Sandisk USB Bellekler

Gündelik bilgisayar kullanımında en çok başvurduğunuz depolama ürünlerden biri olan USB bellekler, teknolojik gelişmelerin hız kazanmasıyla standart görünümlü ufak birer depolama aygıtı olmaktan çıkıp, çok farklı çizgilerle karşınıza çıkabiliyor. Depolama ürünleri dendiğinde akla ilk gelen isimlerden Sandisk, gerek şıklık ve moda konusuna dikkat eden kullanıcılar için, gerekse performans isteyen ve mobil cihazlarını etkili şekilde yönetmeyi hedefleyen kullanıcılara yönelik ürün çeşitleriyle göz dolduruyor.

Sandisk USB Bellekler

Depolama konusunda uzman Sandisk’in yıllar içerisinde edindiği tecrübe; geliştirdiği yeni ürünlerdeki tasarım, işlevsellik, yenilikçilik gibi konularda kendini gösteriyor. 256 GB’lık kapasiteye ve USB 3.0 hızına sahip en üst düzey ürünlerden, sadece USB konnektörü ebatlarındaki mini belleklere, mobil cihazlarla tam uyumlu aktarım USB’lerinden, ev içerisinde mobil internet ve video yayını yapabilen çok amaçlı USB’lere kadar çok geniş yelpazede ürünleri sizlere sunan Sandisk, hayatınızı kolaylaştırmakla birlikte veri aktarımı sırasında zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Günlük kullanım için tasarlanan, taşıması kolay, küçük ebatlı, katlanabilir veya sürgülü yapıya sahip Cruzer ailesinin Cruzer Blade, Cruzer Edge, Cruzer Switch ve Cruzer Glide modelli üyeleri, seçeceğiniz modele göre 4 GB ile 128 GB arası depolama alanı sunar. Bu bellekler USB 2.0 bağlantı çeşidine sahiptir. Şıklık konusunda elektronik eşyalara da özen gösteriyorsanız Cruzer serisi içerisinde “tarz” olarak nitelendirilen Cruzer Pop, Cruzer Facet, Cruzer Fit, Cruzer Orbit, Cruzer Force ve Cruzer U modelleri sizin için uygun olabilir. Yine USB 2.0 bağlantı çeşidiyle gelen bu modeller 4 GB ile 32 GB arası depolama alanına sahiptir. Aktaracağınız dosya boyutları büyükse ve zaman sizin için önemliyse Sandisk’in yüksek performanslı USB bellekleri tam size göre olabilir. Extreme USB Pro, Extreme, Ultra, Ultra Flair, Ultra Fit gibi Sandisk ürünleri, seçeceğiniz modele göre 256 GB depolama alanı sunar ve USB 3.0 bağlantı çeşidini beraberinde getirir. Bu sayede normal USB belleklerden 15 ilâ 60 kata kadar daha hızlı veri aktarımı yapabilirsiniz.

Sandisk’in USB belleklerdeki yenilikçi ve işlevsel ürün gamında yer alan Ultra Dual sayesinde, takılan USB bellek aracılığıyla veri aktarımı desteği bulunan (OTG destekli) Android işletim sistemli akıllı telefon veya tabletlerinizde müzik, video ve fotoğraf depolamanıza gerek kalmaz. Küçük boyutu, yüksek kapasitesi, pratik kullanımı ve USB 3.0 destekli Sandisk Ultra Dual mobil cihazlarınız için ideal çözüm olabilir. iPhone ve iPad ürünler için özel tasarlanan iXpand aracılığıyla ilgili mobil cihazlarda herhangi bir aktarıma gerek kalmadan fotoğraf, film, müzik gibi çoklu ortamları doğrudan çalıştırabilir, iXpand’in tam uyumlu arayüzü sayesinde cihazınızdaki depolama alanındaki verilerinizi iXpand içine aktarabilirsiniz. Sadece USB bellek olmakla kalmayıp aynı zamanda internet bağlantısı paylaşım aracı olan ve ev içi video, müzik gibi ortamların yayınını gerçekleştirebilen Sandisk Connect Wireless modeli; üzerinde bulundurduğu şarj edilebilir dâhili pili sayesinde herhangi bir cihaza takılmadan evinizdeki kablosuz medya oynatıcı cihaz olarak kullanılabilir. İnternet dağıtma özelliği sayesinde modeminizden uzakta olsanız bile internet bağlantınızda herhangi bir kesilme ve yavaşlama olmasının önüne geçebilir.

Sandisk USB Bellek Fiyatları

Günlük kullanım senaryolarına uygun çözümlerden, profesyonel kullanım alanlarına kadar çok sayıda USB bellek ürününe ev sahipliği yapan Sandisk’in ürün fiyatları da ürün yelpazesi kadar geniş. Ev, okul, iş yeri için kullanılabilecek küçük depolama alanlı ürünler arıyorsanız, USB 2.0 arayüzüne sahip olan Cruzer serisi ürünleri, sizin için performans ve fiyat olarak uygun olabilir. Yüksek performans istiyor ve gün içerisinde büyük boyutlu dosya aktarımlarını sürekli yapıyorsanız Extreme USB Pro, Extreme serisi gibi ürünler, bulundurdukları kapasite ve hız dolayısıyla fiyat bakımından diğer serilerden farklı olabilirler. Mobil cihazlarınızdaki kapasite sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız, iXpand ve Ultra Dual ürünlerini tercih edebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlerin fiyatları, kapasiteleri doğrultusunda farklılık gösterebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sandisk USB Bellek Fiyatları

175 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 48 / 175 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?