2001 yılından bu yana oyuncu ekosisteminde yer alan Rush, ürettiği mouse modelleriyle oyun sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Tamamen kullanıcıların talepleri ve alışkanlıkları çevresinde şekillendirilen bu ürünler, oyunculara maksimum performansı ve en stilist görünümleri sunuyor.

Rush, Mouselarında Etkili Bir Tasarım Kullanıyor

Oyuncular, bir ekipman tercih ederken dikkat ettikleri husus yalnızca ekipmanın sağladığı performans olmuyor. Ekipmanların tasarımları da oyuncuların tercihlerini büyük ölçüde etkiliyor. Kendine ait bir kültüre sahip olan oyun sektörü, bu kültürü oyuncu ekipmanlarına da taşıyor. Bu sebepten klasik ofis mouseları oyuncuları memnun etmiyor ve oyuncular tarafından tercih edilmiyor. Rush, ürettiği mouse modellerinde oldukça farklı tasarımlara yer veriyor. Bazı modellerde oyuncu kültürünün ihtişamı doruklarına kadar çıkartılırken bazı modeller zarif ve estetik bir görüntüye sahip oluyor. Ayrıca bu modellerin birçoğu RGB teknolojisi ile taçlandırılıyor. Yüksek performans ve etkileyici tasarım bir araya geldiğinde ise oyuncular için ideal mouse modelleri ortaya çıkıyor.

Rush, Oyuncuları Zirveye Çıkartıyor

Özellikle rekabetçi oyunlarda mouse performansını göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir önemi oluyor. Rush, oyuncuları en zirveye çıkartmak amacıyla ürettiği mouse modellerinde en yeni teknolojilere ve yöntemlere yer veriyor. Böylece oyuncular, oynadıkları oyunun türü ne olursa olsun rekabeti kolaylaştıran ve performanslarını artıran bir mouse modeline sahip oluyor. Rush oyuncu mouselarının bu denli başarılı olmasını sağlayan başlıca özellikler şunlardır:

 • DPI Ölçeği: Oyuncuların deneyimini etkileyen en önemli hususlardan birisi de DPI ölçeği oluyor. Rush, ürettiği mouse modellerinde yüksek ve ayarlanabilir DPI değerlerine yer veriyor. Ürünlerin sahip olduğu DPI ölçeği 12800’e kadar çıkabiliyor. DPI ölçeğinin değiştirilmesi bazı modellerde mouse üzerinde yer alan tuşlar ile gerçekleştirilirken bazı modellerde yazılım arayüzü üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu sayede oyuncular mouselarını hem farklı oyun türlerine uygun hale getirebiliyor hem de kendi alışkanlıkları doğrultusunda özelleştirebiliyor.
 • Geliştirilmiş Tıklama Tuşları: Rush, ürettiği modellerde tıklama tuşlarını daha belirgin ve daha tok hale getiriyor. Bu özellik kullanıcılara eşsiz bir deneyim sağlarken klasik mouse modellerinde yaşanan birçok sorunun önüne geçiyor. Rekabetçi oyunlarda yapılan hareketler reflekslere bağlı olduğundan mouseların daha sıkı kavranması gerekiyor ancak hafif yapıdaki tıklama tuşları bu durum için yeterli olmuyor. Rush, optimize edilmiş tıklama tuşları ile yaşanabilecek hataları sıfıra indiriyor.
 • Ergonomik Tasarım: Rush tarafından üretilen neredeyse tüm mouse modellerinde birinci sınıf kaplamalar kullanılıyor. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlanan bu kaplamalar, hem mouseların daha rahat bir şekilde kavranmasını hem de mouse yüzeyinin etkili bir şekilde korunmasını sağlıyor. Ayrıca bu kaplamalar kir tutmayan ve kaymaz bir yapıya sahip oluyor. Böylece uzun süreli kullanımlarda dahi mouse üzerinde herhangi bir yıpranma gözlemlenmiyor.
 • Makro Desteği: Rush oyuncu mouselarında makro desteğine de yer veriliyor. Makro tuşlarının sayısı bazı modellerde 12’ye kadar çıkabiliyor ve tüm bu makro tuşları yazılım arayüzü sayesinde kolayca ayarlanabiliyor. Erişimi kolay ve yanlışlıkla basılma imkanı bulunmayan noktalara yerleştirilen bu makro tuşlar, birçok oyun türünde oyuncuların en büyük yardımcısı oluyor.
 • RGB Aydınlatma: Oyuncuların en sevdiği görsel özellik olan RGB teknolojisi, Rush oyuncu mouselarında da kendine yer buluyor. Rush tarafından geliştirilen yazılım arayüzü ile mouse üzerindeki ışıklandırmalar 16.7 milyon farklı renk tonuna ayarlanabiliyor ve bazı modellerde parlama modu da özelleştirilebiliyor.

Rush, yüksek performansı ve etkili tasarımı kullanıcıya oldukça uygun fiyat seçenekleriyle sunuyor. Sizler de oyun performansınızı artırırken estetik kaygılarınızı gideren bir mousea sahip olmak isterseniz Rush mouse modellerini tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Rush Mouse Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Rush Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Inca Mouse
  9. Buyfun Mouse
  10. Hadron Mouse
  11. Razer Mouse
  12. A4Tech Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Lenovo Mouse
  15. Platoon Mouse
  16. Asus Mouse
  17. Philips Mouse
  18. HXSJ Mouse
  19. Bloody Mouse
  20. Corsair Mouse
  21. Xiaomi Mouse
  22. Concord Mouse
  23. PolyGold Mouse
  24. Flaxes Mouse
  25. Redragon Mouse
  26. Cooler Master Mouse
  27. Promate Mouse
  28. Avec Mouse
  29. Hiper Mouse
  30. MF Product Mouse
  31. AOC Mouse
  32. Roccat Mouse
  33. Thunder Wolf Mouse
  34. İMICE Mouse
  35. Ajazz Mouse
  36. Gamepower Mouse
  37. SteelSeries Mouse
  38. Zowie Mouse
  39. Ywyt Mouse
  40. Classone Mouse
  41. Dexim Mouse
  42. Polosmart Mouse
  43. Sonia Mouse
  44. Turbox Mouse
  45. Glorious Mouse
  46. Motospeed Mouse
  47. Preo Mouse
  48. SW Future Mouse
  49. CBTX Mouse
  50. Cougar Mouse
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Amacı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Bağlantı
 7. Mouse Tipi
  1. Optik
 8. Mouse Scroll-Tilt
 9. Renk
 10. Buton Sayısı
 11. DPI
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Satıcı
 • Marka Rush
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/rush
Başa dön