Kağıt havlular her mutfakta sıklıkla ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Bunun yanı sıra iş yerlerinde, hızlı tüketim noktalarında, ortak kullanım alanlarında ve daha birçok ortamda da kağıt havlulara gereksinim vardır. Selpak kağıt havlular kullanım alanlarına göre özel olarak üretilir ve üstün kalitesi ile öne çıkar.

Banyo ve Mutfakların Vazgeçilmez Ürünü

Kağıt havlunun en yaygın kullanıldığı yerlerden biri mutfaktır. Islanan tezgahın, masanın ya da herhangi bir yerin silinmesinde kurtarıcı rol üstlenir. Bir yüzeye dökülen herhangi bir sıvının temizlenmesinde de kullanılır. Selpak kağıt havlular sahip olduğu emici halkalar sayesinde ekstra emici özellik gösterir ve sıvıyı hemen hapsederek etkin temizlik sağlar. Emilmesi zor ve yoğun bir sıvı olan yağ için özel olarak üretilmiş Selpak kağıt havlu modelleri de vardır. Banyolarda da yüzeyleri kurulama amacıyla kullanılabilen kağıt havluların önemli bir kullanım amacı da yıkanan elleri kurulamaktır. Sürekli havlu değiştirmeye gerek bırakmayan kağıt havlular sayesinde eller kolayca kurulanabilir. Selpak kağıt havluların emici yapısı ile az yaprak yeterli olur ve ekonomik anlamda tasarruf sağlanır. Bunların yanı sıra peçete gibi değerlendirilerek kişisel temizlik için de kullanılabilir. Yumuşak dokusu ile cilde rahatsızlık hissi vermez, aksine cildi rahatlatır. Bambu katkılı Selpak kağıt havlular dayanıklılığı artırılmış ürünlerdir ve kolay kopmaz, istenen her amaç için rahatlıkla kullanılabilir.

Farklı Birçok Alanda Kullanım Şansı

Alışveriş merkezi tuvaletleri gibi genel kullanıma açık olan yerlerde kağıt havlu olmazsa olmaz ürünlerdendir. Çünkü ziyaretçilerin ellerini yıkadıktan sonra kurulayabilmeleri adına ihtiyaç duydukları bir üründür. Aynı şekilde iş yerleri, hastane, etkinlik alanları gibi farklı birçok yerin tuvaletlerinde de kağıt havlu bulundurulur. Selpak kağıt havlulardan bu amaca yönelik üretilmiş olanlar Z şeklinde katlanmıştır ve kendine özgü kağıt havlu kutularında muhafaza edilir. Bir kağıt havlu alt kısımdan çekildiğinde arkasından diğeri gelir ve böylece kağıt havluya ulaşmak hayli kolaydır. Buna alternatif olarak farklı ortamlarda sensörlü makineler de kullanılabilir. Bu makinelere uygun olan kağıt havlu çeşitleri de Selpak ürünleri arasındadır. Kesim yerlerinden koparılarak kullanılabilir.

Lokanta, yemekhane gibi hızlı tüketim sağlanan yerlerde masalara yerleştirilen Selpak kağıt havlular dispenser kullanılarak muhafaza edilebilir. Selpak taşınabilir havlu dispenseri oldukça kullanışlı olan bir ürün çeşididir. İstenilen yerde sabit şekilde kullanılabilir veya taşınabilir. Kapalı ambalajı olması büyük bir avantaj sunar, örneğin bebek sahibi anneler için kurtarıcı olabilir. Muayene masa örtüsü şeklinde tabir edilen Selpak kağıt havlu modeli ise sağlık kurumlarında sürekli olarak kullanılabilecek bir üründür. Hastanın uzandığı bölge steril olmalıdır ve bu yüzden her hasta için farklı bir araç kullanmak mümkün olmadığından dolayı kağıt havlu büyük kolaylık sağlar. Bu kağıt havlu modelinin bir diğer kullanım amacı da bebek bakımıdır. Bebek temiz kağıt havlunun üzerine yatırılıp bakımı yapıldıktan sonra o bölge koparılarak çöpe atılabilir, böylece her bebek kendine özgü temiz yüzeyde yatmış olur.

Selpak Kağıt Havluların Öne Çıkan Özellikleri

  • %100 selülozdan üretilmiştir ve tamamen doğal içeriklidir. Çok katlı yapısı sayesinde dayanıklıdır ve yırtılması, kopması zordur.

  • Evlerde, iş yerlerinde ve tüm ortak kullanım alanlarında ihtiyaç duyulan kullanım şekline uygun özelliklerde üretilir. 

  • Farklı desenlere sahip ve jumbo gibi ekstra uzun modelleri vardır.

  • Lamineli muayene masa örtüsü özel polietilen tabakası sayesinde sıvı geçişine müsaade etmez. Hastane gibi alanlarda daha hijyenik bir ortam oluşturur, kaymaz ve sedyede kullanıma da uygundur.

  • Selpak Kağıt Havlu Fiyatları bütçe dostudur ve kağıt kalitesi de ekonomik açıdan ekstra avantaj elde edilmesini sağlar.

Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz Selpak kağıt havlu çeşitlerinden uygun olanını hemen sipariş edebilir ve vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Selpak Kağıt Havlu Fiyatları

121 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Türü
Toplam 48 / 121 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?