Çok fazla görünmüyor olsa da ayak bakımı sağlık açısından oldukça önemlidir. Bütün gün ayakkabı içerisinde olan ayaklar, çok daha fazla özene ihtiyaç duyar. Yaşanabilecek her türlü sorun için özel olarak üretilmiş Scholl ürünleri, ayak bakımına dair ihtiyacınız olan her alanda size çözüm sunuyor.

Scholl Ürünleri

Gün içerisinde ayakkabıda kapalı durumda kalan ve sürekli baskı uygulanan ayaklarda yaşanan en büyük sorun, topuk sertleşmesidir. Burada oluşan ölü deri, zamanla topukta renk değişimine, derinin kalınlaşmasına ve çatlaklara sebep olur. Bu çatlaklar, görünüşü bozmanın yanı sıra yürürken batma hissi yaşamanıza neden olur. Scholl ürünleri arasında yer alan temizleyiciler, özel yapıları sayesinde ölü deriyi temizler ve düzenli kullanım gerçekleştirdiğinizde kısa bir sürede yumuşacık ayaklara sahip olmanızı sağlar. Kolaylıkla takıp çıkarılabilen ve değiştirilebilen başlıkları sayesinde temizlenmeleri de oldukça kolaydır. Pille çalışan ürünler, rahatlıkla kullanabileceğiniz ve seyahatlerde yanınızda götürebileceğiniz seçenekler olur. Farklı sertlikteki ayaklar için değişik başlıklara sahiptir. Günlük kullanım için normal başlığı tercih edebileceğiniz gibi daha sert topuklar için elmas taneleriyle güçlendirilmiş başlıkları kullanabilirsiniz.

Ayakta oluşan bir diğer sorun ise nasırdır. Nasırlar, kolay geçmediği için tedavisi güçtür ve zamanla sertlikleri artarak daha da zorlu bir hal alırlar. Var olan nasırın cinsine göre kullanabileceğiniz ürünler de çeşitlidir. Ayak altındaki nasırlar için nasır sökücü ped kullanımı tercih edilebilir. Hem hareket kabiliyetinizi sınırlamadığı hem de kullanımı kolay olduğu için gün içerisinde rahatlıkla tercih edilebilir. Yumuşak ped, nasırın etrafını sardığı için üzerine bastığınızda yastık etkisi gösterir ve acıyı azaltır. Parmak üstü veya parmak arası nasırlar için ise hızlı ve etkili çözüm sunan Scholl 2'si 1 arada nasır kremleri tercih edilebilir. Nasırı sıyırarak işlem uygulamanızı sağlayan ürün, bunun için yardımcı bir kalem ve aplikatörden oluşur.

Tırnak bakımı için üretilen ürünler ise kendi pedikürünüzü kendinizin gerçekleştirmesine olanak sunar. Tırnakları onararak oluşabilecek sorunları önleyen bu ürünler, aynı zamanda daha parlak tırnaklara da sahip olmanızı sağlar. Elektronik bakım setleri sayesinde tırnaklarınızı hem törpüleyebilir hem de düzeltebilirsiniz. Tırnak üzerinde oluşabilecek olan mantarlar için de çözüm sunan Scholl, tırnaklarınıza zarar vermeden en iyi tedavi yöntemini getiriyor.

Scholl Alışveriş

Yaz aylarında giyilen açık ayakkabılar ve sandaletler sayesinde ayaklar aylarca yaşadıkları esaretten kurtulup özgürlüklerine kavuşur. Fakat bu ayakkabıları giymenizi engelleyecek ayak sorunları, sıcak günleri çekilmez bir hale dönüştürebilir. Yaşanabilecek her türlü soruna karşı bir çözüm üreten Scholl alışveriş seçenekleri sayesinde ayaklarınız ipeksi bir yumuşaklık kazanarak güzelleşir.

Ayak kokusu sorunu yaşayanlar için üretilen koku önleyici sprey, anti-bakteriyel formülü sayesinde bakterileri ortadan kaldırır ve 24 saatte kadar etkilidir. Gün içerisinde giydiğiniz ayakkabı ne olursa olsun havasız kalması ve bakterilerin ayağa yerleşmesi sonucu oluşabilecek kokuları ortadan kaldıran bir çözüm sunan Scholl, kusursuz bir ayak deodoranını sizlere sunar.

Topuk ve tırnak bakımı için her türlü ürünü bulabileceğiniz Scholl, ayakta yaşanan sağlık sorunlarına sunduğu çözümler ve genel bakım sağlayan kremleriyle de kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip. İster kış aylarında sürekli kapalı halde kalan ayakların sağlığı; isterseniz de yaz aylarında giyeceğiniz sandaletlerle onları özgür bırakmak için olsun daha sağlıklı ve güzel ayaklara kavuşmak adına Scholl ürünleri size beklediğiniz sonucu sunuyor. Evde kendi pedikürünüzü gerçekleştirmenizi sağlayan ürün yelpazesi sayesinde günün her saati kolaylıkla uygulayabileceğiniz ayak bakım ürünleri, sağlığınızı korurken aynı zamanda size tasarruf yapma imkanı da sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Scholl

164 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Renk
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Başa dön