Prego Park Yatak

Prego park yatak bebeklerin sağlıklı ve güvenli uyku uyumasını sağlamak için etkilidir. Bebek doğmadan önce alınması gereken en değerli ürünlerden bir tanesi, hiç şüphesiz bebek beşiğidir. Bebeğin konforlu bir biçimde uyuyabileceği en güvenli ürünü almak isteyenlere ilk olarak Prego park yatak çeşitleri önerilir. Kaliteli, sağlam ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürün bebek 4-5 yaşına gelene kadar kullanılabilir. Her bölümü son derece kullanışlı olan ürün, bebeğin sağlıklı bir biçimde uyumasına yardımcı olur. Bununla beraber, bebeğin düşmesini ve uykudan kalktığında kontrolsüz bir biçimde inmesini önler. Prego oyun parkı olarak da geçen bu ürün, bebeklikten çocukluk dönemine kadar kullanışlılık sunar. 

Bebeğin doğumuyla beraber ebeveynler için de yeni bir süreç başlar. Yüksek deneyim ve tecrübe ile üretim yapan Prego park yatak seçenekleri, bu uzun yolculukta en iyi yardımcı olur. Bebeğin doğumuyla beraber anne ve babaların da heyecanına ortan olan markanın ilk önceliği, en sağlıklı ve güvenli büyümeye destek olur. Park yatak seçenekleri konusunda yıllardır faaliyet gösteren markanın üretim yeri de Türkiye’dir. Prego marka, yatak hususunda tüm bilgi birikimi ve deneyimi ile en kaliteli, dayanıklı ürünleri sunar. Bebeklerin huzurlu ve sağlıklı bir biçimde uykuya dalmaları, uyandığı zamanda ise, beşiğinde keyifli zaman geçirebilmesi açısından tüm detayları düşünülerek üretilmiştir. Prego Miami park yatak hem bebeği hem de ebeveynleri düşünerek hareket eder. 

Bebeği için güvenilir bir yatak arayan insanların işini kolaylaştıran marka, kılıflarında yüzde yüz pamuk kullanılır. Bu malzemeler bebek sağlığı için uygun olmanın yanı sıra, kanserojen madde içermez. Tedarik edilen materyaller tüm standartlara uygun olmakla beraber denetlendikten sonra üretime geçilir. Standartlara uyumlu olmayan malzemeler tedarikçiyi firmaya iade edilir. Park yatağını oluşturan diğer parçalar da kalite kontrolünden geçirilir. Söz konusu ürünler üretim öncesi, üretim aşaması ve sonrası olmak üzere her aşaması hassasiyetle yapılır. Bu çalışmalar bebeğin kaliteli ve güvenli bir yatakta uyuyabilmesi için yapılır. Yenilik ve gelişmelere açık olan marka, tüketici görüş ve düşüncelerine öncelik vererek üretim yapar ve tüketiciye sunar. Prego yatak modellerine ve özelliklere şahit olmak üzere sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Prego Park Yatak Çeşitleri ve Özellikleri

Prego Miami oyun parkı bebeklerin hem oyun oynayabileceği hem de huzurlu bir şekilde uyuyabileceği ürün olma özelliği taşır. Ürünler adeta bebek ve ebeveyn dostudur. Ürünün üretim aşamasında hiçbir şekilde kanserojen içerikli malzeme kullanılmaz. Her aşaması standartlara uygun biçimde yapılan ürünler, CE belgesini içerir. Prego yatak çeşitleri her bebeğe ve çocuğa hitap edebilecek tasarımları içerir. Oyun parkının anne yanı olması şeklinde sıralamak mümkündür. Anne yanı beşikler yatağa birleştirme özelliğiyle beraber hem bebeği kontrol etme hem de gece rahatça bebeği emzirme olanağını sunar. Bununla beraber bebeği uyutma ve uyanma aşamasının kontrollü bir biçimde gerçekleşmesine de olanak tanır. 

Prego San Diego oyun parkı en fazla satın alınanlar arasında yer alır. Hem oyun oynamaya hem de uyumaya olanak veren Prego oyun yatağı, eğimli yapısıyla bebeğin boğulma gibi çeşitli tehlikelere karşı korunmasını sağlar. Yüksekliği yatağa göre ayarlanabilen ürünler sayesinde anneler de konforlu bir kullanım sağlar. Yan bölümünün fermuar kısmı kolayca açılanabilen ve kapanabilen forma sahiptir. Prego Atlanta oyun parkı gövdesi hem sağlam hem de hafif bir malzemeden elde edilir. Bu nedenle, taşıması da oldukça kolaydır. İç yatağı kalın olmakla beraber yumuşacıktır. Bu durum bebeğin hem konforlu hem de rahat bir kullanım elde etmesine olanak tanır.

