Türkiye pazarına 1984 yılında diş macunları ile giren Signal markası, Unilever’in bir kuruluşudur. İlk kırmızı beyaz çizgili diş macununu piyasaya sunan marka; diş macunları, diş fırçaları ile ağız ve diş sağlığına yönelik ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Dünya çapında 40’tan fazla sağlık geliştirme programında yer alan Signal, sosyal sorumluluk projeleri ile en fazla çocuğa ve aileye ulaşmayı amaçlıyor.

Geliştirdiği teknolojileri ve yenilikçi vizyonu ile alanında uzman markalardan biri olan firma, ürün yelpazesinde Signal diş macunu, diş fırçalarının yanı sıra, ağız bakım suları da bulunduruyor. Signal’in birbirinden çeşitli ve farklı bileşenler içeren diş macunlarını tercih ederek, çürük, tartar ve plak oluşumunu önleyebilir, diş eti ve diş minelerinizin bakımını sağlayabilirsiniz. Dişlerinizi korumada etkili olan macunlar sayesinde uzun süreli ferahlık da sağlayabilirsiniz. Ağzınızın anatomisine uygun diş fırçaları ile ulaşılması zor bölgelere ulaşabilir, diş lekelerini önleyebilirsiniz. Ağız bakım sularıyla ise diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda diş bakımınızda etkinlik elde edebilirsiniz.

Çocuklarınızın diş bakımını da düşünen Signal markası, geliştirdiği diş macunları ile diş minelerinin güçlendirilmesini sağlıyor. Çocuk diş macunları şekersiz, özel aromalı çeşitleri ile kalsiyum ve E vitamini içeriyor.

Sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmak, günlük ağız hijyeninizi sağlamak için siz de Signal ürünlerini tercih edebilirsiniz. Markaya ait ürünlere hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınıza en uygun olanları kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...