Revolution Kapatıcı cilt tonunu eşitleyen mükemmel bir üründür. Hafif ve etkili formülü cildin çok daha güzel görünmesini sağlar. Kapatıcı olarak en kaliteli içeriye sahip revolution  cilt lekelerini kusursuzca kapatarak mükemmel makyajı ortaya çıkartır. Göz altında olan koyu halkaların yaşlılık sebebiyle oluşan lekelerin ve sivilce izlerinin anında kapanıyor olması sadece revolution ile mümkündür. Kapatıcının kaliteli seçilmiş olması gerekir. Aynı zamanda cilt tonunu eşitleyen, lekeleri kapatan güçlü içeriğe sahip olması gerekir. Ciltte olan ton farklılıklarını örten yapıya sahip olması bir kapatıcının ne kadar kaliteli olduğunu gösterir. Revolution kapatıcı bahsi geçen cilt tonlama özelliğine sahiptir. Dolayısıyla çok kaliteli bir üründür. Akne tedavisinden sonra cilt üzerinde kalan lekelerin ve kızarıklıkların fondöten ve BB kremler ile kapatılması pek mümkün değildir. Derin sivilce izleri ve lekeleri makyajın güzelliğini baltalar. Bu konuda devreye doğal içerikli ve  güçlü kapatıcı devreye girmesi gerekir. Cilt tonunun eşitlenmesi ile güzelleşen makyaj özgüven sahibi kadınları daha da çekici ve asıl gösterir.

Revolution Ne İşe Yarar?

Revolution ne işe yarar diye sorulacak olursa bu kapatıcı yoğun renk pigmentlerine sahiptir. Bu kapatıcı fondöten ve CC kremler gibi tüm yüze değil belli başlı bölgelere uygulanır. Açık renkli kapatıcı göz altlarına, elmacık kemiklerini altlarına, alın ile saç çizgisinin hizasına ve buruna uygulanır. Koyu renkli kapatıcı ise elmacık kemiklerin altında kalan bölgeye, burun kemerinin olduğu yere ve alnın üst kısmına uygulanır. Yani fondöten gibi tüm müze değil bölgesel olarak uygulanır. Bahsi geçen bölgelerde herhangi bir lekelenme ya da sivilcelenme yoksa kapatıcı uygulaması es geçilerek makyajda bir sonraki adıma geçiş yapılabilir. Makyaj dünyasında yer alan kapatıcıların pek çok farklı formları vardır. Cilt tonuna uygun renkte likit, krem ve stick kapatıcılar yüzün daha aydınlık görünmesini sağlar. Kadınlar kapatıcı tercihi bulunurken kendi cilt tonuna en uygun numarayı satın alırsa daha iyi olur. Aksi halde ciltte kapatıcı ya çok açık tonda ya da çok koyu tonda kalır.

Bu kapatıcıyı çok az sürerek etkisini anında görmek mümkündür. Anlık kapatma etkisinin yanı sıra her kullanımda biraz daha pürüzsüz cilde kavuşmayı sağlar. Düzenli kullanım sonucunda cilt yüzeyinde zaman içinde oluşan doğum lekeleri, sivilce izleri güneş yanıkları ve lekeleri gibi hoş olmayan izlerin gözle görülür şekilde yok olmasına yardımcı olur.

Revolution Kapatıcı Hangi Ciltler İçin?

Revolution kapatıcı hangi ciltler için uygundur diye sorulacak olursa her cilde uygun tonu bulunur denilebilir. Kişi kapatıcı tercih ederken cilt tonundan bir tık koyu ve bir tık açık iki tane kapatıcı tercih ederse makyajı daha profesyonelce yapabilir. Cilt için kullanılan serum, krem, tonik gibi cildi onaran ürünler zamanla ciltteki koyu lekeleri azaltabilir. Böyle durumda çok yoğun kapatıcı özelliğe sahip kapatıcıları kullanmak makyajın daha mat görünmesine neden olabilir. Kişi doğal makyajdan yana ise daha açık renkli kapatıcılar tercih edebilir.

Mat görünüm sağlamak için genelde koyu kapatıcılar tercih edilir. Bu kapatıcı tonu lekelerin ve sivilcelerin kapanmasına yardımcı olur. Fazlasıyla dikkat çeken ürünler arasında yer alan revolution kapatıcı her cilt tipine uygun tonları ile makyajın olmazsa olmazıdır. Yağlı, kuru ve karma gibi cilt tonlarına sahip kadınlar diledikleri tonda revolution kapatıcıyı tercih edebilirler. Güvenli ve kaliteli içeriğe sahip olduğu için profesyonel şekilde kapatıcılığa sahiptir. Bu sayede pek çok kişinin gözdesi halindedir. Revolution kapatıcı renkleri ile profesyonel makyaja geçiş yapmak mümkündür.

Revolution Nasıl Kullanılır?

Revolution nasıl kullanılır sorusunun cevap maddeler halinde aşağıda yer alır.

