Pırlantanın mükemmel bir dokunuşla buluştuğu yer olan Sirius; kurulduğu günden bu yana pırlantanın aranan yüzü olmaya devam ediyor. Mükemmel işçiliği, kaliteden asla ödün vermemesi gibi özelliklerle müşterilerinin yüzünü daima güldürüyor.

Markaya ismini veren Sirius'un anlamı ise markanın özelliklerini adeta birebir yansıtıyor. Sirius, gökyüzündeki en parlak yıldız olarak biliniyor. Bir çift yıldız olması sebebiyle de Sirius A ve Sirius B olarak ikiye ayrılıyor.

Pırlanta deyince akla gelen her şey Sirius'ta bulunuyor. Böylece ortaya; yüzük, kolye, küpe, bileklik, alyans, setler ve koleksiyonlar gibi geniş bir ürün yelpazesi çıkıyor. Sürekli geliştirilen koleksiyonlar sayesinde de modayı yakından takip etmek ve daima yenilikçi, özgün bir pırlanta ile buluşmak mümkün oluyor. Sirius, elmas severleri de unutmuyor. Ürün yelpazesi içerisinde pırlanta  haricinde elmas takılar da bulunuyor. Elmas kolye, yüzük, küpe, bileklik çeşitleri de elmas severlerle buluşup güzel günlerde kullanılmayı bekliyor.

Sirius'un ön plana çıkan özelliklerinden biri de üç yıl bakım garantisi vermesi oluyor. Sirius'tan aldığınız her ürünü üç yıl içerisinde bakıma yollamanız da böylece mümkün oluyor. Aynı zamanda aldığınız her ürün, garanti sertifikası ve özel kutusu ile hazırlanıyor. Bunun yanı sıra tüm ürünlerin sigortası, siz ürünü aldığınız andan itibaren devreye giriyor.

Sirius Pırlanta'nın tüm ürünlerinde yalnızca 18 ayar altın kullanılıyor. Pırlanta gibi doğal taşlar ise el emeği ve ince bir dikkatle hazırlanarak satışa sunuluyor. Teninize temas edip güzel ve özel günlerinize ortak olacağı düşünülen pırlantalar, bu düşünceyle en iyi şekilde tasarlanıyor. 

Sirius Pırlanta'nın geniş ürün yelpazesinde her tarza göre bir aksesuar bulunuyor. Gerek özel günlerde özel kıyafetlerle kombinleyeceğiniz takılar, gerekse de günlük olarak kullanabileceğiniz hafif takılar, ürünler arasında yerini alıyor. Böylece tarzınız ne olursa olsun Sirius aksesuarları, kombinlerinizle buluşabiliyor. Ürünlerde pırlanta ve elmasın yanı sıra ametist, zümrüt, yakut gibi farklı taşlar da kullanılıyor. Her biri doğada bulunan ve farklı enerjiler taşıyan taşlar, hayatlarınıza girerken olumlu, güzel etkileri de beraberinde getiriyor.

Sirius, özel ve eşsiz tasarımlarıyla özel günlerinizde en büyük destekçiniz oluyor. Kullandığınızda kendinizi her zamankinden daha değerli hissedeceğiniz takılar ile mezuniyet, doğum günü, yıl dönümü, söz, nişan, evlilik gibi birçok özel gün, daha da anlamlı hâle geliyor. Ayrıca, Sirius'un birbirinden güzel alyans modelleri de hayatınızın en özel gününde size eşlik etmeyi ihmal etmiyor. 

Her kategoride detaylı birçok alt kategorinin bulunması sebebiyle aranan her türlü modele kolaylıkla ulaşılıyor. Yalnızca yüzük kategorisinde; tektaş, beş taş, fantezi gibi başlıklarla tam 11 farklı alt grup; kolye kategorisinde ise inci, kalp, gerdanlık gibi 6 farklı tarz bulunuyor. Detaylı filtrelemeler ile hayalinizdeki ürünün Sirius'ta bulunma ihtimali artıyor. 

Hem kadın hem de erkek alternatifleriyle satışa sunulan alyans modelleri ile alyansta da özgünlüğün, şıklığın ve kalitenin kapıları aralanıyor. Oldukça zor bir seçim olan alyans seçimi, Sirius'un model çeşitliliğiyle zorluğunu yitiriyor. Beyaz, sarı, rose gold, kırmızı gibi akla gelebilecek her türlü altın rengi, birbirinden değişik tasarımlarla parmaklarınızda yerini almayı bekliyor.

Sirius, tüm bu özelliklerinin yanı sıra sürekli geliştirdiği koleksiyonlarla da yenilikçi ve üretken ruhunu ortaya koyuyor. Kombinlerinizle bir bütün olarak sizi daima özel, şık ve güvenli hissettirecek modeller, satışa sunulmadan önce usta eller tarafından sabır ve titizlikle işleniyor. Özgün tasarımı, kaliteli işçiliği, 3 yıl bakım garantisi ve sigortası sayesinde Sirius takılarınızı uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sirius

5.371 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Uyumlu Marka A-Z
 5. Telefon Modeli A-Z
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön