracın modeli de dikkatle seçilmelidir. Jip gibi yüksek modeller yürümeyi henüz öğrenmiş çocuklar için zorlayıcı bir seçim olabilir ve çocuk her inip binme anında desteğe ihtiyaç duyabilir. Bu özelliklerin yanı sıra aracın hız kapasitesi ve motor gücü de çocuğa göre değerlendirilmelidir. Bu değerlendirme için aracın volt değerinin değerlendirilmesi yeterlidir. Araç seçiminde Pilsan akülü araba tavsiye ve değerlendirme yazıları da gözden geçirilmelidir. Bu değerlendirmeler ile aracın kalitesi, kullanım şekli, güvenlik özellikleri gibi detaylar hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Seçim aşamasında son olarak markanın güvenlik ve kalite sertifikaların olduğundan emin olmalısınız. Markanın ISO 45001:2018, TS ISO 10002:2018, TS EN 71 - 1:2014, ISO 9001:2015, TS EN 1176 - 3 - 1 ve ISO 14001:2015 sertifikalı olan tüm araçlarını güvenle satın alabilirsiniz.

Pilsan Akülü Araba Fiyatları

Pilsan uzaktan kumandalı akülü araba fiyatları da ürün seçiminde dikkate alınması gereken önemli bir noktadır. Her model özelinde farklı aralıklar sunan fiyatlar, ebeveynlerin bütçeleri doğrultusunda seçim yapmasına olanak tanır. Markanın araçlarının uzun yıllar dayanan kaliteli yapısı düşünüldüğünde oldukça avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşattığı bilinmelidir. Akülü araç satın almak isteyenlere bol seçenek sunan Pilsan akülü araba fiyatları araç modeli, koltuk sayısı, rengi, boyutu ve akü volt değeri özelinde farklılık gösterir. Bu farklılığı gözden geçirmek için akülü araç seçeneklerini voltaj, taşıma kapasitesi, yaş aralığı, ağırlık, maksimum hız ve renk özelinde listeleyebilirsiniz. Bu listeleme sayesinde her akülü araç modelini kapsamlı bir şekilde değerlendirme imkanı bulabilir ve mağaza mağaza gezmek durumunda kalmadan en doğru satın alma kararını verebilirsiniz. Ürün araştırmasını yaparken akülü araba fiyatları 12 volt Pilsan ve diğer volt değerlerini değerlendirmeden önce bütçe tespiti yapmak da son derece önemlidir. Pilsan 12 volt akülü araba fiyatları da aracın motor gücüne, uzaktan kumanda sistemine, aküsüne, motoruna, boyutuna ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu farklı seçenekleri değerlendirirken bütçe belirlemesi yapmak, fiyat seçeneklerini listelemek ve beklentilerle karşılaştırmak doğru satın alma kararını vermenizde yardımcı olan bir formüldür. Ayrıca marka dışındaki akülü araçlar özelinde de kapsamlı bir araştırma yapılabilir. Bu araştırmada karşınıza çıkan markaları ve akülü araç modellerini değerlendirirken kullanıcı yorumlarından yardım alabilir karar aşamasında faydalanabilirsiniz. Akülü araçlar özelinde yapılan yorumlarda aracı satın almış olan kullanıcılar aracın boyutu, malzeme kalitesi, rengi, şarj edilmesi, şarj süresinin dayanması ve direksiyonu hakkında önemli bilgiler sunar. Bu bilgileri öğrenerek aklınızdaki akülü araç modeli ve çocuğunuzun gelişimi ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Böylelikle tüm özellikleri ile çocuğunuzun keyifli ve konforla kullanabileceği bir akülü aracı satın alabilirsiniz.

Pilsan akülü araba modelleri kaç yaş aralığı içindir?

Markanın farklı modellere sahip olan akülü araçları 3 yaş ve üzeri için uygundur. Araçların taşıma kapasitesi de bu doğrultuda seçenek sunar. Araçlar 35 ile 70 kilo arası taşıma kapasitesi sunar. Ürün seçiminde bu özellik mutlaka dikkate alınmalıdır. Daha ağır yük kapasitesi için araçlar uygun değildir.

Pilsan akülü arabaların volt değeri neyi ifade eder?

Akülü araçların volt değeri hız gücünü ve eğim tırmanma kapasitesini ifade eder. Araç seçiminde bu dikkate alınabilir. Böylelikle sürülen arazinin koşuluna ve çocuğun gelişimine en uygun olan araç modeli tercih edilebilir.

Pilsan arabaların aküleri kaç saat dayanır?

Markanın araç modellerinin aküleri 8-12 saat aralığında şarj edilir ve ardından tüm gün boyunca eğlence dolu anlar yaşatır. Bazı araç modellerinde ek akü seçeneği de bulunur. Bu ek aküyü de önceden şarj edebilir ve uzun süreli açık hava aktivitelerinde çocuğunuza kesintisiz bir sürüş deneyimi yaşatabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pilsan Akülü Araba Fiyatları

38 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 38 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/306860/23021003/pilsan