Razer mouse pad modelleri fare kullanım performansınızı bir üst seviyeye çıkarıyor. Oyuncular için geliştirilen ürünler hızlı ve sorunsuz bir masaüstü deneyimi sunuyor. Yüksek izleme kalitesine sahip olması, ultra ince tasarımları, kaymaz nitelikli tabanları ve yüksek algılama özellikli yüzeyleri bir yana dayanıklı ve sağlam yapıları da ilgi çeken yönlerinden oluyor. Hem lazer hem de optik gaming mouse’lar için tasarlanan bu matlar yoğun oyun seanslarında dahi son derece iyi performans sergiliyor. Razer Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri kullanıcı profillerine, işlevselliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Niteliklerine kıyasla avantajlı fiyatlandırma sunması ise sizlere keyifli bir satın alım olanağı sunuyor.

Ergonomik, Şık ve Yenilikçi Dizayn

  • Masaüstü kullanıcılarının favorileri arasında yer alan Razer mouse pad çeşitleri konforu artıran tasarım özellikleri ile kendi klasmanı içerisinde öne çıkıyor. Masa üstünden yarım milimetrenin altında bir yüksekliğe sahip olan modeller incelikleri ile fark yaratıyor.
  • Ultra ince yapının özel tasarım kaydırmaz taban ile birleşiminden ortaya ekstra konforlu bir ürün modeli çıkıyor. Kayma sorunu tamamen ortadan kalksın isteyenler için yapışkan tabanlı mouse pad’ler de bulunuyor. Böylece sert ve yoğun fare hareketleri bile sorun teşkil etmiyor.
  • Oyun için optimize edilmiş olan mouse matları fare performansını doğrudan artırması dolayısıyla oyunseverlerin favorileri arasına giriyor. Lazer ve optik sensörlerin ikisini de iyi derece algılayan pad çeşitleri hız, verimlilik ve denetim yüksekliği ile adından bahsettiriyor.
  • Ekstra dayanıklı polikarbonat kaplamalı modeller uzun süre kullanım vadediyor. Yoğun oyun oynayanlar göz önüne alınarak geliştirilen matlar kullanıma bağlı hızlı deformasyona uğramıyor.
  • Razer fare pad çeşitleri oyuncuların tasarım beklentilerini karşılamayı da ihmal etmiyor. Birbirinden farklı, sıra dışı, güçlü ve modern stillere sahip imajlarla çevreleniyor ve size de dilediğiniz tarzı seçmek kalıyor.

Hem Dayanıklı Hem İşlevsel

Mouse pad’ler ince ve hafif formları sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabiliyor. Böylece açık alanda kullanmak istediğinizde ya da toplu oyun partilerine götürmek için ideal ekipmanlar arasına yerleşiyor.  Piksel hassas izleme ve filtreleme, portatif kumaş ve kaplama, aşınmayı önleyen anti aşıma özellikli çerçeve, özelleştirilebilir ışıklandırma, ekstra duyarlılık için geliştirilen yüksek optimizasyon nitelikli yüzey, kauçuk taban ve daha pek çok niteliğe sahip ürünler arasından sizin için ideal olan modeli tercih edebilirsiniz. Örneğin pad kenarlarının uzun süre aşınmaması ve bu alanın cilde temasta rahatsız etmemesi sizin için önemliyse özel örgü çerçeveli Razer mouse pad’leri düşünebilirsiniz.

Markaya Özgü Teknolojilerle Örülü Fare Matları

Razer mouse pad özellikleri beklentilerinizi yükseltmeyi amaçlıyor ve konunun uzmanı ekipler aracılığı ile geliştirilen teknolojileri içeriyor. Örneğin Razer Goliathus Speed Edition serisindeki özel örgü tasarımı, kaygan yüzey sizlere kesintisizi bir oyun tecrübesi sunuyor. Gergin yüzeyli pad alanı sayesinde mouse hiçbir engelle karşılaşmıyor. Örgü dizayn hem el bileğinizin hem de elinizin rahat hissetmesini sağlıyor. Özellikle uzun süreli oyunlarda yorgunluğu en aza indirgiyor ve böylece yorgunluğa bağlı oyun performansı düşüklüğü de ortadan kalkıyor. Inter device renk senkronizasyon teknolojisi ve Razer Synapse sistemi ışıklandırma seçeneklerinizi ve ışık kontrollerinizi düzenlemenize yardımcı oluyor. Özel yazılımlarla işlevsellik artımı ve güncelleme de markanın olanakları arasında bulunuyor.

Bunlara ek olarak Razer, bilgisayar kullanıcılarının farklı masaüstü alanları olabileceğini hesaba katarak, kimi modellerini farklı boy seçenekleri ile sizlere ulaştırıyor. Küçük bir alan ya da büyük bir köşe için genişletilmiş, büyük, orta ve küçük boyutlarda mouse pad bulabilmek kullanıcıya sunulan avantajlar arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Razer Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 41 ürün
DSACategoryId/2147483646/42/29/razer