  • Kapatıcıyı kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekir.
  • Kapatıcı yüze uygulanmadan önce cildin temizleyici bir jel ile temizlenip iyice kurulanması gerekir.
  • Temiz olan cilde ilk önce bazı uygulanarak kapatıcı ve cilt arasında rahatlatıcı bir bariyer oluşturulması gerekir.
  • Baz uygulandıktan sonra cilde ihtiyacı olan lekeli bölgelerine sürüp makyaj süngeri ile tampon hareketler yaparak iyice yedirilmesi gerekir.
  • Uyguladıktan sonra tercihe göre porselen pudra yada simli bir ten pudra ile kapatıcı sabitlenebilir.

Kapatıcı yüze uygulanırken tampon hareketlerle uygulanması gerekir. Ayrıca yüze gereğinden fazla kapatıcı uygulamak makyajın hatalı görünmesine neden olur.

Revolution kapatıcı C1, açık ton olduğu için hemen hemen her makyajda kullanılır. Fakat sade ve kullanışlı makyajlarda daha sık kullanılır, ayrıca daha şık durur. Revolution kapatıcı C2, C1’e nazaran daha koyu tondur. Bu kapatıcı daha çok kızaklı, lekeli ciltler için kullanılır.

Bir kapatıcı tercih edilirken nelere dikkat edilmesi gerekir sorusunun cevabı aşağıda yer alır.

  • İlk önce cilde uygun tonda ve değerde kapatıcı seçmek gerekir. Yağlı ve karma ciltler için stick kapatıcılar kullanılması gerekir. Kuru ciltler krem kapatıcıyı tercih edebilir.
  • Profesyonel makyaj yapan kişiler genellikle kapatıcıyı bir ton açık kullanır. Fakat bir açık bir koyu ton ellerinde mevcuttur.
  • Kapatıcıyı düzgün şekilde yayarak uygulamak gerekir. Bununla birlikte az miktarda uygulamak gerekir.
  • Kapatıcı doğal durması için üzerine pudra sürmek gerekir. Gereğinden fazla sürülen kapatıcı zamanla topaklanarak yüzde kötü bir görüntü oluşturur. Aynı zamanda yüzde oluşan kırışıklıkların ortaya çıkması mümkündür.

Uzun süreli etkiye sahip revolution kapatıcı ile daha güzel bir görünüm yakalamak mümkündür. Yoğun kapatıcı özelliğe sahip olması pek çok cilt tipinin işine yarar.

Kapatıcı Fondötensiz Kullanılır Mı?

Kapatıcı fondötensiz kullanılır mı diye merak edenlere aslında ikisinin bir  bütün olduğunu söylemek mümkündür. Kapatıcı olmadan fondoten, fondoten olmadan kapatıcı bir makyajı ayakta tutamadığı gibi makyajın sönük olmasına neden olur.

Makyajı tamamlayan fondötendir. Fondoteni tamamlayan kapatıcıdır. Lekelerin ne olan hasarlı bölgelerin daha güzel görünmesini sağlayan kapatıcı fondotenin arkasındaki bir güçtür. Kapatıcı lekeleri giderir, fondoten ise cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Tertemiz cildin üzerine uygulanmış kapatıcının homojen şekilde dağılması için sentetik kapatıcı fırçası ile dağıtmak daha doğru olur. Eğer bu  fırça elde yoksa makyaj süngeri ile tampon şeklinde yaymak daha doğru olur. Revolution kapatıcı gerek dış görünüşü gerek ise kolay uygulanabilir olması hemen hemen her makyaj tutkunu kadının dikkatini çeker. Üstün kapatıcılığa sahip bir kapatıcı ile göz alıcı görünmek pekala mümkündür. Kapatıcının daha uzun süre dayanması için transparan pudra ile sabitlemek daha uygun olur. Kapatıcının göz altı morlukları ve kararmalarına iyi geldiği ve zamanla geçirdiği bir gerçektir. Bununla birlikte lekelerinde gözle görülür şekilde iyileşmesine yarar sağlar.

Revolution Kapatıcı Vegan Mı?

Revolution kapatıcı vegan mı diye merak edenlere buradan evet yanıtını vermek mümkündür. Vegan oldu için en sık tercih edilen markadır. Aynı zamanda paraben içermediği için güvenli şekilde kullanılır. Tüm cilt tiplerine uygundur. Cilt tonu eşitlemek için kullanılan pek çok ürünün yerini kolaylıkla alır. Her hanımın çantasını süsleyen güzellik için yanında taşıdığı bir kapatıcıdır.

Kapatıcı olmadan makyajın güzel görünmesi mümkün değildir. Çünkü her pürüzsüz ciltte bile zaman zaman lekeler oluşabilir. Bu lekeleri kapatan güçlü bir kapatıcı gerekir. Çünkü lekeli bir yüzde fondoten tek başına yeterli değildir.

