Gerçeğe yakın modellemeleriyle Polly Pocket oyuncaklar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Polly Pocket, Lila, Shani, Nicolas ve Büyükanne Pocket dahil pek çok karakterin yer aldığı oyuncak setleri, eğlenceli ve eğitici işlevleriyle çocuklarınızın hayal gücünün gelişmesine katkıda bulunuyor. Çizgi kahramanların en ince detayına kadar tasarlanan figürler, birbirinden renkli kıyafet seçenekleriyle de pek çok seçenek sunuyor. Seyahat, macera ve spor gibi çeşitli konular için özel olarak üretilen setler sayesinde çocukların keşif duygusu ortaya çıkıyor. Hafif ve kaliteli materyallerden üretilen oyuncaklar, kolay yıpranmayan yüzeyleri ile uzun süre kullanabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca dekoratif olarak da kullanılabilen figürler, oyuncak koleksiyonu yapan kişiler için de zengin bir çeşitliliğe sahip.

Gerçekçi ve Eğlenceli Polly Pocket Oyuncak Setleri

Plastik ve bez gibi çeşitli materyallerden üretilen Polly Pocket oyuncak setleri, çizgi film içerisinde yer alan birçok karakteri içerisinde barındırıyor. Hem tekli hem de set olarak alabileceğiniz oyuncaklar, çocuklarınızın keyifli dakikalar geçirmesini sağlarken el becerilerinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Ayrıca doğum günü ve benzeri özel günlerde çocuklarınıza hediye olarak alabileceğiniz Polly Pocket oyuncaklar, oyuncak koleksiyonu yapan arkadaşlarınız için de pek çok seçeneği beraberinde getiriyor. Polly Pocket ve arkadaşları, çocukların arkadaş grubu ile harika vakit geçirmesini sağlıyor. Birbirinden farklı renk ve boyut seçeneğiyle çocuklarınızın nesneleri ayırt etmesini kolaylaştıran figürler, onların iletişim becerilerini artırırken hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

Birbirinden Renkli Polly Pocket Oyuncak Figürleri

İki yaş ve üzeri yaş grubuna hitap eden Polly Pocket oyuncaklar, gerçeğe yakın biçim ve modellemeleriyle çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi için ideal seçenekler. Polly Pocket çizgi filmi karakterleri prototipine dayanarak tasarlanan oyuncak figürleri ve setleri; moda ve spor gibi konuları da ele alarak çocuklarınızın dünyayı anlamlandırmalarına yardımcı oluyor. Çizgi film içerisinde yer alan farklı karakterler ile birbirinden eğlenceli ve yaratıcı hikayeler oluşturabileceğiniz oyuncak setleri ayrıca çocuklarınızın sosyal gelişimine de yardımcı oluyor. Rengarenk tasarımlarıyla oyuncak figürler, kendi hikayelerinizi oluşturmanıza imkân tanıyor. Çeşitli aksesuarlarıyla birlikte satışa sunulan ve çocuğunuzun odasında dekoratif olarak da kullanabileceğiniz Polly Pocket oyuncak setleriyle görsel olarak şirin bir konsept oluşturabilir, çocuğunuzun hayal dünyasının gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Polly Pocket Oyuncaklar Keyifli Dakikalar

Evde, parkta veya herhangi bir yerde çocuklarınızın oyun saatlerini daha verimli ve eğlenceli geçirmesini sağlayan Polly Pocket oyuncak setleri, küçük ve hafif oluşları sayesinde kolaylıkla taşınıyor. Yıpranma ve kırılma gibi sorunlara karşı dayanıklı olarak üretilen oyuncaklar, farklı karakterleri bir araya getirerek hayal gücünden beslenen oyunlar oynamanıza imkân tanıyor. Çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirirken ailecek bir arada eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan oyuncaklar, her bütçeye hitap eden seçenekleriyle pek çok alternatif sunuyor. Polly Pocket oyun setleri, hayvan sevgisi, moda gibi farklı temaları ve o temalara uygun figürleri ile oyun tutkunlarını kendi dünyasına çekerek bir araya getiriyor, keyifli bir zaman geçirmenize yardımcı oluyor.

Polly Pocket Oyuncakları Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Küçük parçalara sahip olan oyuncak figürlerinin iki yaş ve altı çocuklar için tehlikeli olabileceği için oyuncak seçimi yaparken oyuncağın çocuğunuzun yaşına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Kolaylıkla hareket ettirilebilen oyuncakları tercih ederek, çocuğunuzun daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.
 • Oyuncakları belirli aralıklarla temizleyerek yıpranmasını engelleyebilirsiniz.
 • Farklı Polly Pocket oyuncak karakterlerini bir araya getirerek yaratıcı oyunlar oynayabilir, çocuğunuzun hayal dünyasının gelişmesine katkı da bulunabilirsiniz.
 • Polly Pocket figürlerini set olarak alıp eğlenceli hikayeler oluşturabilirsiniz.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Polly Pocket

284 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Yaş Aralığı
 7. Karakter / Tema Seçenekleri
 8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön