Samsung SSD Solid State Drive

Eşsiz ve yenilikçi Samsung flash bellek özelliklerini, geleneksel SSD mimarisinin sınırlamalarından arındırarak beğeninize sunulan Samsung SSD Solid State Drive, tüm multimedya çalışmalarınız için etkin bir çözüm yolu sunar. Son yıllarda teknolojinin gelişimine paralel olarak kullanımı gün geçtikçe artan SSD modelleri sayesinde, bilgisayarınızın performansını arttırabilir, işlemcinizin hızını ikiye katlayabilir ve aynı zamanda etkin ve yenilenmiş bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Özellikle günümüz bilgisayar oyunlarının ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ihtiyacını, hızlı ve kesintisiz bir şekilde karşılamanızı sağlayacak modelleri, farklı depolama kapasitelerine göre inceleyebilir, seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Samsung SSD

Sunduğu yüksek okuma ve yazma hızı sayesinde, özellikle günlük işlemleriniz, dosya transferleriniz ya da birden fazla programı aynı anda çalıştırmanızın gerektiği durumlarda etkin bir performans sunan SSD modelleri, bilgisayarınızın sabit diski gibi çalışır. Aynı anda hem etkin bir depolama alanı hem de bir bellek görevi gören Samsung SSD Solid State Drive, aynı zamanda kendi içerisinde bulunan soğutma sistemi ile kusursuz bir performans sunar.

Sürücünüzün en uygun koşullarda çalışmasını amaçlayarak, sürekli olarak sıcaklıkları takip eden ve izleyen üstün ısı koruma teknolojisi sayesinde, verilerinizi çok daha hızlı aktarabilir, işlemlerinizi kesintiye uğramadan tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın optimal sıcaklık seviyesinin üzerine çıktığı durumlarda, ısı koruma teknolojisi devreye girerek bilgisayarınızın sıcaklık düzeyini normal düzeye çekecektir.

Kolaylıkla taşınabilir olmalarının yanı sıra, bilgisayarınızın birçok parçasına etkin eden bir güce sahip olmaları ile öne çıkan SSD modelleri arasından, ihtiyacınıza ve bütçenize göre ürünleri karşılaştırabilir, sizin için en doğru ürünü seçebilirsiniz. Farklı kapasite değerlerinin yanı sıra, okuma / yazma hızına göre ürünleri filtreleyebilirsiniz. Diz üstü bilgisayarların hızlı ısınma, donma ya da performansında azalma gibi durumlarına etkin bir çözüm sunan SSD modelleri, aynı zamanda masaüstü performansında da önemli bir artış sunar.

Tasarım, mühendislik ya da mimarlık gibi farklı iş kollarının her zaman ihtiyaç duyacağı yüksek performanslı bir donanımı kolaylıkla elde etmenizi sağlayan SSDler, aynı zamanda profesyonel oyuncular için de vazgeçilmez bir sistem bileşenidir. Hem bilgisayarın performansını hem de iş ve oyun performansınızı önemli ölçülerde arttırmayı amaçlayan modeller, standart bir hard drive’ın okuma yazma hızını, etkin bir depolama alanı ile birleştirir.

Samsung SSD Fiyatları

Boyutları ve sunduğu kapasite olanaklarına göre çeşitlilik gösteren Samsung SSD fiyatları, sizin en doğru seçeneğe ulaşmanızı kolaylaştırır. Tüm iş portföyünüzü, oyun dosyalarınızı ya da kişisel verilerinizi şık ve modern dizayna sahip bir Samsnug SSD ile yanınızda taşıyabilir, aynı zamanda güvenliği de maksimuma çıkarabilirsiniz. Etkin bir güvenlik ve şifreleme teknolojisi ile donatılmış taşınabilir SSD modelleri sayesinde, dilediğiniz her yerde çalışmanıza devam edebilir, dosyalarınızı güvenle kaydedebilirsiniz.

Aynı zamanda dahili disk olarak da kullanabileceğiniz ve kurulumunu akıllı ekranlar sayesinde kolaylıkla yapabileceğiniz Samsnug SSD modelleri, tüm bilgisayar programlarınızı ve ayarlarınızı da taşınabilir bir hale getirir. Sistem açılma hızını, programlar arası geçiş aralığını ya da oyun bekleme ekranları süresini önemli ölçülerde düşüren ve iyileştiren SSD diskler, çok daha etkin bir bilgisayar deneyimi sunar.

Farklı bağlantı tiplerine sahip Samsung SSD'ler, bilgisayarınız ve ana kartınız için en doğru parçayı seçmenizi sağlar. Sata 3, MSATA ya da PCI Express bağlantı seçeneklerine sahip ürünleri inceleyebilir, karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Daha yoğun ve daha iyi serbest dolaşım parçalarının bir araya getirildiği ve Samsung teknolojisi ile buluşturulduğu SSD modelleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilir, masaüstü ya da diz üstü bilgisayar modeliniz için en doğru SSD'yi seçerek, performansın tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung SSD Harddisk Fiyatları

85 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 85 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814/samsung