140 yıllık sektörel deneyime sahip Henkel'in bir ürünü olan Pril bulaşık deterjanı; özel ve güçlü formülü sayesinde bulaşıkları en zor kirlerden bile kolayca arındırıyor. Ülkemizde satışa sunulan ilk sıvı bulaşık deterjanı olarak da tanınan Pril, satışa sunulduğu ilk günden bu yana bayanların vazgeçmediği temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Güçlü formülü sayesinde en zorlu kirlerin üstesinden gelen Pril bulaşık deterjanı, leke bırakmayan ve kolay durulanan yapısıyla keyfili bir temizlik deneyimi yaşatıyor. Temizlik tutkunlarının gözdesi Pril bulaşık deterjanı hem elde yıkama hem de makinede yıkama için son derece etkili ürünler sunuyor.

Pril Bulaşık Deterjanı ile Güvenli Temizlik

Dünya çapında tanınmış üretici Henkel'in bulaşık temizliği için ürettiği Pril bulaşık deterjanı, 1973 yılından bu yana satış rekorları kırıyor. Özel ve etkili formülü sayesinde bardaklar, tabaklar, tencereler kısacası tüm mutfak ekipmanları ilk günkü parlaklığını ve dokusunu koruyor. Sıvı deterjan ürün kategorisinde yer alan Pril bulaşık deterjanı elde yıkama ürünleri ile en zorlu bulaşıklar yağdan ve kirden kolayca arınıyor. Ön yıkama gerektirmeyen Pril bulaşık deterjanı hem çok fazla ovalama gerektirmiyor hem de kolayca durulanıyor. Güvenli bir temizlik için bayanların en çok tercih ettiği markalardan birisi olan Pril bulaşık deterjanı aynı zamanda ellerin hassas cilt dokusunu da koruyor. Pril elde yıkama bulaşık deterjanı ambalaj açısından 450 ml'den başlayıp 4 lt'ye kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Etkili formülünün yanı sıra hoş kokusu ile mutfakları ferahlatan Pril bulaşık deterjanı elma, limon ve nar kokulu çeşitleri ile satışa sunuluyor. Zorlu kirler için özel üretilmiş çift etkili pril bulaşık deterjanı çeşitleri kurumuş ve beklemiş bulaşıkların kirini anında çözüyor. Bayanların en önem verdikleri detaylardan birisi olan bulaşık yıkarken ellerin yıpranması, Pril bulaşık deterjanının aloe veralı çeşidi ile sorun olmaktan çıkıyor. Pril losyon aloe veralı bulaşık deterjanı ile eller doğal cilt dengesini korurken bulaşıklar ise ışıl ışıl parlıyor.  

Pril ile Bulaşıklar Pırıl Pırıl

Sonuçları açısından en etkili bulaşık deterjanları arasında yer alan Pril bulaşık deterjanı, mutfaklar için hem hijyenik hem de pratik çözümler sunuyor. Pril'in güçlü ve özel formülü sayesinde tüm bulaşıklar hızlıca yağdan ve kirden arınıyor. Pril'in sunduğu elde yıkama deterjanlarının yanı sıra makinede yıkama deterjanları da dikkat çekiyor. Pril makinede yıkama için hem tablet bulaşık deterjanı hem de jel bulaşık deterjanı çeşitleri sunuyor. Bulaşık makinesi için üretilen Pril bulaşık deterjanı bulaşıklarda maksimum hijyen sağlarken aynı zamanda bulaşık makinesini de koruyor. Bardakları çizmeden parlatan Pril bulaşık deterjanı hoş ve kalıcı kokusu ile mutfaklarda fark yaratıyor. Kolay köpüren, tüm kirlerden anında arındıran ve kalıntı bırakmadan durulanan Pril bulaşık deterjanı hem elde yıkanan bulaşıklarda hem de makinede yıkanan bulaşıklarda inanılmaz sonuçlar veriyor.  

Yüzyıllık Güven 

Dünya üzerinde tüm kıtalarda satışı devam eden Pril, dünyanın en büyük temizlik malzemesi üreticileri arasında bulunan Henkel'in en etkili ürünlerinden birisi olarak biliniyor. Henkel'in ürettiği Pril bulaşık deterjanı ile yıkanan bulaşıklar temizliği ve parlaklığı ile göz kamaştırıyor. Elma, limon ve nar kokulu çeşitleri ile bulaşık yıkamayı zevkli bir deneyime dönüştüren Pril bulaşık deterjanı, farklı boyları sayesinde tüm mutfaklarda hak ettiği yeri buluyor. Kalabalık aileler için 4 lt'lik ambalajı ile hem uzun dönemli hem de ekonomik bir çözüm sunan Pril, Gold serisindeki konsantre bulaşık deterjanı çeşidi ile kurumuş, yanmış, inatçı ve zorlu kirleri anında söküp atıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pril Bulaşık Deterjanı Fiyatları

126 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 126 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001941/28002653/pril