Silva Mob Paspas Fiyatları

Silva mop paspas çeşitleri ev temizliği yaparken size zaman kazandırır. Hijyenik bir şekilde evinizi temizleyebilmek için mop paspaslarından yararlanabilirsiniz. Mop çeşitleri arasında temizlik kovanızda kullanabileceğiniz moplar da yer alır. Bu mopları paslanmaz çelik malzemeyle üretilen saplara takarak kullanabilirsiniz. Yer temizliği yaparken eğilmenize gerek bırakmayan saplar işlerinizi kolaylaştırır. Teleskopik sapları kullanarak farklı alanların farklı özelliklerine uygun çözümler elde edebilirsiniz. Silva markasının geliştirdiği mop çeşitleri arasında harici olarak kullanabileceğiniz ürünler de yer alır. El mopları ile halı, parke, mermer, masa gibi farklı ürünlerin üstümü silebilirsiniz. Mikrofiber malzemeyle üretilen moplar yüksek emiciliğe sahiptir. Mopların emici dokusu sayesinde zemindeki ıslaklığı kolayca yok edebilirsiniz. Silva mop çeşitleri aynı zamanda son derece yumuşaktır. Mopların yumuşak yüzeyi sayesinde zemininizi çizmeden temizlik yapabilirsiniz.

Kuru ve Islak Kullanıma Uygun Moplar

Moplardan kuru ya da ıslak şekilde yararlanabilirsiniz. Evinizdeki tozları ve kirleri yok etmek için Silva marka mopların hijyenik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Tozlara ve kirlere yapışan moplar sayesinde istenmeyen maddeleri ortadan kaldırabilmeniz kolaylaşır. Duvar temizliği yaparken kullanabileceğiniz moplar da bulunur. Duvarınızda oluşan lekeleri ve izleri bu mopları yüzeye bastırarak yok edebilirsiniz. Silva ürünleri arasında birçok aksesuar bulunur. Mop sopalarını sipariş ederek zemininizi daha kolay şekilde silebilirsiniz. Mop sopaları hafif ve uzun yapıya sahiptir. Bu özellik sayesinde mopu sopanızı kullanarak rahatça hareket ettirebilirsiniz. Mopların zeminde kolayca kayması işlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilmenize yardım eder. Mop sopaları paslanmaya karşı dayanıklıdır. Mop sopalarını temizlik kovanıza daldırarak mopunuzun ıslanmasını sağlayabilirsiniz. Silva'nin tasarladığı aksesuarlar arasında ütü altlıkları da bulunur. Ütü altlıkları ütünüzü sıcak halde yerleştirebilmeniz için uygundur. Teflon malzemeyle üretilen ütü altlıkları sıcağa ve buhara karşı koruma yaratır.

Mop Bezleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın

Silva markası farklı kullanım alanlarına göre tasarladığı mop bezleriyle hayatınıza konfor katar. Mop setleri arasındaki ürünleri sipariş ederek farklı ürünlere bir arada sahip olabilirsiniz. Kuru zemin moplarıyla susuz temizlik yapabilirsiniz. Kuru zeminler için üretile moplar statik elektriklenme özelliğine sahiptir. Bu sayede tozu ve kiri mopunuzun içine hapsedebilirsiniz. Islak zemin moplarını deterjanlı sularla beraber kullanabilirsiniz. Silva ürünleri arasında duvar mopları da yer alır. Duvar mopları özel bir dokuya sahiptir. Bu sayede duvarınızdaki örümcek ağlarını rahatça alabilirsiniz. Duvar moplarını fayanslarda ve tavanlarda da kullanabilirsiniz. Mop çeşitleri arasında saplı modeller de bulunur. Sapları sayesinde bu ürünleri sopanıza kolayca takabilirsiniz. Sap bölümünü sopanıza sabitlemeye özen göstermeniz gerekir. Sabitlenebilen moplar temizlik sırasında konforunuzu artırır.

Mop modelleri nelerdir?

Silva mop modelleri genel temizlik için uygun olan ürünleri içerir. Bunun yanı sıra, kuru zeminler ve ıslak zeminler için üretilen ayrı modeller de vardır. Duvar mopları da üreten Silva ile evinizin duvarlarındaki kirleri çıkarabilmeniz kolaylaşır. Mopların başlıklara uyumlu yapısı da temizlik işlemlerinde size yardım eder.

Mop kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Mopunuzu zemin türüne uygun şekilde kullanmalısınız. Kuru zeminler için tasarlanan moplar ıslak olmayan alanlarda yüksek verim sağlar. Islak zeminler için geliştirilen mopları ise su ile beraber kullanmanız gerekir. Saplardan yardım alarak mopu daha pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Teleskopik saplar yükseklik ayarı yaparak zor alanlara ulaşabilmenize olanak tanır.

Mop çeşitlerinin özellikleri nelerdir?

Moplar emici ve tutucu özelliğe sahiptir. Bu sayede yüzeydeki kirleri ortadan kolayca kaldırabilirsiniz. Mop bezleri yıkanmaya uygun şekilde tasarlanır. Yıkanabilme özelliği sayesinde temizlik aksesuarınızı yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Mopların suyunu, ürününüzü temizlik kovanıza bastırarak rahatça sıkabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Silva Mop Paspas Fiyatları

Toplam 24 / 109 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002739/60001323/silva