Prego yatak seçenekleri sallanma aparatıyla beraber bebek uyurken de rahatlık sağlar. Özel kemerleri içeren ürün ebeveynlerin yatağına sabitlenebilir. Yatak ile bebek yatağının arasında bulunan boşluk da istenilen ölçüde ayarlanabilir. Bu durum da olası kazaların önlenebilmesini sağlar. 0-5 ay bebekler için üretilen seçeneklerin yanı sıra, daha büyük seçeneklere rastlamak da mümkündür. Anne yanı olan beşik seçenekleri 93x57x77 cm ölçülerinde olabilir. Prego park beşik seçenekleri, hareket eden tekerlekleri ile kolayca bebeği bir odadan diğer odaya taşımak mümkün olur. Beşiği sabitleyebilmek için tekerleklerde bir fren sistemi yer alır. 

Prego 8038 panama oyun parkı yüksek memnuniyet içeren ürünler arasında yer alır. Birbirinden güzel renkleri, tasarımları ve detayları ile dikkat çeken ürünler, genel olarak birbirine benzer. Uyku, alt değiştirme ve oyun, gibi birçok kullanım olanakları sunar. Sallanma aparatının sayesinde beşik olma özelliğinin dışında salıncak da olur. Prego 8028 maxima oyun parkı da son derece kullanışlı olan seçenekler arasında bulunur. Kısa kenarda yer alan fermuarlı pencereler ile bebeğin, oyun parkına hem kolay girip hem de kolay çıkmasına olanak sağlar. Her bebeğe, ebeveyne ve ihtiyaca hitap eden Prego yatak seçeneklerini incelemek üzere sitemize yönelebilirsiniz. 

Prego Park Yatak Kurulumu Nasıl Yapılır?

Prego park yatak çeşitleri hem bebekler hem de ebeveynler için en ideal ürünlerdir. Açıklayıcı olan kurulum yöntemleri ile pratik bir biçimde kurulan ürünler, kullanıcıya portatif biçimde iletilir. Ürünlerde farklı model tasarımlar vardır. Santamaria anne yanı beşiğinin yanı sıra, ana gövde kurulumu genelde birbirleriyle aynıdır. Prego Miami oyun parkı 70 x 110 cm 8023 tarafınıza portatif biçimde ulaşarak ana gövde, alt açma, dönence, ara kat, cibinlik, sallama gibi aparatlardan oluşur. Oyun parkını ilk açarken gövdede bulunan orta mekanizma dik bir şekilde ortada kalır ve tutulur. 

Prego park yatak seçeneklerindeki 4 kenar ortalarında yer alan kilit sistemleri çıt sesiyle açılır. Kenarları düz bir biçimde sabitlenir. Bütün kenarlar açıldığı zaman orta mekanizma aşağıya doğru ittirilerek kilitle beraber sabitlenir. İlk olarak orta mekanizma sabitlenirse, kenarlarında bulunan kilit sistemleri sabit tutulamaz. Bundan ötürü, orta mekanizmanın kilidi en sonda açılır. Prego maxima oyun parkı bu şekilde tamamlanır. Sallama üniteleri kullanılacaksa eğer, oyun parkının alt bölümü kaldırılır ve iki adet sallama ünitesi kısa kenarlara geçilir. Sallama ünitesi arzuya göre kolayca açılabildiği gibi pratik bir şekilde kapanabilir.

Prego San Diego oyun parkı 8029 kurulumu için de aynı işlemler uygulanır. Ürünlerin ara katları mandallı ise, 4 kenarında da mandallar geçirilir. Fermuarlı ise, fermuarları çekilen ürünler ara kat gövdeye takılır. Demirli olan ürünler ise, ara kat demirlere geçirilir. Katlanabilen yataklar ara katlara yerleştirilerek sabitlenirler. Alt değiştirme ünitesi, kısa kenarında yer alan mandallarla beraber beşiğe sabitlenir. Cibinlikler ise, yanlarda bulunan çıt çıtlardan gerdirilir ve takılır. Cibinliklerin lastikli olarak tasarlanan modelleri de vardır. Son olarak dönencesi, bebeğin yatacağı pozisyona göre arzulanan kenara geçirilerek kurulum gerçekleştirilir. Kurulumdan sonra toplaması da oldukça kolay olur. İlk başta, dönence, cibinlik, alt açma, yatak ve daha sonra ara kat, sallama üniteleri çıkarılır. Kullanımı kadar kurulma ve sökülme işlemleri de son derece kolay olan Pregopanama oyun parkı tüm seçenekleri ile sayfamızda yer alır. Ürünler arasından zevkinize, bebeğinizin ihtiyacına ve beklentinize göre seçim yapabilirsiniz. Sayfamızı online olarak ta inceleyebilirsiniz.

