Tüm dünya çapında kendini kanıtlamış ve tanınan bir marka olan, Rexona Deodorant, farklı modelleri ve uygun fiyatları ile güvenilir bir markadır. Rexona, hepsiburada.com'da geniş ürün yelpazesi ile sizleri bekliyor.

Kadın ve erkek için ayrı olarak geliştirdiği formül ve kokularıyla, ter kokusuna karşı etkili çözümler getiriyor. Özellikle iz yapmayan ürünleriyle, beyaz ve siyah kıyafetlerin rahat kullanımını sağlıyor. Invisible serisi, iz bırakmayan formülü ve hoş kokusuyla 48 saate kadar etkili koruma sağlıyor. Ter kokusunu hapseden formülünün yanında lekesiz bir görüntü sağlayan seri, hareket ettikçe daha fazla koruyor. Alkolsüz, pudralı içeriği ile Powder Dry ve pamuk kokulu Cotton Dry kuruluk hissi verirken kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Motionsense teknolojisine sahip Linen Dry ise, çiçek kokularıyla ferahlık hissinizi tazeliyor.

Pudrasız deodorantları tercih ediyorsanız, Sexy, Fresh ve Musk ürünleri tam size göre. Kalıcı kokularıyla etkilerini, gün boyu üzerinizde hissedebilirsiniz. Quantum Dry enerji veren formülüyle erkekler için ve ferah bir his veriyor. Ağaçsı kokuları ve iz bırakmayan özellikleri ile Rexona sizi cezbederken, gün boyu dilediğiniz gibi hareket etmenizi sağlıyor.

Rexona, günlük bakımınızı, hoş kokusu ve koruma özelliği ile tamamlarken, aynı zamanda ter kokusuna güvenilir çözümler getiriyor. Siz de Rexona çeşitlerine, hepsiburada.com dan ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. İhtiyacınıza, zevkinize ve isteğinize göre tüm Rexona deodorantlar sizleri bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...