Quantum kol saatleri, pilotlardan sürücülere kadar limitlerini keşfetmekten zevk alan insanlar için tasarlanmıştır. Yüksek kalitede malzemeleri; gelişmiş üretim teknolojileri, yenilikçi tasarımı, rekabetçi fiyatları ile birleştiren bu kol saatleri belli bir statü sembolüdür. Genellikle yüksek gelir grubuna yönelik saatleri ile bilinen Quantum markası, artık her bütçeye uygun kol saatleri de üretmektedir.

Quantum 1995 yılında kuruldu ve kuruluşundan kısa bir süre sonra ilk koleksiyonunu piyasaya sürdü. Bu ilk koleksiyon Japon yapımı profesyonel dalgıç saati olan ''Barracuda'' idi. Marka, 1997 yılında dünya saat pazarlarına hızlı bir şekilde açılmayı başarmıştı. Şirket, şu an dünya çapında büyümeye devam etmektedir. 50 ülkede faaliyet gösteren Quantum markası, dalgıçlık ve deniz sporlarının yaygın olduğu birçok ülkede popüler bir marka konumundadır.

Quantum markası, dünya rekortmeni serbest dalgıcımız Yasemin Dalkılıç'ın sponsoru olduktan sonra büyümesine önemli bir ivme katmıştır. Bunun yanı sıra ünlü marka, Türk Hava Kuvvetleri ve Türk Deniz Kuvvetleri için de önemli projeler üretmiştir. Hali hazırda şirket, saatçilik alanında 30 yıllık tecrübesi bulunan Arıkan Holding ile proje ve çalışmalarını sürdürmektedir. Quantum, saatlerinde en iyi kaliteyi yakalayabilmek için paslanmaz çelik kullanır. Paslanmaz çelik sayesinde kol saatlerinin yüzeylerinde olası paslanma ve korozyon ihtimali önlenmiştir. Bununla birlikte saatlerin kasalarının üretiminde '' 316L çelik '' kullanılmaktadır.  Bu sayede daha kaliteli ve daha parlak görüntü elde edilir. 

Her Quantum kol saati, erkeklerin ve kadınların farklı istekleri için özel olarak üretilir. Marka, saatçiliğin ustalarından ilham alarak ve modern teknikler uygulayarak büyük daire ve dikdörtgen şeklinde her iki cinsiyet için de uygun kol saati kasaları tasarlar. Yüksek teknoloji silikon malzeme barındıran kol saati modelleri, dalgıçlar için dizayn edilmektedir. Quantum markası, kalite ve dayanıklılığı birleştirerek size güzel bir deneyim yaşatır. Quantum kol saatlerinde kullanılan çelik, titanyum ve Swarovski taşları gibi malzemeler sayesinde en dayanıklı kol saati markalarından biri olduğunu kanıtlar. Özel olarak tasarlanan saat kasaları ve kordonları sayesinde birçok kişi Quantum kol saatlerini tercih etmektedir.

Quantum markası, denizlerin en derin yerlerinde olmaya bayılır. Güçlü su geçirmezlik özelliği sayesinde kol saati modelleri 10 ATM basınca kadar dayanabilir. Su geçirmezlik özelliği 1000 metreye kadar olan dalışlarda markanın kalitesi gözler önüne serilir. Ayrıca Quantum kol saatlerini farklı su tiplerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dalgıçlar günümüzde Quantum marka kol saatlerini giderek daha fazla tercih etmeye başlamışlardır. Özellikle milli sporcumuz Yasemin Dalkılıç'a sponsor olmasının ardından markanın saatleri dalgıçlar arasında daha popüler hale geldi. Şirketin şu anda toplam 10 ülkede mağazası var ve 55 ülkede ise online olarak satış yapmaya devam etmektedir.

Quantum genel olarak dalgıçlar için üretim yapan bir saat markası olsa da günlük kullanım için de çok sayıda kol saati üretir. Bu modeller, farklı bir tarz denemek isteyen kişiler için gerçekten ideal bir tercih olma özelliği taşır. Üstelik marka, farklı renk seçenekleri ile de müşterilerini cezbeder. İster deri kordonlu ister metal kordonlu kol saati modellerini tercih edin, Quantum'un şık tasarımı her zaman yanınızda olacaktır. Quantum markasının özel partiler ve şık davetler için de birçok farklı modeli bulunur. Böylelikle kol saati modellerinden hangisini seçerseniz seçin kaliteden asla ödün vermezsiniz. Bu modeller sayesinde gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekmeyi başarırsınız. Quantum markasının göz alıcı saat koleksiyonunu inceleyerek en beğendiğiniz ürünleri sipariş verebilir, şık bir aksesuara kavuşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...