Akıllı telefondan Android tablete, navigasyon sistemlerinden ev elektroniğine kadar birçok ürün çeşidi bulunan Piranha markası oto aksesuarları kategorisinde de başarıyı elden bırakmıyor. Oto teyp ve araç içi kamera modelleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren marka, teknolojiyi oldukça yakından takip ediyor. Çok geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Hepsiburada.com aracılığıyla Piranha ürünlerini inceleyebilir ve size uygun olan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Piranha Oto Teyp Modellerinin Avantajları

 • Standart boyutlarda veya double teyp seçenekleri
 • Hafıza kartı veya USB bellek okuyabilme fonksiyonları,
 • MP3, WMA gibi müzik dosyalarını çalabilme,
 • MP4, AVI formatlarında video oynatabilme,
 • Bluetooth veya AUX aracılığıyla cihaz bağlayabilme.

Öne Çıkan Piranha Oto Mp3 Çalar Çeşitleriyle Keyifli Sürüşler

Markanın tüm teyp modelleri radyo özelliğine sahiptir. Radyo çekmeyen yollarda ise kullanıcıların yardımına MP3 çalma fonksiyonu koşar. Piranha teyp modellerinin hemen hepsi MP3 veya WMA türünde müzik dosyalarını çalabilir. Böylece sürücüler kendi oluşturdukları müzik listelerini dinleyebilir.

Birçok modeli olan Piranha teyplerinden bazıları Blutooth teknolojisini de destekler. Birçoğu ise AUX çıkışı ile birlikte gelir. Böylece mp3 çalar veya akıllı telefon gibi harici oynatıcılarda çalan müzikler araç hoparlörlerinden dinlenebilir. Bluetooth Hands-free özelliğini destekleyen teyp modellerinde telefon ile kablosuz bağlantı kurularak sürüş esnasında eller serbest görüşme bile yapılabilir.

Piranha Oto Ses Sistemi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sürücüler araçlarında kullanacakları amfi, hoparlör, teyp gibi çeşitli cihazlardan oluşan ses sistemini dikkatli seçmelidir. Arada bir amfi kullanılmayacaksa teyp ile hoparlörler uyumlu olmalıdır. Her Piranha teyp modeli belirli sayıda ve belirli güç değerinde hoparlör çalıştırabilir. Örneğin özelliklerinde maksimum ses çıkışı 4 x 50 Watt belirtilen bir oto teyp her biri 50 Watt gücünde olan 4 adet hoparlör destekler. Amfi kullanılacak ise amfi ve teyp arasındaki güç uyumluluğu mutlaka kontrol edilmelidir.

Uzaktan kumandası ile birlikte sunulan Piranha teyp modelleri arka koltukta oturanlar için anında çözüm getirir. Araç içerisinde seyir halindeyken telefonundaki müzikleri dinlemek isteyen sürücüler Bluetooth özellikli veya AUX çıkışına sahip modelleri tercih etmelidir. Ürün seçerken Piranha oto teyplerin dekoratif etkileri de dikkate alınmalıdır. Kırmızı ve mavi gibi farklı ışık renkleriyle sunulan teypler arabanıza farklı bir hava katar.

Standart ölçülerde üretilen Piranha teypler olduğu gibi double veya çekmeceli tipleri de vardır. Double tip oto teypler standart ölçülerde tasarlananlara göre iki kat yer kaplasa da üzerinde olan dâhili ekran kullanıcılara büyük avantajlar getirir. Çekmeceli tiplerde ise gizlenebilen bir ekran bulunur ve ihtiyaç anında açılabilir. Böylelikle ekran tercihi sürücülerin keyfine bırakılır.

Piranha Marka Diğer Ürünler

Sıklıkla tercih edilen Piranha aksiyon kameraları, suya dayanıklı özel tasarımı ve işlevsel özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Piranha markası, teknoloji severlere eğlence ve oyun amaçlı kullanabilecekleri sanal gerçeklik gözlük modelleri de sunar. Akıllı telefonlarla uyumlu çalışabilen Piranha sanal gerçeklik gözlüğü, 360 derece görüş özelliği, 3D Film ve 3D oyun desteği ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Piranha araç içi kamera cihazları ise trafikte zamansız gerçekleşen kötü anların kurtarıcısıdır. Park kamera çeşitleri ve sensörleri ise kullanıcılar araç park ederken mükemmel bir asistan haline gelir.

Piranha firmasının sunduğu notebook soğutucu modelleri 14 ila 17 inç boyutları arasındaki tüm bilgisayarlar için tercih edilebilir. Bilgisayara veya farklı multimedya oynatıcılarına takılabilen yüksek performanslı kulaklık modelleri sunan marka, ürün portföyünde aynı zamanda kulak arkasına takılabilen sporcu kulaklık modellerine de yer verir. Ayrıca araçlar için amfi, subwoofer, koltuk hasırı, cam gölgeliği, telefon tutucu gibi çok amaçlı ürünleri olan Piranha, sunduğu klavye ve fare çeşitleriyle de hayatın tüm alanlarına hitap etmeyi hedefler.

Cep telefonu ihtiyacı olan ve kaliteli telefon arayanlar için IQ Plus, Grande Black & White ve ZEN gibi Piranha telefon modellerini piyasaya süren şirket; bu alanda da kalitesini gösteriyor. Özellikle son zamanlarda taşınabilirliği ve tasarımlarıyla gözde haline gelen tabletlerde de Piranha ön plana çıkıyor. Intel Tab Serisi, Aristo Serisi, Premium, Empire Serisi gibi birçok Piranha tablet çeşitleri de müşterilerin beğenisine sunuluyor. Cep telefonlarının ve tabletlerin yanı sıra navigasyon cihazlarıyla büyük bir başarıya ulaşan Piranha, Google Türkiye harita üreticisi tarafından da önerilen bir marka haline gelmiştir. Taşınabilir ve araç içi entegre navigasyonlar olmak üzere iki sayfa altında hayatınızı kolaylaştıracak çeşit çeşit navigasyon cihazını bir araya toplayan Piranha; bilgisayar, ev elektroniği, görüntü sistemleri gibi alanlarda da müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Piranha

254 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Satıcı A-Z
 6. Kelime Filtresi
Başa dön