Samsung SSD Solid State Drive

Eşsiz ve yenilikçi Samsung flash bellek özelliklerini, geleneksel SSD mimarisinin sınırlamalarından arındırarak beğeninize sunulan Samsung SSD Solid State Drive, tüm multimedya çalışmalarınız için etkin bir çözüm yolu sunar. Son yıllarda teknolojinin gelişimine paralel olarak kullanımı gün geçtikçe artan SSD modelleri sayesinde, bilgisayarınızın performansını arttırabilir, işlemcinizin hızını ikiye katlayabilir ve aynı zamanda etkin ve yenilenmiş bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Özellikle günümüz bilgisayar oyunlarının ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ihtiyacını, hızlı ve kesintisiz bir şekilde karşılamanızı sağlayacak modelleri, farklı depolama kapasitelerine göre inceleyebilir, seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Samsung SSD

Sunduğu yüksek okuma ve yazma hızı sayesinde, özellikle günlük işlemleriniz, dosya transferleriniz ya da birden fazla programı aynı anda çalıştırmanızın gerektiği durumlarda etkin bir performans sunan SSD modelleri, bilgisayarınızın sabit diski gibi çalışır. Aynı anda hem etkin bir depolama alanı hem de bir bellek görevi gören Samsung SSD Solid State Drive, aynı zamanda kendi içerisinde bulunan soğutma sistemi ile kusursuz bir performans sunar.

Sürücünüzün en uygun koşullarda çalışmasını amaçlayarak, sürekli olarak sıcaklıkları takip eden ve izleyen üstün ısı koruma teknolojisi sayesinde, verilerinizi çok daha hızlı aktarabilir, işlemlerinizi kesintiye uğramadan tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın optimal sıcaklık seviyesinin üzerine çıktığı durumlarda, ısı koruma teknolojisi devreye girerek bilgisayarınızın sıcaklık düzeyini normal düzeye çekecektir.

Kolaylıkla taşınabilir olmalarının yanı sıra, bilgisayarınızın birçok parçasına etkin eden bir güce sahip olmaları ile öne çıkan SSD modelleri arasından, ihtiyacınıza ve bütçenize göre ürünleri karşılaştırabilir, sizin için en doğru ürünü seçebilirsiniz. Farklı kapasite değerlerinin yanı sıra, okuma / yazma hızına göre ürünleri filtreleyebilirsiniz. Diz üstü bilgisayarların hızlı ısınma, donma ya da performansında azalma gibi durumlarına etkin bir çözüm sunan SSD modelleri, aynı zamanda masaüstü performansında da önemli bir artış sunar.

Tasarım, mühendislik ya da mimarlık gibi farklı iş kollarının her zaman ihtiyaç duyacağı yüksek performanslı bir donanımı kolaylıkla elde etmenizi sağlayan SSDler, aynı zamanda profesyonel oyuncular için de vazgeçilmez bir sistem bileşenidir. Hem bilgisayarın performansını hem de iş ve oyun performansınızı önemli ölçülerde arttırmayı amaçlayan modeller, standart bir hard drive’ın okuma yazma hızını, etkin bir depolama alanı ile birleştirir.

Samsung SSD Fiyatları

Boyutları ve sunduğu kapasite olanaklarına göre çeşitlilik gösteren Samsung SSD fiyatları, sizin en doğru seçeneğe ulaşmanızı kolaylaştırır. Tüm iş portföyünüzü, oyun dosyalarınızı ya da kişisel verilerinizi şık ve modern dizayna sahip bir Samsnug SSD ile yanınızda taşıyabilir, aynı zamanda güvenliği de maksimuma çıkarabilirsiniz. Etkin bir güvenlik ve şifreleme teknolojisi ile donatılmış taşınabilir SSD modelleri sayesinde, dilediğiniz her yerde çalışmanıza devam edebilir, dosyalarınızı güvenle kaydedebilirsiniz.

Aynı zamanda dahili disk olarak da kullanabileceğiniz ve kurulumunu akıllı ekranlar sayesinde kolaylıkla yapabileceğiniz Samsnug SSD modelleri, tüm bilgisayar programlarınızı ve ayarlarınızı da taşınabilir bir hale getirir. Sistem açılma hızını, programlar arası geçiş aralığını ya da oyun bekleme ekranları süresini önemli ölçülerde düşüren ve iyileştiren SSD diskler, çok daha etkin bir bilgisayar deneyimi sunar.

Farklı bağlantı tiplerine sahip Samsung SSD'ler, bilgisayarınız ve ana kartınız için en doğru parçayı seçmenizi sağlar. Sata 3, MSATA ya da PCI Express bağlantı seçeneklerine sahip ürünleri inceleyebilir, karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Daha yoğun ve daha iyi serbest dolaşım parçalarının bir araya getirildiği ve Samsung teknolojisi ile buluşturulduğu SSD modelleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilir, masaüstü ya da diz üstü bilgisayar modeliniz için en doğru SSD'yi seçerek, performansın tadını çıkarabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung SSD Harddisk Fiyatları

36 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung SSD Solid State Drive
  2. WD SSD Solid State Drive
  3. Kingston SSD Solid State Drive
  4. Crucial SSD Solid State Drive
  5. Adata SSD Solid State Drive
  6. Longline SSD Solid State Drive
  7. Arealer SSD Solid State Drive
  8. Sandisk SSD Solid State Drive
  9. Hikvision SSD Solid State Drive
  10. Seagate SSD Solid State Drive
  11. Hi-Level SSD Solid State Drive
  12. Corsair SSD Solid State Drive
  13. Kingspec SSD Solid State Drive
  14. Lexar SSD Solid State Drive
  15. Mushkin SSD Solid State Drive
  16. Biostar SSD Solid State Drive
  17. Kioxia SSD Solid State Drive
  18. HP SSD Solid State Drive
  19. Neo Forza SSD Solid State Drive
  20. Netac SSD Solid State Drive
  21. Team SSD Solid State Drive
  22. Goodram SSD Solid State Drive
  23. Pioneer SSD Solid State Drive
  24. Toshiba SSD Solid State Drive
  25. Apacer SSD Solid State Drive
  26. Gigabyte SSD Solid State Drive
  27. Asint SSD Solid State Drive
  28. Ezcool SSD Solid State Drive
  29. Acer SSD Solid State Drive
  30. Asboard SSD Solid State Drive
  31. Eaget SSD Solid State Drive
  32. Everest SSD Solid State Drive
  33. Intenso SSD Solid State Drive
  34. Micron SSD Solid State Drive
  35. Silicon Power SSD Solid State Drive
  36. Afox SSD Solid State Drive
  37. Alpin SSD Solid State Drive
  38. Arktek SSD Solid State Drive
  39. Indilinx SSD Solid State Drive
  40. Kingmax SSD Solid State Drive
  41. Patriot SSD Solid State Drive
  42. Hiddn SSD Solid State Drive
  43. Intel SSD Solid State Drive
  44. James Donkey SSD Solid State Drive
  45. Phison SSD Solid State Drive
  46. Princeton SSD Solid State Drive
  47. SK Hynix SSD Solid State Drive
  48. TNB SSD Solid State Drive
  49. Turbox SSD Solid State Drive
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kapasite
  1. 4 TB
  2. 2 TB
  3. 1 TB
  4. 512 GB
  5. 500 GB
  6. 256 GB
  7. 250 GB
 6. Okuma Hızı
 7. Yazma Hızı
 8. Bağlantı Tipi
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814/samsung
Başa dön