Reebok, 1895 yılında İngiltere'de kurulan spor ekipmanları üreticisidir. Marka, her yaştan kullanıcılar için ayakkabı, giysi ve spor malzemeleri üretimi gerçekleştiriyor. Pek çok farklı spor dalında sporculara özel tasarımlar gerçekleştiren Reebok, günlük kullanıma yönelik tasarlanan ürünlerde de bu tarzını yansıtıyor. Yüksek teknolojinin kullanıldığı farklı tasarımları hazırlayan Reebok, spor tutkunlarının vazgeçilmez spor markası olmayı başarıyor.

Çok Yönlü Ayakkabı: Reebok

Reebok, kadın ve erkeklere yönelik koşu, yürüyüş, günlük ve outdoor modeller başta olmak üzere çok farklı kategorilerde ürün tasarımı gerçekleştiriyor. Dayanıklı, konforlu ve stil sahibi tasarımları bir arada buluşturan marka, kullanıcıların bir ayakkabıdan en iyi sonucu almasını amaçlıyor. Basketbol, tenis ya da outdoor modellerde kendine has çizgileri kullanan Reebok, RealFlex gibi teknolojileri kullanarak, kısa sürede hissedilen performans kazanımları elde edilmesine katkı sağlıyor. Hayata geçirilen ürünler, bir spor aktivitesi veya günlük kullanımda konforlu anlar yaratması yanında, modayı etkileyen tasarımlarıyla kullanıcılara özel tarzlar oluşturuyor. Yetişkinlere özel tasarımların en beğenilen modellerini çocuklara uyarlayan Reebok, çocuk ürünlerinde rahatlığı ön plana çıkaran özel taban tasarımlarını kullanıyor. Hafif ve yumuşak malzemelerle hazırlanan çocuk ayakkabıları ilk adımların güven içinde atılmasına yardımcı oluyor. 

Konfor ve Şıklığın Birleştiği Spor Ayakkabılar

Asıl uzmanlık alanı ayakkabılar olan Reebok, her spor dalına uygun taban, astar ve kumaş türlerini hazırladığı ayakkabı tasarımlarında kullanıyor. Konfor ve dayanıklılığın vazgeçilmez unsur olduğu ayakkabı üretiminde, nefes alan yüzeyler ve yumuşak tabanlar kullanılıyor. Reebok markasını özel kılan Always Classic serisi, minimal yapılarda gösterişten uzak, sade tasarımları buluşturuyor. Koşu gibi yüksek performans isteyen sporlara özel tasarlanan Fusion Flexweave ayakkabı serisi, minimum enerjiyle maksimum performans elde etmenizi sağlıyor. İster günlük kullanımda isterseniz spor yaparken giyilecek tasarıma sahip Sole Fury serisi, parçalı yastıklama sistemli tabanı ve eşsiz bağcık tasarımı sayesinde uzay teknolojisini deneyimlemenize katkıda bulunuyor. Yüksek performans gerektiren sporlar yerine hafif tempolu koşu ve yürüyüşü tercih edenler için Reebook Easytone serisi hazırlanıyor.  Easytone serisi, bacak kaslarını normal ayakkabılara göre %28 oranında fazla çalıştırmasıyla kısa sürelerde spor yapmanın verdiği mutluluk ve enerjiyi kullanıcılara yaşatıyor.

Üstün Reebok Teknolojisi

En iyi ürünleri en gelişmiş teknolojilerle bütünleştirerek kullanıcılara sunmak isteyen marka, her üründe farklı bir yeniliği ortaya çıkarıyor. Tüm ayakkabı yüzeylerinde kumaş ya da deri ayrımı olmadan kullanılan Ventilator Summer Brights teknolojisi, ürünlerin nefes alan yüzeylere sahip olmasını sağlıyor. Ayak bileği ve tabanını korumak için geliştirilen Duracage topuk sistemi, mükemmel kavrama özelliğiyle spor sırasında yüksek dengeleme gerçekleştiriyor. Her türlü harekete dayanıklı Flexweave yüzey teknolojisi, yüksek yoğunluklu salon ve hız antrenmanlarında yüksek kavrama, maksimum hareket imkanı sağlıyor. Ayakkabıların kişisel ürünler olduğu gerçeği üzerine geliştirilen baskı haritalama teknolojisi sayesinde, dış taban kullanıcının uyguladığı baskıya adapte olarak uygun yastıklama oranını gerçekleştiriyor. Tüm bu uygulamalar Reebok markasının ürettiği ayakkabılarda insan sağlığına verdiği değeri ortaya koyuyor.

Reebok Ayakkabı Fiyatları

Spor ayakkabı kategorisinde birbirinden özel tasarımları bulunduran Reebok, her mevsimde güvenle ve severek kullanacağınız ürünler oluşturmayı amaçlıyor. Islak, kuru ya da çamurlu zeminden; futbol, basketbol ve tenis gibi özel saha sporlarına kadar çok çeşitli alanlarda test edilen ürünler, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Her beğeniye her amaca uygun olarak geliştirilen ayakkabı modelleri, taşıdıkları özelliklere göre farklı fiyatlara sahip oluyor. Çevreye duyarlı malzemelerden üretilen, geliştirilen teknolojilerle geri dönüşüme uygun yapılarda hazırlanan koleksiyonlar, kullanıcılara sundukları performansla satış fiyatlarının karşılığını sonuna kadar tüketicilere yansıtıyor. Özel renklerin, ilginç çizgilerin ve en yeni teknolojik gelişmelerin uygulandığı Reebok ayakkabı modellerine, internet üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Reebok Spor Ayakkabı Fiyatları

Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Giyim - Aksesuar
Spor Giyim - Aksesuar
Ayakkabı
Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Tenis Ayakkabısı
Tenis Ayakkabısı
Spor Terlik
Spor Terlik
Outdoor-Trekking
Outdoor-Trekking
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Beden
Toplam 24 / 493 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/reebok