Epilasyon aletleri modern kadının hızlı temposunda estetik ihtiyaçlarını en pratik şekilde çözümleyebilmeleri için kullandıkları küçük yardımcılardır. Günlük yaşantıda her zaman güzellik salonuna giderek acılı bir seans geçirmek veya tıraş bıçağıyla var olan tüylerin daha sertleşmesine neden olan yöntemleri tercih etmek pratik değildir. Bu nedenle epilatörler hayatı kolaylaştıran, çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, seyahatte ve ihtiyacınız olan her yerde yanınıza alabileceğiniz kullanışlı ürünlerdir. Günümüzde sadece kadınlar değil erkeklerde istenmeyen tüylerden kurtulmak için epilasyon yaptırmaktadır. Remington ürün gamında yer alan unisex lazer epilatörler ile sırt, göğüs ve omuzlardaki kıllara kalıcı çözüm arayan erkekler, siz de bu teknolojiden dilediğiniz yerde yararlanabilirsiniz.

Remington Epilasyon Aleti

Remington, 1937 yılından bu güne kişisel bakım ürünleri üreten köklü bir Amerikan şirketidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikası; fiyat-kalite endeksinde olumlu tüketici görüşleriyle Remington elektrikli kişisel bakım ürünlerinde dünyada öncü bir marka olmuştur. Pazarda çok çeşitli özellikte; ıslak/kuru, lazer atışıyapabilen, masaj başlıklı, ışıklı epilasyon cihazları bulunmaktadır. İlk olarak sizin önceliğinizi belirleyip farklı özellikteki cihazlar arsında ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir eleme yapmalısınız.

Kadınlar çoğu zaman en pratik yöntem olarak tıraş bıçağını tercih ederler. Bu noktada tıraşın olumsuz etkilerinden epilasyon cihazıyla karşılaştırmalı olarak söz etmek gerekir. Epilasyon tüyleri kökten alır ve bu sayede yeniden uzayan tüylerin ucu daha yumuşak olur ve buna ek olarak epilasyon dört haftaya kadar pürüzsüzlük sağlarken ustura tüyleri kıl köklerinden değil yüzeyden alarak daha sert, kalın ve koyu renkli tüylerin çıkmasına neden olur. Tahriş olan ciltte enfeksiyonlar ve kıl dönmeleriyle sağlığı ciddi şekilde etkileyen sorunlara yol açabilir. Tıraş günlüktür ve uzun vadede kadınlar için kesikler, koyu tüylerle, estetik ve sağlık problemleriyle dolu bir ciltle baş başa kalmanıza neden olur.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda, kökten alınan tüylerin yeniden büyümek için zamana ihtiyacı vardır, uzun süreli epilator kullanımında tüylerin kökten daha az ve zayıf şekilde çıktığı izlenmiştir. Epilasyon rahatlıktır, tıraş köpüğü, ağda sonrası yağlı temizlik gibi uzun ve zahmetli işler gerektirmez, dağınıklığa yol açmaz, pratiktir. Bir epilator cihazıyla uzun seneler kısa ve pratik seanslarla tüylerle vedalaşırken tıraş ve ağda gibi yöntemlerle her ay ekstra harcama yaparsınız. Doğru ürüne bir kere karar verip akıllı bir yatırım yapabilmeniz için Remington Epilatörler'den sizin için en uygun olanına karar vermelisiniz.

Remington tüketiciye, lazer epilatörden, masaj özellikli epilatörlere kadar çeşitli özellik ve fiyat skalasında geniş bir ürün yelpazesi sunar. Remington epilasyon aletleri farklı önceliklerinize gore tasarlanmıştır. Lazer epilasyonu tercih edenler için I Light Prestige ve IPL 4000; Skin Glide cilt germe teknolojili, şarjlı, ıslak-kuru, masaj ve nemlendirme özelliklerine sahip seri Remington EP6030 ve EP7030; pratik, hesaplı ve kalıcı çözüm peşinde olanlar için EP7010, EP 6020, EP6010Cürünler arasında yer almaktadır.

Remington Epilatör

Remington70 seneyi aşkın tecrübesiyle cildiniz için en mükemmel sonucu alabileceğiniz ürünler üretme konusunda oldukça başarılıdır. Epilasyon başlıklarında vücudunuzun kıvrımlarına göre daha yakın bir tıraş sağlamak için ergonomik Body Curve System'i geliştirmişlerdir. Yumuşak ve pürüzsüz bir ten için başlıklarda nemlendirme ve masaj özellikli silindirler bulunmaktadır. Tüm cihazçeşitlerinde 2 hız kademesi vardır. Taşımaçantasıyla beraber satılmaktadır. Banyodaıslak/kuru epilasyoa uygun cihazlar, kablosuz 40 dakikaya kadarşarjlı kullanımözelliğine sahiptir. Bikini, koltuk altı gibi hassas bölgelerde kullanılmak üzere daraltılmış başlıklar ürünlerle beraber size ulaşmaktadır. Epilatörlerde 0,5 mm kısa tüylerde dahi etkili kuvvetli cımbız sistemi ve Skin Glide cilt germe teknolojisi kullanılmıştır. Başlıklardaki masaj özelliği epilasyon esnasındaki acıyı en aza indirerek konforlu bir tıraş sağlamaktadır.

Remington Epilasyon Aleti Fiyatları

Epilasyon ihtiyacınızı pratik ve konforlu bir ritüele dönüştüren Remington farklı özellikte epilatörleriyle farklı bütçelerde ihtiyacınızı karşılıyor. Remington IPL6720 I Light Prestige Lazer Epilatör maksimum lazer epilasyon deneyimini minimum fiyatla evlerinize taşır. Lazer epilasyonda Remington'dan alabileceğiniz en cazip fiyatlıürün ise 429,90 TL'lik fiyatıyla IPL 4000'dir. Islak/kuru özellikli, Skin Glide, masaj başlıklı EP7030 ve EP6030, 219,90 ve 129,00 TL'lik fiyatlarıyla beğenilen ürünler arasındadır. Remington kalitesi ve pürüzsüzlüğünü yaşamak için sahip olabileceğiniz diğer ürünlerimiz sırasıyla;EP7010 139,90 TL, EP6010C 149,90 TL, EP6010C 79,89 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

RemingtonEpilasyon Cihazları epilasyonda ayrıcalığı yaşamak isteyen hanımlara özel olarak üretildi. Pürüzsüzlüğü keyfiyle birleştirmek isteyenler haydi ürünlerimizi gözden geçirin.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Remington Epilatör Ürünler

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/26012145/remington