Doğru kapatıcı seçiminde bulunmak ve cilde doğru şekilde uygulamak güzel bir görünüm için önemlidir. Kullanılan kapatıcıların türünün farklı olmasına rağmen uygulama tekniği hemen hemen aynıdır. Düz ve pürüzsüz bir cilt görünümü için cildi önceden nemlendirmek ya da bariyer olarak baz kullanmak daha sonra fondöten patlatıcı pudra gibi uygulamalara geçmek gerekir.

Revolution Kapatıcı En Açık Rengi

Revolution kapatıcı en açık rengi daha beyaz tenli kadınlar içindir. Tüm cilt tipine uyumlu revolution kapatıcılar gibi bu kapatıcı da tüm ciltlere uyumludur. Bununla birlikte yağlı ciltte gün içerisinde parlama sorunu baş gösterebilir. Böyle bir durumda mat bitişli kolay sabitlenen kapatıcı ve sonradan transparan pudra uygulaması kullanılması gerekir. Parlama sorununu en aza indirmek için bu oldukça etkili bir yöntemdir. Transparan pudra yerine makyajın durumuna göre porselen pudra da kullanılabilir. 

Kuru ciltler daha canlı ve nemli bir bitişe sahip kapatıcı ile aydınlık verici bir görünüme sahip olmak mümkündür. Likit kapatıcı olarak kullanılan revolution conceal and define kapatıcı makyaj konusunda ben iyiyim diyen her kadının elindedir. Bu kapatıcı her cilde uyumludur. Yağlı ve kuru ayırt etmeden güvenle kullanmak mümkündür.

Makyajı göstermek, koyu halkalardan uzaklaşmak, cilt tonunu eşitlemek için gönül rahatlığıyla kullanılan tek seferde ne kadar güzel  ve kaliteli olduğunu gösteren bu kapatıcı kapatıcılık etkisi yüksek bir üründür. Böyle bir durumda en ağır akne tedavisi gören cilt, yanık, doğum lekesi gibi sorunlarla mücadele eden alanlar için oldukça idealdir.

Revolution Kapatıcı Yorum

Revolution kapatıcı yorum konusunda en çok konuşulan bir üründür. Bunun en temel nedeni doğal görünüme sahip olan bir kapatıcı olmasıdır. Kapatıcılık konusunda eline su döktürmeyen kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlı olması nedeniyle kadınların bir numaralı kapatıcısıdır. Makyaj konusunda profesyonelce iş yapmak için her makyaj çantasını içinde bulunur. En iyi marka olarak bilinen adını duyurmuş kapatıcılar zamanla parlama ve kırışıklık gösterme gibi sorunlarla kadınları üzebilir. Bu kapatıcının özelliği üzerine transparan pudra uyguladıktan sonra uzun süre makyajı ilk yapıldığı gibi korumasıdır. Yağlı ciltler için olmazsa olmaz bir üründür. Yağlı ciltlerde makyaj çok fazla parlama yaptığı için kapatıcı ve fondöten gibi yüzün belli bölgelerine uygulanan ürünleri seçmek büyük dikkat ister. Seçicilik konusunda her kadının yöneldiği makyaj yaparken kapatıcıdan beklenilen bütün etkileri gösterdiği için en popüler makyaj ürünü olarak bilinir. Kapatıcıdan bekleyenler mat performansın daha da üstünde olan bu kapatıcıya yoğun bit istek vardır. Hem uygun fiyatı hemde kaliteli duruşu ile kadınların bir numaralı makyaj ürünüdür.

Üretiminde herhangi bir sağlık problemine yer açıp cildi olumsuz yönde etkileyecek bir durum söz konusu değildir. Üretiminde doğal ve etki sunmak için pek çok kez farklı farklı testlerden geçer. En ideal hale geldiğinde ise sağlam şekilde üretilen görsellik açısından en mükemmel olan ambalajına girer. Makyaj yaparken her şeyin sıralamasını doğru şekilde uygulamak gerekir. Buna istinaden kapatıcıyı da doğru yerlere sürmek gerekir. Lekesiz ve problemsiz bir bölgeye kapatıcı uygulamak makyaja kaba bir görünüm verebilir.

Böyle bir durumda en doğrusunu yapmak için uzman birine danışmak daha profesyonel şekilde makyaj yapmayı sağlar. Zaten her kadın makyaj konusunda profesyonelce davranmak için işini iyi bilen kişilerden tüyo alır. Aynı şekilde her kadın kapatıcılık konusunda profesyonelce davranan bu kapatıcıya makyajında yer vererek güzel bir görünüme kavuşur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Revolution Kapatıcı Ürünler

93 ürün listeleniyor
KikoMilano
Flormar
Golden Rose
Revolution
L'Oréal Paris
Lancome
Note
Nars
Bobbi Brown
Avon
Pastel
NYX Professional Makeup
Estee Lauder
Deborah
Rare Beauty
Alterra
Benefit Cosmetics
Clio
Beaulis
Shiseido
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 36 / 93 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?