İster çeşitli virüsler, ister grip gibi yıpratıcı hastalıklar olsun, vücudunuzun direnç göstermesi için antibakteriyel sabunlar, bağışıklık sisteminize yardımcı olur. Standart sabunlar genellikle günlük rutin olarak kullanılırken, daha güçlü ve bazı ekstra özelliklere sahip olan antibakteriyel el sabunları, zararlı virüs ve bakterilere karşı en etkili önleme yöntemlerinden biridir. Banyo dekorunuza mükemmel şekilde uyması için satın aldığınız el yapımı sabunun açıklamasında “Antibakteriyel” kelimesi yoksa ellerinizi mümkün olduğunca temiz tutmanıza yardımcı olacaktır. Fakat tehlikeli virüs ve bakterilerden koruma anlamında antibakteriyel niteliklikli sabunlara kıyasla daha az etkili olacaktır. Bu nedenle, Protex antibakteriyel sabun fiyatlarını araştırabilir ve güçlü bir sabuna sahip olabilirsiniz.

Antibakteriyel sabunlar (bazen antimikrobiyal veya antiseptik sabunlar olarak da adlandırılır), standart sabunlarda bulunmayan bazı kimyasalları içerir. Bu kimyasallar içerisinde en önemli yere sahip olan triklosan, vücudunuzdaki zararlı bakterilere karşı sert bir mücadele gösterir ve sağlığınıza tekrar kavuşmanıza yardımcı olur. Protex antibakteriyel sabunların içerisindeki bileşenler, bakteriyel enfeksiyonu azaltmak veya önlemek amacıyla geliştirilen ürün grubunda kullanılır.

Antibakteriyel Sabunu Doğru Şekilde Kullanmanın Önemi

Ellerinizi antibakteriyel sabunla yıkamanız, soğuk algınlığı, grip, virüs veya başka bir zararlı unsura yakalanmayacağınızı garanti etmez, lakin bu tür enfeksiyonları önlemede harika bir adımdır. Ve unutmayın, ellerinizi yıkarken hiçbir şekilde kısa süreli bir yol izlemeyin. Eğer bu tip zararlı etmenlerden kurtulmak ya da hiç bulaşmamasını istiyorsanız ellerinizi daha dikkatli yıkamalısınız. Bu yıkama işlemi için, Protex antibakteriyel sabununu, ılık ya da sıcak su ile kullanmalı ve yıkamadan önce ellerinizi en az 20 saniye sabun ile ovuşturmalısınız. Aksi takdirde etki gücünü azaltmış olabilirsiniz. En az 20 saniyelik el yıkama yolunu izlemeniz durumunda Protex antibakteriyel sabunun faydalarını daha net görebilecek ve çeşitli sağlık sorunlarına karşı daha korunaklı olabileceksiniz.

Erken Önlem Almak, Hayat Kurtarır

Bütün insanlığın korku ve panik içerisinde kalmasını sağlayan çeşitli olaylar ya da durumlar da sağlığınızı korumak en önemli önceliğinizdir. Bunlar içerisinde salgın tehlikesi oluşturabilecek çok çeşitli virüsler de yer alır. Her birey gibi elbette siz de bu tehlikeli virüslere yakalanmak istemeyebilirsiniz. Bu yüzden hastalığa yakalanmadan önce alacağınız çeşitli tedbirler hayatınızı kurtarmanızı sağlar. Erken safhada almanız gereken tedbirler içerisinde antibakteriyel içeren sabunlar da yer alır. Protex’in sunmuş olduğu antibakteriyel sabunları, gün içerisinde sık sık kullanarak gerekli önlemleri alabilir ve kısa sürede elinizdeki zararlı bakteri ve virüslerden kurtulmuş olabilirsiniz. Erken safhada, antibakteriyel sabun ile ellerinizi sık şekilde yıkamanız halinde hastalık riskinizi de ciddi ölçüde azaltmış olursunuz.

Cilt Üzerinde Zararlı Etki Bırakmaktan Kaçınır

Virüslere karşı en bilinen koruma yöntemlerinden olan antibakteriyel bazlı ürünlere, cilt üzerinde olumsuz bir etki bırakıp bırakmadıkları şüphesiyle birçok kesim tarafından şüpheyle bakılır. Bu endişelerin doğru olmadığını kanıtlar nitelikte cildinize karşı son derece duyarlı olan Protex antibakteriyel sabunları, özellikle el ve bilek bölgelerinizde hiçbir şekilde tahriş sorununa neden olmaz. Değerli bakım bileşenleriyle zarar vermediği gibi aynı zamanda cildinizin kurumasının önüne geçer.

Zararlı Etmenlere Karşı Galip Gelmeniz İçin Yeterli Donanıma Sahip

  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Kalıntı bırakmayan nemlendiricilerle güçlendirilir.
  • GMP ve ISO sertifikalarına sahiptir.
  • Uzun süreli koruma için yüksek ve kalıcı etki sağlar.
  • Cilde zarar veren kimyasallardan arındırılmış şekilde üretilir.
  • Özellikle virüs ve bakterilere karşı hızlı bir reaksiyon verir.
  • Her çevreden kullanıcının rahatlıkla satın alabileceği fiyat düzeyine sahiptir.
  • Virüs ve bakterilerin dışında grip, nezle gibi mevsimsel hastalıklara karşı da etkilidir.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Protex Antibakteriyel Sabun Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 38 / 38 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012354/60003251/protex