Prego Park Yatak Fiyatları 

Prego oyun parkı yatak fiyatları ürünün tasarımına, boyutuna, işlevine ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterir. Bebeğe son derece konforlu ve güvenli bir uyku sunan bu ürünler, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden elde edilir. Bu durum ise, doğrudan fiyat üzerinde etkili olur. Ancak uzun ömürlü kullanma olanağı düşünüldüğünde ürünlerin fiyatlarının oldukça makul olduğu anlaşılabilir. Prego oyun parkı yatak fiyatı konusunda ürünün çeşidinin ne olduğu da etkili olur. Söz konusu seçenekler arasında San Diego, Milano, maxima, cosmos, olimpia, California, Santamaria gibi çeşitler bulunur. Her biri yüksek kalite ve tasarım içeren bu ürünler, çocukların konforlu bir biçimde uyumasına olanak sağlar. 

Prego tokyo oyun parkı çeşitliliğin ve özelliklerin getirdiği durumdan ötürü farklı fiyat seviyesine sahiptir. Özellikleri, modelleri, tasarımları, alt değiştirme ünitesi, dönencesi, ölçüleri, taşıma kapasiteleri, anne yanı beşiği olma özelliği gibi daha pek çok durum fiyatın belirlenmesi hususunda doğrudan etkili olur. Söz konusu ürünlere eklenen yeni bir özellik, fiyatın artmasına sebebiyet verir. Birçok seçeneğiyle her kullanıcıya hitap etmeyi başaran ürünler, anne yanı beşik ve oyun parkı olarak da kullanılıyor. Bunun dışında ürünler farklı ölçülere sahip olduğu için farklı fiyat seviyelerini içeriyor. Örneğin, en fazla tercih edilen ölçüler arasında Prego 70x 120 park yatak 123 x84 cm, 126x75 cm ve 93x57 cm gibi birçok modelden ibarettir. 

Prego park yatak seçenekleri yatak odasına veya bebeğin odasına uygun olabilecek ölçü seçeneğine sahiptir. Hangi bölüme yerleştireceğinize karar verdikten sonra Prego yatak seçeneğine başvurabilirsiniz. Prego park yatak modelleri farklı renk seçenekleriyle de dikkat çeker. Bu renkler arasında lacivert, kahverengi, lila, mor, mavi, gri, siyah, bej gibi birçok seçenek bulunur. Bebeğin sevebileceğini düşündüğünüz ve odanızın dekorasyonuna uyum gösteren rengi tercih edebilirsiniz. Yatağı içerisinde olmayan oyun parkları, yatağı içinde yer alanlara kıyasla daha ekonomik fiyatları içerir. Prego yatak çeşitleri içerisinde yatak da dahil olmak üzere birçok model vardır. Aranan özellikteki ürünleri bütçenize uygun olacak biçimde tercih edebilirsiniz. Ürünü takip ederek, belirli zamanlarda düzenlenen avantajlı fiyatlardan da faydalanabilirsiniz. Bütçenize hitap eden ürünü seçtikten sonra sepetinize ekleyerek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Prego Yatak Nedir? Ne İşe Yarar?

Prego yatak seçenekleri bebeklerin konforlu, güvenli ve rahat uyumalarına olanak tanıyan ürünlerdir. Bu ürünler yalnızca uyku için değil, aynı zamanda oyun oynama, bebek altı değiştirme ve ana yatağıyla birleştirme gibi çeşitli özellikleri de içerir. Prego yatak modelleri farklı özellikleriyle hem bebeğe hem de ebeveynlere kolaylık sağlar. En kaliteli malzemelerden elde edilen bu ürünler, ebeveynlerin yatakla alakalı sorun yaşama risklerini en aza indirir. Bebeklere üstün konfor sunan yataklar, anne ve babaların da içinin rahat etmesine olanak verir.

Prego Yatak Ölçüleri Neler?

Prego yatak çeşitleri farklı ölçülere sahiptir. En fazla tercih edilen ölçüler arasında Prego 70x 120 park yatak 123 x84 cm, 126x75 cm ve 93x57 cm gibi birçok modelden ibarettir. Prego park yatak seçenekleri yatak odasına veya bebeğin odasına uygun olabilecek ölçü seçeneğine sahiptir. Hangi bölüme yerleştireceğinize karar verdikten sonra Prego yatak seçeneğine başvurabilirsiniz.

Prego Yatak Renkleri Neler?

Prego park yatak modelleri farklı renk seçenekleriyle de dikkat çeker. Bu renkler arasında lacivert, kahverengi, lila, mor, mavi, gri, siyah, bej gibi birçok seçenek bulunur. Bebeğin sevebileceğini düşündüğünüz ve odanızın dekorasyonuna uyum gösteren rengi tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Prego Oyun Parkı ve Park Yatak Fiyatları

34 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 34 ürün
DSACategoryId/2147483639/23017045/prego