1978 yılında ‌Ennio De ‌Rigo tarafından ilk temelleri atılan ve De ‌Rigo Grubu’nun kendi markası olan ‌‌Police, 1983 yılında kurulmuştur. Uzun yıllara dayanan birikimi ve mesleki tecrübesiyle yüksek kaliteli gözlüğün dünya çapında orta ve üst gelir seviyesinde satılmasına liderlik yapan De ‌Rigo Grubu’nun çatısı atındaki ‌Police, İtalya’da faaliyetlerine başlamıştır. Güçlü ve gösterişli bir kimliği ortaya koyan ‌unisex güneş gözlükleri ile sektöre adım atan marka, tüm zamanlara seslenen tarzıyla alanında büyük yankılar uyandırmıştır.

Fark yaratmak isteyenlerin kısa zamanda gözde markası haline gelen ‌‌Police, tüketicileri ile kurduğu sağlıklı iletişim, memnuniyet odaklı pazarlama, satış ve dağıtım hizmetleri ile pazardaki payını genişletmiştir. Kullanıcılarının kişiliğini en iyi şekilde yansıtmayı hedefleyen marka, güneş gözlüğü koleksiyonuyla başarılı bir grafik çizerek büyümeye devam ederken kullanıcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi hedeflediği yeni ürün tasarımlarına başlamıştır. Parfüm, mücevherat, saat ve deri eşya gibi yaşam stilini temsil eden aksesuar grubunu geniş ürün gamına katarak kitlelerin ilgisini çekmiştir. Markanın en yeni teknolojileri kullanarak tasarladığı modaya ilham veren gözlük, saat, metal takı ve parfüm ürünleri onun bir yaşam tarzı markası olarak anılmasını sağlamıştır. Amerikan ruhundan esinlendiği tasarımlarını olağanüstü ürün kalitesi ile buluşturan ‌‌Police, tarz sahibi moda tutkunlarının favori markalarından biri olmuştur.

Daima genç kalan, yaşam dolu ve ‌metropolitan yaşam tarzını benimseyen kullanıcılara seslenen marka, erişilebilir fiyatlara sahip olan ve kaliteden ödün vermeyen ürünleri ile 90’lı yıllarda sektörünün fenomenleri arasına adını yazdırmıştır. Dönemsel moda aksiyonlarını ve trendleri yakından izleyen ‌‌Police, modernizm ile sokak stilini birleştiren tasarımlarında kullandığı materyaller ve yaratıcı unsurlarla, kendini özgür ve sınır tanımaz hissedenlerin kişiliklerini en doğru şekilde yansıtmalarını sağlamıştır.

İnovatif dünyasını en doğru şekilde yorumlayan ve seslendiren büyük marka elçileri ile çalışan ‌Police, yansıttığı güçlü, dinamik ve enerjik marka ruhuyla bugün özellikle genç kuşakların ve kendini genç hissedenlerin beğenisini toplar. ‌Bruce ‌Willis, ‌Antonio ‌Banderas, ‌David ‌Beckham, ‌George ‌Clooney ve ülkemizin ‌mega starı Tarkan’ın marka elçiliğini yaptığı ‌Police, yeni tasarılarının tanıtımını son yıllarda büyük başarılara imza atmış olan ünlü futbol yıldızı ‌Neymar ‌JR. ile çalışarak yapmaktadır. Yarattığı marka kimliğini geniş kitlelere tanıtan önemli isimler ile uluslararası bilinirlik kazanan ‌Police, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

2008 yılından itibaren perakende satış stratejisini ağırlıklı olarak Çin ve Orta Doğu’ya odaklayan ‌‌Police, bu bölgelerdeki en büyük mağazalarda açmış olduğu 40 adet yeni satış noktası ile takipçilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı hedefler. Mağaza içi dükkanları ile erişilebilirliğini artıran marka, tarzını tamamlamak isteyen herkese ulaşma amacına dayanan misyonunu dağıtım ağını genişleterek gerçekleştirir.

Güneş gözlüğünden saate, mücevherattan parfüme kadar kentsel karizmayı yansıtan pek çok aksesuarın olduğu geniş ürün yelpazesine her geçen gün yenisini ekleyen ‌‌Police, son dönemde şarjlı el feneri, kamp feneri, ‌LED'li kafa lambası ve alkolmetre ürünleri ile dikkat çeker. Mükemmel mesleki zanaat ile teknolojiyi birleştiren marka, tüketici ihtiyaçlarını gözeten üretim politikası sayesinde hedef kitlesini genişletir ve gördüğü ilgiyi artırır.

‌‌Police, “Güneş Koleksiyonu 2018” ile mükemmel uyum ve rahatlık sunan yenilikçi güneş gözlüğü modelleriyle takipçilerinin farklılığını ve çekiciliğini ön plana çıkarmayı amaçlar. “Optical 2018 Koleksiyonu” ile numaralı gözlük kullanan kadın ve erkekler için kozmopolit ruhu vurgulayan yüksek teknolojili çözümler sunar. Titanyum ve karbon gibi materyallerin kullanıldığı kaliteli ve şık tasarımları sayesinde hafiflik ve konfor bekleyenlerin yaşam kalitesini artırır. Özgünlüğü ile büyük beğeni toplayan yenilikçi tasarımlarını klasik çizgilerle harmanlayan ‌‌Police, markanın güçlü ruhunu gösteren kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarıyla modanın ötesine geçmeye devam etmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Police

310 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Sepette Kampanyalı Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön